PSP או נינטנדו? - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PSP או נינטנדו?

dani44

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש גם PSP וגם DS וגם GPX2 (לא הכי קשור) ,אין לי ז'אנר מועדף אני אוהב RPG טוב בדיוק כמו שאני אוהב FPS טוב.

והDS פשוט הצלחה מטאורית.

יש לו FPS מדהימים METEROID, MOON , COD5 , DETERMNIUM שהם פשוט טובים עם שליטה מעולה תתפלאו גם זה נוח וכיף,שליטה הכי טובה בקונסולות

יש לו ACTION RPG מעולים ZELDA,HARVESTMOON , CASTLEVANIAX3 ,POKEMON RANGER,

יש לו ACTION תותחים NINJA GAIDEN ,CONTRA ,NEW SUPER MARIO , KIRBY

יש לו RPG גם חידושים וגם מקוריים FF הסדרה, DRAGON QUEST , ERATIAN ODDESSY ,THE WORLD ENDS WITH YOU

יש לו עשרות פאזלים טובים ,ואסטרטגיות אחדים שהם מוצלחים,יש כמה PLATFORM מעולים.

בקיצור מדובר על קונסולה עם 60 או יותר משחקים טובים חלקה אדירים חלקם סתם כיפיים.

לעומת זאת לPSP יש GOW,FF,JEAN DEARC,2-3 RPG, FIFAS,PRO,BURN OUT,RIDGE ,,2-3 פאזלים טובים וזהו באמת זהו

כל השאר משחק טוב+שליטה גרועה או לחילופין שליטה טובה +משחק גרוע.

בקיצור אי אפשר ליפול עם הDS ,אני נפלתי עם הPSP (דעה אישית)

ובקשר למצועצע , הDS LITE הוא הג'אדגט הכי אלגנטי שיש במיוחד הסגירה כ LAPTOP .

בקיצור תעשה חושבים "לא כל הנוצץ זהב" , MHZ הם מדד לכלום בעולם הקונסולות הניידות

נ.ב. הGPX2 פשוט מדליק לאמולטורים אבל ממש לא שווה את הכסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אמיולייטורים של קונסולות ישנות נוצצים שאתה מחבר או מכשיר אחר שתומך בהם לטלויזית CRT ישנה מחורבנת ומרצדת.

The only way to play!

:xyxthumbs:

אגב, למרות שאני מסכים עם 90% מההודעה שלך- הבעיה עם ה PSP שבערך 30% מהמשחקים שלו, מספר לא מבוטל, לא רואים אור בשוק האמריקאי או האירופאי. וחבל, כי ביניהם יש לא מעט פנינים שאלוהים יודע למה לא תרגמו והוציאו גרסאות לכל האיזורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שלו היום כבר לא כזה מרקיע שחקים,בסביבות ה-1400 שח ויש לך מכשיר ומשחקים אתה עוד צריך כל פעם לקנות

זיכרון של 4 או 8 ג'יגה תצטרך לחפש באינטרנט ולקנות-תריץ בגוגל חיפוש של ותמצא את מבוקשך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lowlow

באמת יש יותר משחקים טובים לDS אבל לא ציינת רבע מהמשחקים הטובים לPSP (וגם את מה שכתבת קיצרת).

ודרך אגב, למרות שזו תגובה ללפני שני עמודים, ראיתי משחקים לDS שצריך להחזיק את העט על המסך, לזה התכוונתי לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתם אומרים ש PSP לא טוב לניידות.

אין לי נסיון איתו, אבל נראה לי ממש כיף לשחק PES או מירוצים לדוגמא באוטובוס או כשיש זמן מחוץ לבית.

המסך שלו גדול, השליטה שלו תפורה על משחקים כאלה, וגם זה מסוג המשחקים שאתה יכול לעצור מתי שבא לך ולהתחיל משחק חדש תוך כמה שניות, בלי שהפסדת משהו.

אני רק חושב על לשחק משחקים כאלה עם מסך מגע ועט סטיילוס ועוד על מסך קטן וזה כבר מוציא לי את החשק.

בכל מקרה FPS נראה לי כמו סתם סיוט על כל אחת מהקונסולות. אישית אני לא מת על משחקי תפקידים וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאר במרוצים וPES אתה תשלוט בPSP בדיוק כמו שתשלוט בPSP אלה אם המפתחים עשו שטויות

והסיבה לזה שהשליטה תיהיה אותו הדבר בסוג כזה של משחקים כי האנלוגית של הPSP מסריחה ומסך מגע לא מתאים למשחקים כאלו וגם לא מקרופון

אז בשני הקונסולות תיצמד לD-PAD ולכפתורים ש+- אותה הנוחות באותו מערך ובאותם מסרים

ואם כבר הזכרתה את משחקי המרוצים וPES לPSP זמני טעינה מעצבנים בהרבה משחקים כאלו

וזה עוד סיבה למה הוא פחות טוב לנידות

לDS גרפיקה מכוערת במשחקי 3D אבל אין זמני טעינה מורגשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור של "זמני טעינה ארוכים" ב PSP לא קיים כבר מתחילת 2007, אני לא מאמין שאתה עוד תקוע על זה.

מ UMD הטעינה לוקחת כמה שניות כל פעם, ומי שגם זה לא טוב לו- כל עוד המשחק החוקי בבעלותו, אין מניעה לעשות RIP לכרטיס , וזמני הטעינה יורדים לאפס. (גם צריכת הסוללה יורדת.)

בכל God of war לא ראיתי אפילו פעם אחת את המילה loading.

בנוגע לאנלוגיות המסריחה או מה שלא יהיה.... אני מציע לך לבדוק שהאצבעות שלך לא עקומות במקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור של "זמני טעינה ארוכים" ב PSP לא קיים כבר מתחילת 2007, אני לא מאמין שאתה עוד תקוע על זה.

מ UMD הטעינה לוקחת כמה שניות כל פעם, ומי שגם זה לא טוב לו- כל עוד המשחק החוקי בבעלותו, אין מניעה לעשות RIP לכרטיס , וזמני הטעינה יורדים לאפס. (גם צריכת הסוללה יורדת.)

בכל God of war לא ראיתי אפילו פעם אחת את המילה loading.

בנוגע לאנלוגיות המסריחה או מה שלא יהיה.... אני מציע לך לבדוק שהאצבעות שלך לא עקומות במקרה.

להראות לך את הסירטון של WWE ?

ועניין ההרצת משחק מכרטיס זה סיפור אחר ולא ניתמך רישמית

ברור שאם הכרטיס זמני הטעינה מהירים ככה גם הDS עובד אבל זה לא רישמי בPSP

והUMD כן איטי במשחקים מסוימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...