הארי פוטר 5... - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארי פוטר 5...

demonshlomo

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

• 1 שנה מאוחר יותר...

השם של הספר השישי הוא "הארי פוטר והנסיך החורג"

בקשר לספר, הוא גדול מאוד אבל לא ממש מתקדם לאינהשו.

אפשר לראות שרולינג התגעגעה להרבה דמיות והחזירה אותן למורות שהן לא מפתחות כמעט בכלל את העלילה- כמו למשל גילדורי לוקהרט ופרסי. גם לופין לא ממש חיוני לסיפור, אבל הוא דמות נחמדה, אז למה לא. :)

חוץ מזה, דובר על כך שרולינג תוציא ספר שמיני שייתאר את כל קורותיו של הארי לאחר הווגורטס  ושכל הכנסותיו ייתרמו לצדקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם החדש של הספר הופיע במעריב. רולינג צוטטה בכך שהיא אמרה שהיא חשבה על השם של הספר הזה כבר הרבה זמן ושהיא החליטה עליו אפילו לפני כתיבת הספר החמישי. אבל היא מתכננת את הכל, סביר להניח שהיא יודעת כבר גם מה תהיה עלילת הספר האחרון בקווים גסים.

האפשרות בנוגע לספר השמיני התפרסמה גם במעריב (אני מנוי) זמן קצר לאחר יציאת הספר הרביעי.

אני בטוח ששום דבר מהמ שהיה כתוב בעיתון הוא לא תוצר של ברווז עיתונאי ולהכל ניתן למצוא ביסוסים באינטרנט.    בנוגע לספר השמיני רולינג ציינה זאת רק כאפשרות.   בנוגע לספר השישי בטוח שזה יהיה השם שלו - "הארי פוטר והנסיך החורג".  אפשר לחפש ברשת, זה בטח כתוב בעוד כמה מקומות. אולי באתר מעריצים ובאתר הרישמי של הארי-פוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנסיך החורג זה תרגום עלוב.

harry potter and the half blood prince

ראיונות\הסרט כבר הוכרז, IMDB

אגב.. הסרט מתוכנן ל2008, אז לפחות אפשר להיות רגועים שנקבל את הספר לפני 2008 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיו 7

יהיו יותר

תחשבו על זה , היא נהייתה מיליונרית מ5 ספרים, אתם באמת חושבים שהיא תעצור ב7?

כמו כל מכונת מזומנים, אם היא עובדת טוב אז ממשיכים

קחו לדוגמא את הסרט מטריקס , אחלה סרט שבעולם , אבל אז יצרו את המפלצת שקוראים לה סרטי ההמשך, שהיו בושה .

הראשון היה הטוב מכולם אבל יצרו עוד בשביל לייצר עוד מזומנים.

אותו דבר יקרה לכל דבר שמיצר כסף , והרבה.

כך שאין שום סיכוי שיהיו רק 7 ספרים.

ואם מישהוא מעוניין אני יכול להמר על זה אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"יש עוד מישהו שהתחיל לקרוא אותו או סיים כבר?"

הזמנתי אותו בהזמנה מוקדמת, קבלתי אותו יום אחרי שהוא יצא באנגליה, גמרתי אותו באיזה שבועיים.

חצי שנה אחרי זה כשכולם קראו אותו בעברית סחטתי אותם (תעשו זה וזה או שאני אומר מי מת בסוף^_^).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...