חלום בלהות או איך הרסתי את הכרטיס מסך שלי . - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלום בלהות או איך הרסתי את הכרטיס מסך שלי .

Bug2000

Recommended Posts

המקורי גם היה מחובר עם דבק טרמי !!! אבל היה ממש קצת ממנו !! אבל אני לא מבין אז איך אנשים מדביקים היטסינקים ??? עכשיו פתאום כולם קופצים ואומרים שזה לא לליבות ??? WTF?? אז איך אני אמור להדביק הא? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי דבק טרמי+יותר מידי כוח+10 שעות במקפיא = קריעת הליבה.

בפעם הראשונה הדבק הטרמי היה בטח חלש ולכן היה לך קל להוציא אותו אבל עכשיו בגלל ששמת יותר מידי דבר טרמי

אז זה קרה.

נ.ב

אני לא בטוח אם ה10 שעות במקפיא היו חלק מהסיבה לניתוק הליבה מהמקום אבל אולי ;D

תככן מאוד שזאת גם הייתה הסיבה.

אני מניח שכולכם שמעתם למשל שאם אצבעות קופאות הן יכולות לנשור... זה בערך אותו דבר פה - דברים קפואים נשברים מהר יותר (חוץ מקרח ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו הפחדתם אותי כמו לא יודע מה עכשיו כשיבוא הכרטיס החדש מה אני אמור לעשות ?

ופעם פתחתי כאן ת'רד על איך להדביק גוף לליבה כולם אמרו םה אחד "דבק טרמי" וכשבאתי לחנויות שלי בעיר אף אחד לא ידע מה זה בכלל (דבק טרמי) מה אתם רוצים חנויות קבר... אבל איזה אחד אמר לי שמדביקים עם דבק חם ואז שאלתי פה לגבי זה וכולם אמרו "מה הקשר" וכד' דומה. עכשיו כולם אומרים להיפך ??? WTF!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תככן מאוד שזאת גם הייתה הסיבה.

אני מניח שכולכם שמעתם למשל שאם אצבעות קופאות הן יכולות לנשור... זה בערך אותו דבר פה - דברים קפואים נשברים מהר יותר (חוץ מקרח )

אז איך מורידים היטסינק שמודבק??? הא??? ורק שתדעו כשהורדתי את ההיטסינק המקורי שמתי אותו יומים בפריזר על הקירור המקסימאלי והוא ירד כמו גדול 8) וכך גם ממליצים להוריד היטסינקים מודבקים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המקורי לא היה דבוק עם דבר חזק בסיגנון האיפוקסי..

לי יש שיטות שונות להורדת סינקים מליבות/זכרונות מבלי להקפיא אותם..ובבטיחות יותר מובטחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם עדיין לא הבנת מה המטרה של הת'רד הזה ... בקיצור אני רוצה לדעת דרכים בטיחותיות יורתר להורדת ההיטסינקים מודבקים ללא נזק אז אתה מוזמן לספר את הדרכים שלך :D

לרוב אם מחליטים להתמש בדבק טרמי מערבבים אותו עם משחה טרמית, מכיוון שכמעט ולא ניתן להסיר דבק טרמי מבלי לפגוע ברכיבים

אתה אומר את זה כי ניסית\אתה יודע או כי אתה חושב ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המקורי לא היה דבוק עם דבר חזק בסיגנון האיפוקסי..

לי יש שיטות שונות להורדת סינקים מליבות/זכרונות מבלי להקפיא אותם..ובבטיחות יותר מובטחת!

מצטער שאני מקפיץ אבל אני מחכה לתשובה ממך ... איזה דרכים בטיחותיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...