הארי פוטר 5... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארי פוטר 5...

demonshlomo

Recommended Posts

• תגובות 77
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני קראתי את הגרסה הבריטית של Order of Phoenix, ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות. כמובן שהייתי צריך לפרש את Dung ו-Blimey וכאלה עם ה-Babylon, אבל הרחבת אופקים לא חייבת להיות מילה גסה ;)

בכנות, הן לא עד כדי כך שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ההבדל היחיד זה האריזה והנוחות של הגרסה האמריקאית, באנגלית כל המילים צפופות יחד וקשה יותר לקרוא מבחינה של לראות...

באמריקאית יש ציורים כאלה בכל פרק והוא ערוך הרבה הרבה יותר יפה...

במילים אין הבדל אבל קח את האמריקאית בגלל שיותר נוח וכיף לקרוא בו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר אחד לא הבנתי בכל הסדרה של הארי פוטר.... (ואני מעריץ גדול של הסדרה שקרא כל ספר 4 פעמים...)

איך לעזאזל הינשופים יודעים למי לשלוח את המכתבים, זה ממש דפוק, למשל שהארי שולח ינשוף בית-ספר לסריוס וזה

אני לא מבין....

וגם לדעתי רולינג עשתה את הארי ממש מפגר בקטע שהוא מספר כל דבר קטן לרון והרמיוני ולא יוצא לו עם CHO, שנה הבאה זאת השנה האחרונה שלו איתה...

נ.ב

לסדרה רק 7 ספרים, 7 שנים בהוגוורסט ובסוף איך הארי הורג את טום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא בטוח שיהיו רק 7 ספרים.

ספויילר

ג'יי קיי עשתה מעשה גאוני, כשהארי אומר שהוא רוצה להיות הילאי (או איך שאומרים את זה בעברית), ואומרים לו שגם אחרי שמסיימים ללמוד בהוגווארטס עוברות עוד 3 שנים של אימונים, ומק'גונוגל אומרת שהיא תעזור לו אפילו אם זה המעשה האחרון שהיא תעשה, היא בעצם דאגה שהסדרה לא תיגמר אחרי הספר ה7. מצד שני, לפי איך שהלך להארי בOWLs שלו, לא יהיו יותר מ7 ספרים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רולינג טעתה גם פה ועשתה את הארי עוד יותר מפגר, הוא היה צריך לקחת עתיד בתור מחפש בקווידיץ... ולדעתי לא יצא לו שום דבר בלהיות הילאי... (אולי זה מסביר משהו שהוא יצטרך להילחם בטום...)

אבל יש פה משהו עם הOWL's שהתוצאות מהמבחנים יבואו רק בקיץ, זה אומר שבהחלט הספר ה5 כמו שאמר מיני רק ההתחלה של כל הבלאגן שיהיה שם...

ולדעתי פרופסור UMBRIDGE (איך שלא קוראים לה) צריכה ללכת לאזקבן בגלל שהיא שלחה את הסהורסונים לביתו של הארי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך ללמוד משהו מיוחד כדי להיות מחפש בקווידיץ' , בכל מקרה , גם אבא שלא היה אחד ....

הבעיה היחידה שלי עם הספר הוא שהוא יותר מדי ילדותי , יש בו רק טוב ורע , והוא מתמקד רק בהארי ולא בדברים אחרים .

אבל הכתיבה והאירועים שהגאוניים שמתרחשים בספר מאוד מושכים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיני זה חבל מאוד, ודי הרס לי את חווית הקריאה שעברו 250 עמודים, ועבר בערך חודש מתחילת הספק.אין התקדמות באמת חשובה.

אחרי זה עוברים 200 עמודים ועוברת חצי שנה, ואז 100 עמודים ועוברת חצי שנה.

זה חבל שהיא מעבירה את הזמן חופשי דווקא כשהספר נהיה יותר מענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...