מחפש את המדריך שמסביר איך להתקין מערכת הפעלה ואז להחליף את הלוח אם. כלומר.. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את המדריך שמסביר איך להתקין מערכת הפעלה ואז להחליף את הלוח אם. כלומר..

TheSlider

Recommended Posts

ראיתי לפני כמה זמן מדריך בפורום איך אני יכול לבצע התקנה של מערכת ההפעלה על דיסק קשיח ולאחר מכן לחבר אותו למחשב אחר (עם שונה).

לבצע כמה שינויים בהגדרות וואלה! יש לי מערכת הפעלה מותקנת על המחשב ההוא.

אני צריך את זה בשביל:

יש לי שאין בו CD ROM והוא לא מזהה CD ROM חיצוני. אני רוצה להתקין על הדיסק קשיח שלו את מערכת ההפעלה במחשב אחר, לבצע את ההגדרות הדרושות ואז להחזיר את הדיסק הקשיח למחשב הנייד ובכך אני פותר את בעית ההתקנה עליו (למרות שאין לו CD ROM).

תודה רבה!!

שבוע מעולה לכולם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח נורטון גוסט תוציא את הדיסק קשיח מהנייד תנסה לחבר אותו לנייח בתור דיסק קשיח שני שים בנייח את הסי.די של נורטון גוסט .

עכשיו עד כמה שאני אישית מכיר את התוכנה הזאת היא מעולה היא נועדה לשחפל מידע בין דיסקיח קשיחים(צריבה \הצלבה).

אתה מעלה אותה כמו התקנה של דרך הסי.די מה שאתה עושה זה דבר מאוד פשוט אתה מעתיק כל מה שיש בנייח לדיסק של הנייד ראשית כל תיבדוק אם אתה יכול לחבר את הדיסק לנייח שלך (את התוכנה הזאת יש לכל תכנאי פי.סי כי היא מצרך חשוב מאוד לא פחות ממערכת ההפעלה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אפשרי בהחלט בכל אופן איזה חיבורים יש לך בדיסק של הנייד כי אם זה SATA יהיה לך יותר פשוט לחבר אותו ויש גם אפשרות נוספת לחבר אותו חיצונית ולהתקין עליו יש ערכה כזאת שקונים עולה גרושים 100-150 ש"ח שמאפשרת לך לחבר כל סוג של דיסק קשיח אבל עם זה כבר אתה צריך לשאול תכנאי . :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסק הקשיח של הנייד הוא מסוג IDE קצת בעיה לחבר אותו למחשב אבל אפשר להתגבר על זה.

יש לי מתאם שמחבר אותו חיצונית בUSB.

העניין הוא שאיך בדיוק אני עושה עליו התקנת ובוחר שאף דרייבר לא יותקן ומעבר לכך, במידה ואף דרייבר לא מותקן אז איך מערכת ההפעלה תעלה כאשר אחזיר את הדיסק של המחשב לנייד עצמו?

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יש 2 אפשרויות אני עשיתי ת זה כמו המקרה שלך

1-אתה יכול בעזרת מתאם USB TO IDE לחבר כונן רגיל מבחוץ ואת הקצה השני ל USB בנייד ואז תעשה בביוס בוט מה USB ראשון ותתחיל התקנה

2-הדרך הזו קצת יותר מורכבת,צריך להוציא את ההרדיסק של הנייד ועם הצמת חיוט שיש בערכה לחבר אותו בלוח אם של המחשב הנייח לIDE-1

שיהיה מאסטר וסדר את הבוט כמו שתה מפרמט מחשב נייח לחר מכן לא להתקין שום דרייבר לכבות להוצי ולהעביר לנייד ואז תדליק ותן לו לעלות רגיל שים

לב שההרדיסק יעלה ראשון ,אם לא יצליח נסה עוד מספר הדלקות וזה יכול לעבוד כך שחשבון שם ידלק זה לוקח לו זמן להתחיל לזוז עקב שינויים והוא ניראה

כאילו תקוע עזוב אותו לבד עד שהעכבר יזוז שאתה מזיז אותו ,,,,,ןאם לא יעזור תגיד אני אתן לך פיתרון וזה יעבוד פשוט מיותר להיכנס עכשיו לבילבול מוח

הזה גם ככה זה יכול לעבוד אם כי לפעמים צריך את השיטה שאסביר לך .....

המתאם שתצטרך צריך לכלול לדיסקים 3.5 ןגם 2.5 תברר הנה 2 קישורים ויש עוד סוגים

http://www.bigcomputers.co.il/Product.asp?Pid=25IDE2-35&Cat2Cat1ID=8320&Cat2ID=7914&aff=Zap〈=HE

http://www.bigcomputers.co.il/Product.asp?Pid=USB-SATA-IDE&Cat2Cat1ID=5392&Cat2ID=7901&aff=Zap〈=HE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...