חלום בלהות או איך הרסתי את הכרטיס מסך שלי . - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלום בלהות או איך הרסתי את הכרטיס מסך שלי .

Bug2000

Recommended Posts

אז ככה החלטתי לעשות לכרטיס מסך שלי אתמול, הכרטיס הוא ראדון 8500 הדבקתי לו היטסינק של מעבד 800 והתחלתי באוברקלוק העלתי את מהירות הליבה ל 305 ואז הכרטיס התחיל להיות לא יציב והיו טקסטורות שבורות וכל זה... אז חשבתי שלא הדבקתי טוב את ההיטסינק כי זאת היתה הפעם הראשונה שלי וחשבתי ששמתי יותר מידי דבק טרמי (arctic alumina) אז שמתי את הכרטיס שוב במקפיא(אחרי 10 שעות) התחלתי להוציא את ההיטסינק ולא הצלחתי... אז לקחתי מברג אבל לא הצלחתי ! ואז אמרתי "על החיים ועל המוות" ולחצתי בכוח ו....הופ!! ההיטסינק נפל על השולחן ביחד עם הליבה :cwm13: חשבתי לעצמי WTF? ואז קיבלתי שוק של החיים שלי ! אבל למזלי (או שלא) הליבה עצמה לא נתלשה אלא רק החלק הברזלי הזה שעליה אז הדבקתי את החלק הזה חזרה על הכרטיס והדבקתי את ההיטסינק המקורי הפעלתי את הכרטיס והוא הראה תקסטורות שבורות כאילו הוא נשרף :D... אז לקחתי אותו לחנות ומחליפים לי אותן 8)

מה שאני לא מבין מכל הסיפור הזה זה למה הליבה נתלשה בפעם השניה ולא בפעם הראשונה (כשהורדתי את ההיטסינק המקורי) אולי לא עשיתי משהו טוב ? מישהו יכול לעזור לי להבא? :P

נ.ב מישהו יכול להביא לי מדריך ל VMOD לכרטיס מסך שלי ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזכרונות בעיקר..

לא לליבות גראפיות שיש להם את הליבת האלומיניום שדבוקה עליהן כדיי להוליך את החום יותר טוב..

הדבר שעשית היה טיפשי לחלוטין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבק טרמי הוא רק לזכרונות (מערך) מסיבה אחת בלבד,

אתה שם אותו וזהו אין דרך חזרה אלה אם אתה רוצה לתלוש הכל, דבק טרמי הוא אפוקסי, כלומר דבק חזק(ממש חזק) לא שמים כזה על ליבות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי דבק טרמי+יותר מידי כוח+10 שעות במקפיא = קריעת הליבה.

בפעם הראשונה הדבק הטרמי היה בטח חלש ולכן היה לך קל להוציא אותו אבל עכשיו בגלל ששמת יותר מידי דבר טרמי

אז זה קרה.

נ.ב

אני לא בטוח אם ה10 שעות במקפיא היו חלק מהסיבה לניתוק הליבה מהמקום אבל אולי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא מובן לי מכל הסיפור הזה זה איזה חנות תחליף לך את הכרטיס

הם מנסים לפשוט רגל או משהו? היבואן בחיים לא יחליף את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הייתה מדביק עם דבק חם מסביב להיטסינק ובאמצע הייתה שם משחה טרמית רגילה..

דבק חם ימס מהחום שהכרטיס מסך יוצר (היה פה אחד שמרח מסביב superglue והוא נזל על כל הכרטיס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבק חם ימס מהחום שהכרטיס מסך יוצר (היה פה אחד שמרח מסביב superglue והוא נזל על כל הכרטיס)

תגיד אחי, מכיר את כרטיסי הוודו.. הם הכרטיסים הכי חמים שיצאו, ועל הוודוrush שלי הצמדתי גופי עם דבק חם וכבר 5 חודשים הוא מחזיק מעמד כמו גדול!!

*זה שלא יודע להתקין גופי בעזרת דבק חם , לא אומר שהאופציה הזו פסולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...