יש טעם לקנות Xonar D2X אם אני שומע בעיקר mp3? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש טעם לקנות Xonar D2X אם אני שומע בעיקר mp3?

galz

Recommended Posts

אם אתה יודע כמו שציינו פה שהאונבורד שלך מחורבן במיוחד, הייתי אפילו מנסה http://ksp.co.il/hmain.php?uin=2947 :P, מקסימום http://ksp.co.il/hmain.php?uin=3874 אבל בהחלט לא הייתי הולך על XONAR באיזה 800 ש"ח..

הסיבה היחידה שאני כן שומע מדי פעם בATP היא שאני אוהב לפעמים לשמוע בווליום חזק, ויש לי מין פחד כזה שאם הווליום חזק וצמוד לאוזניים אז השמיעה תפגע.

נשמע כמו פחד מוצדק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, בואו נגיד שאחרי שקראתי את התגובה המעולה של ice2k, אני יודע להסביר את עצמי קצת יותר טוב:

אני לא מחפש איזה מערכת מטורפת שתגרום לי לגמור, או יכולות באס אסטרונומיות. אני נהנה מאד מהמוזיקה שלי גם עכשיו עם האמצעים הנוכחיים שלי.

אני פשוט מחפש חומרה שתתן לי ביצועים יותר טובים כי ברור לי ש 1) יש כבר עכשיו הבדל בין האוזניות לרמקולים, לטובת האוזניות, ככה שברור לי שיש עוד לאן לשאוף. 2) אני בטוח שהחומרה שיש לי כרגע לא מנצלת את מלוא היכולת של האוזניות האלה.

הסיבה היחידה שדיברתי בהתחלה על הסונר היא שממה שהבנתי כאן באתר, הוא נחשב לאחד הכרטיסים הכי טובים בשוק.

אני מבין שבשביל הדרישות שלי הוא יותר מדי, וכמובן שאשמח לשלם הרבה פחות ולקבל תמורה טובה.

האם הכרטיסים שJay K המליץ עליהם יענו על הדרישות שלי בהנחה שאני קונה רק כרטיס וזהו (לא מוסיף מגברים או חדשים)?

בקשר לכרטיס שיש לי כרגע - היציאה האחורית היא אנלוגית ואליה מחוברים הATP 3, היציאה הקידמית היא דיגיטלית ואליה מחוברות האוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לחבר ליציאה דגיטלית, כי אין לאוזניות DAC שימיר את המידע הדגיטלי לסאונד..

(משמע - היציאה הזאת היא אנלוגית, או פוטנציאלית לחיבור דגיטלי אבל אנלוגית בפועל בגלל הגדרות דרייברים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GALZ,

אני מניח שאתה לא בדיוק יודע מה זו יציאה דיגיטלית. זה הזמן לגלות בגוגל :) יש אופטית, יש קואקסלית ויש "אין" .

ושתבין - הבעייה שלך ידועה ואתה לא הראשון שזה קורה לו. האיכות לא מספקת אותך ואתה מנסה לשדרג אותה - אל תתביש בהגדרה הזו.

לא תהיה לך ברירה לשדרג את ההגברה והרמקולים כי כל דבר אחר שאתה תעשה לא יספק לך שום תועלת ואתה סתם תצא מאוכזב. אתה בראש רוצה לחשוב ששיפור כזה יתן לך את מה שרצית אבל אתה תגלה מהר מאוד שלא.

דבר ראשון - לחבר ישירות לכרטיס הקול ועוד דרך הכניסה הקידמית של המארז שהורסת עוד יותר את האות זה משהו שלא עובדים איתו ככה. תוכל להחליף גם לכרטיס ב 3000 ש"ח ואתה תגרע מהאיכות של האוזניות. צריל לחבר אותן לאיזה מגבר נורמאלי שיגביר את האות - וכאן שוב אתה בדרך לשידרוג הגברה ורמקולים.

לא המלצתי לך על מערכת חלומית אלא משהו סופר בסיסי בקצת יותר ממה שרצית לשלם גם ככה, אבל בכמה ליגות מעל המצב הנוכחי שלך. לא יהיה לך איך לעשות פה "עיקופים" או קומבינות או חסכונות - אתה לא תקבל ממש את מה שאתה רוצה אם תלך בדרך הזאת.

בכל מקרה - אם אתה קונה כרטיס - תיזהר מההמלצה שקיבלת. האודיגי וולו זה כרטיס שאתה צריך להתרחק ממנו כמו מאש. לגבי ההמלצה השניה - האקסטרים אודיו , ז זה כבר אחלה כרטיס בשביל המחיר וזה גם מה שאני היתי ממליץ לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז אתה אומר שיש אפשרות ללכת על האקסטרים אודיו בשילוב עם מגבר לאוזניות?

זה כבר תחום שאני לא מכיר בכלל....

אני מניח שאנחנו לא מדברים על משהו בסגנון של המגברים הקטנים שאודיופילים מחברים לנגני האמפי3 שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך לבדוק את XONAR ESSENCE STX ,הכרטיס נחשב לפנומנלי בכל הקשור לאיכות שמע,מתחרה בכבוד עם ציוד אודיופילי יקר הרבה יותר.

מכיל מגבר מובנה שיעלה אותך כיתה בכל הקשור לשמע באוזניות.

לגבי הרמקולים הנוכחיים- לא תרגיש הבדל.

הכרטיס עולה פחות או יותר כמו הD2X והוא כבר נמכר בחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז אתה אומר שיש אפשרות ללכת על האקסטרים אודיו בשילוב עם מגבר לאוזניות?

זה כבר תחום שאני לא מכיר בכלל....

אני מניח שאנחנו לא מדברים על משהו בסגנון של המגברים הקטנים שאודיופילים מחברים לנגני האמפי3 שלהם?

דווקא לא, לא זכור לי שהמלצתי מגבר . רק תיארתי את המצב כנתון. אם היתה שואל אותי מה אני ממליץ זה היה עולה משהו כמו 7000 ש"ח.

המלצה כבר קשורה לתקציב, טעמים, אפשרויות וכו'. מה שרשמתי הוא שאם בכל זאת החלטת בסוף לקנות כרטיס קול וזהו, עדיף את האקסטרים אודיו, מעבר לזה זו כבר הוצאה שלא נותנת תמורה רבה במקרה שלך ופחות מזה לא כדאי.

ואולי לא היתי ברור - התמורה הכי גדולה תקבל ממציאת מגבר ורמקולים. אם התקציב היה 850 ש"ח אז זו נקודת התחלה אפשרית, וזאת בהנחה שיש לך יציאה דיגיטלית בכרטיס קול כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אבל מהדברים שלך הבנתי שאם אני קונה כרטיס (הקריאייטיב לצורך העניין) ומחבר אליו את האוזניות ישירות, זה מצב מאד לא אופטימלי, והדרך לתקן אותו היא לקנות מגבר לאוזניות.

זה נכון? אם כן, מה כדאי לקנות ובכלל מה טווח המחירים בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב בכיוון לא טוב. הרי ציינת לנו שילוב של רמקולים ואוזניות אז מה ההגיון הרציונלי בלהשקיע את הכסף במגבר בלבד?

אני דיברתי איזה ממוצע הכי טוב סכום הכסף הנתון יתן. מגבר הוא יותר טוב מרסיבר זול אבל אתה פוגע בכל מה שקשור לרמקולים שלפי טענתך גם חשוב לך.

מגבר זה או למי שמשתמש רק באוזניות, או מי שהאיכות של הרמקולים בכלל לא חשובה לא ושל האוזניות מאוד, או מי שיש לו מספיק כסף לקנות גם מגבר וגם מגבר - שזה הכי טוב (רק אל תשכח שהאוזניות שלך הן לא HIGH END אבל עדיין מאוד טובות).

אתה לא ניכנס לאף אחת מהקטגוריות האלו, אלא אם כן אתה לא יודע לאפיין את עצמך ונתת לנו נתונים שגויים על עצמך.

אף אחד כאן לא יוכל לתת לך המלצה לא רציונלית, אז אם מראש אתה רוצה לשאול לגבי משהו לא רציונלי אז עדיף שתוותר כי ככה התרד הזה לא יגמר לעולם.

בקיצור - תתן תקציב, תתאר יותר טוב את המצב שלך כרגע, ותתאר בדיוק מה הדרישות והרצונות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל לא מאוד משמעותי אלא שינוי שולי בעיקר בגלל שאתה משתמש בממירים נורמאלים שאין בON BOARD. אם החיבור היה דיגיטלי אז ההבדלים במקרה שלך היו זניחים לגמריי.. שווה את הכסף - כנראה כן אם יש כוונה להחליף בעתיד לציוד טוב יותר.

בכל מקרה זה לא מה שיתן לך הנאה שאין לך עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר זה או למי שמשתמש רק באוזניות, או מי שהאיכות של הרמקולים בכלל לא חשובה לא ושל האוזניות מאוד

ציוד השמע הוא ATP3 שאני יודע שלא נחשבים למשהו, אבל האוזניות (שאיתן אני שומע בעיקר) הן HD555.

::)

בכל מקרה זה לא מה שיתן לך הנאה שאין לך עכשיו.

אתה יכול להגיד את זה על כול קניה בתחום האודיו. זה תמיד נכון, ותמיד לא נכון.

galz, ה-OB שלך מחורבן, אתה מרגיש שהוא פוגם בהנאה שאתה מפיק מהמערכת שלך(אוזניות\רמקולים)? ויש לך כסף? לך קנה משהו.

אם יש לך כוונות השתדרגות בעתיד הנראה לעין - קנה הכי טוב שאתה יכול(ע"ע הקסונר), אין לך כוונות כאלה? קנה משהו שאתה יכול לנצל במערכת הנוכחית שלך(ע"ע הקריאטיב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו אקסטרים אודיו והשתמש בעבר בכרטיס קול המובנה של הלוח אני אומר לך שיש הבדל משמעותי וזה נותן את התמורה.

אפילו שיש לי טיפה יותר נמוכות משלך (alesandro ms1) היה לי הבדל משמעותי, בעיקר בפירוט ובבאס.

שווה את ה-220 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אתה צריך להחליט אם אתה רוצה ויכול ללכת על צעד של שדרוג כרטיס קול ורמקולים.

כי אם לא יהיה הבדל אבל לא בטוח האם תשים לב אליו.

תחליט אם יש לך תקציב ורצון לענין. אגב, של מחשב זה לא איכות. שכח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...