שגיאה חמורה בדיסק הקשיח - הPartition נפגם, צריך עזרה בשחזור. (נא להכנס! - חשוב) - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאה חמורה בדיסק הקשיח - הPartition נפגם, צריך עזרה בשחזור. (נא להכנס! - חשוב)

chris_u16

Recommended Posts

יכול להיות שיצרת מחיצת NTFS מוצפנת?

לי ידוע שיש 2 סוגי מחיצות NTFS, אחת רגילה ואחת מוצפנת.

לפני שנתיים בערך התקנתי את הWINDOWS SERVER 2000 PRO, התקנה חלקה ובהתחלה הוא

שאל אותי אם אני רוצה להפוך את הNTFS למאובטח, אני: "מאובטח? וואלה סבבה, מה יכול להזיק".

ובאמת שום דבר לא מזיק עד שאתה רוצה לפרמט, (קודם הייתה תקלה שחייבה פירמוט).

ניסתי שבוע שלם לפרמט את החרא הקטן ללא הצלחה, כל סיסמאות האדמיניסטראטור שנתתי לא עבדו, וחשבתי כבר לזרוק אותו לפח.

בסופו של דבר אחרי ניסיונות פריצה אינטנסיביות קיבלתי גישה למידע שעל הHD ופירמטתי אותו כNTFS רגיל.

לא שזה עוזר לך עכשיו כי כבר שלכת את הכונן לתיקון.

THE END.

האמת שהיום אני שולח אותו לתיקון...עוד לא שלחתי...

אבל תגיד לי, כונן NTFS מוצפן, יכול לסרב לZero fill דרך הDiskWazard????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי נכון? עשית HOTSWAP לכוננים הקשיחים שלך? לא ידעתי שאפשר.......

בחיים שלך אל תעשה את זה כשחלונות פתוח, במיוחד לא או 2000!!

אבל

מותר לעשות את זה אך ורק אם אתה מנתק סידירום או צורב, אז מותר לחבר במקומו HD כשחלונות פתוח, אבל שוב, זה עדיין מסוכן, ואני ממש לא ממליץ לעשות את זה אלא אם ממש חייב....

אני עשיתי את זה כמה פעמים וזה עובד טוב, אבל אני בדרך כלל לא עושה את זה, ובכלל בזמן שהHD התקלקל בכלל בכלל לא עשיתי דברים כאלו....

את הHotswap שעשיתי בין ה15 ל20 GB עשיתי דרך דוס....שמה במילא אין מה שיהרוס את הכוננים בדוס..., וזה בכלל היה אחרי שהHD התקלקל...

אבל שתדע

פעם

ניתקתי כונן קשיח שהיה מחובר בPrimary IDE (כמובן שהוא היה slave...) ניתקתי אותו כשחלונות היה פתוח מבלי לעשות לו unmount, מה שקרה זה שכל הדיסק הקשיח הראשון, נפגם קשות, כלומר כמעט כל המידע שהיה עליו הלך קפוט.

אז מה שאני רוצה להסביר פה זה....

לעשות Hotswap לדיסקים קשיחים זה מסוכן!!

אם לא עושים unmount לדיסק הקשיח שאתה מנתק, המידע שעל הדיסק הקשיח יכול ללכת קפוט....

מניסיון..אם אתה יודע מה אתה עושה, ואתה מחבר HD במקום סידירום או צורב בזמן שחלונות פועל, זה יעבוד טוב אבל אם תנתק HD שכבר מחובר (בשביל לשים אחד אחר) בשבמן שחלונות פועל.....זה מאוד מסוכן....

אהה וגם לא לעשות אף פעם hotswap על כונן שמחובר לדיסק שממנו עובד ....זה גם מאוד מסוכן.....

אבל בכל מצב לא כדאי אף פעם לעשות hot swap בין הכוננים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...