כונן קשיח בעל חיבור לטלוויזיה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן קשיח בעל חיבור לטלוויזיה

Peri228

Recommended Posts

שלום!

לאחרונה ראיתי אצל חבר (500 ג'יגה) בעל חיבור וממשק לטלוויזיה. הכונן מסוגל להתחבר לטלוויזיה, להציג וסרטים בכל פורמט כמעט ולקרוא כתוביות. רציתי לדעת אם מישהו מכיר כונן שכזה, ואם אפשר המלצות לאחד בתקציב של עד 600 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שלא כיוונתי לסטרימר, מאחר ולרוב הסטרימרים יש יותר פונקציות ממה שאני צריך, והמחיר שלהם בהתאם. האמת היא שה WD TV נראה לא רע, פרט לחוסר תמיכה בכתוביות בעברית ..

המכשיר שאני מדבר עליו כולל HD בפנים, וניתן לחבר אותו למחשב ב , או לטלוויזיה. יש לו ממשק עצמאי שמאפשר לדפדף בתיקיות, להציג ווידאו. הוא לא מסוגל להתחבר לאינטרנט, או להתחבר לכוננים חיצוניים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שלא כיוונתי לסטרימר, מאחר ולרוב הסטרימרים יש יותר פונקציות ממה שאני צריך, והמחיר שלהם בהתאם. האמת היא שה WD TV נראה לא רע, פרט לחוסר תמיכה בכתוביות בעברית ..

המכשיר שאני מדבר עליו כולל HD בפנים, וניתן לחבר אותו למחשב ב , או לטלוויזיה. יש לו ממשק עצמאי שמאפשר לדפדף בתיקיות, להציג סרטים ווידאו. הוא לא מסוגל להתחבר לאינטרנט, או להתחבר לכוננים חיצוניים ..

חלק ממזרימי המדיה מאפשרים לחבר בתוכם בממשק הרגיל שלו (SATA). ניתן לחבר אותו למחשב ב-USB? הוא לא מסוגל להתחבר לכוננים חיצוניים? אתה סותר את עצמך כאן. בכל אופן אני דיי בטוח שאתה מדבר על מזרים מדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שמדובר על מזרימדיה מאוד זול ופשוט .. בכל מקרה התכוונתי שניתן לחבר אותו למחשב באמצעות , ואז הוא מתפקד ככונן קשיח חיצוני, אולם הוא לא מסוגל להתחבר ולקרוא קבצים מכונן חיצוני שייתחבר אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...