רכישת כונן קשיח 640GB ומעלה WD או סמסונג? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת כונן קשיח 640GB ומעלה WD או סמסונג?

Usagi

Recommended Posts

אני מעוניינת להחליף את 2 הכוננים הקשיחים שלי - סיגייט 500GB, ל- כונן 1 או 2 בהתאם לגודל.

ראיתי שיש המלצה על ה-WD 640AAKS באחד הפוסטים

וגם דיבור על הדגם 1TB SATA-2 32MB HD103UJ

אני מעוניינת בדיסק אמין, מחיר טוב ממשק SATA2.

וחנות אמינה שבה אוכל לרכוש את הכונן

האם כדאי לרכוש כונן 1 בנפח של 1TB או 2 כוננים בנפח של 640GB?

הייעוד הוא, תוכנת פוטושופ ועריכת , אימיול - המחשב שלי דולק 24/7 ומחובר לאל פסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא חייבת להחליף את הכוננים שלך. את יכול לקנות כונן 1TB ולגבות אותם. או לקנות 640GB שבו יהיו הדברים החשובים יותר ובכוננים האחרים יהיו הדברים אשר פחות חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את לא חייבת להחליף את הכוננים שלך. את יכול לקנות כונן 1TB ולגבות אותם. או לקנות 640GB שבו יהיו הדברים החשובים יותר ובכוננים האחרים יהיו הדברים אשר פחות חשובים.

אחרי שעדכנתי את ה-2 כוננים שלי ל-קושחה החדשה שסיגייט שחררה, חוויתי כבר פעמיים מסכים כחולים ושחזור מערכת.

אני חוששת שזה יתגבר ואני יאבד הכל לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עדכנת כוננים שבמקור היו בסדר? כלומר לפי תאריך יצור/SN/קושחה לא אמורים לעדכן אותם? :nixweiss:

ביום ראשון שבדקתי לפני שעדכנתי, לפי מספר סיריאלי וקושחה - 2 הכוננים היו צריכים לקבל עדכון (לפי אתר סיגייט)

וגם התוכנה שלהם אמרה שהכוננים צריכים עדכון.

שעדכנתי דרך ה-BOOT דיסק שהורדתי מסיגייט, 2 הכוננים זוהו לעדכון וכו' - ועדכנתי.

היום בדקתי שוב באתר , והם שינו שם משהו בבדיקה אלו כונני צריכים עדכון - ומתברר שרק כונן אחד היה צריך לקבל עדכון ולא שניהם

כמו שבדקתי לפני העדכון התחילה השבוע שהיה - וזאת חוצפה מצידם שלא עשו זאת מההתחלה את שיטת הבדיקה שהם מיישמים היום, ואולי לא היתה לי הבעיה שיש לי כרגע - עשית הכל ובדקתי כמו שהם ביקשו, ולבסוף הם משנים.

הכונן שלא היה צריך עדכון, זה הכונן הראשי על מערכת ההפעלה עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש דגמים של כוננים שיש לדעת יותר מקושחה. כלומר גם Serial Number, תאריך יצור וכדומה. אז אולי הכוננ/ים לא עמדו בכל הפרמטרים.

אם בכל מקרה לא תצליחי לפתור את הבעיה בדרך כזו או אחרת (אני מציע להמשיך להתייעץ בדיון הראשי), אז כונן HD103UJ יהיה בחירה מעולה, או אולי ST31000333AS (רק תצטרכי לוודא איכשהו שהוא לא "נגוע").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...