Steam - הדיון הראשי - עמוד 275 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

אין לי מעצבן דווקא רציתי משחק חינם לסטים

עריכה" טוב השגתי את המשחקים עם איזה חשבון פקטיבי

מגניב לשני המשחקים יש סטים של קלפים שאפשר למכור

עריכה"

WOODLE TREE ADVENTURES משחק ממש חמוד מרגיע ומהנה

אמנם בטח מיועד לילדים קטנים אבל גם אני נהנה :| ועוד שלמו לי כמה סנטים לשחק אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
בכל פעם שאני מוכר קלף כלשהו אני מקבל על כך מייל מאשר. זה די מציק, איך מבטלים את זה?
לא יודע אם אפשר לבטל, מה שעשיתי זה ליצור בג'ימייל פילטר שמסמן את האימיילים האלו כנקראו ומסיר אותם מהאינבוקס.

אני פעם כבר דיי ממזמן הוספתי דרך ההגדרות את הכרטיסיות הבאות לג'ימייל ככה הרבה דואר לא מעניין כבר לא מציק לי ומופיע בראשי כמו התראות מפייסבוק שמופיעות בכרטיסייה של הרשתות החברתיות ועדכונים ששם מופיע לי כשמכרתי משהו בSteam וגם לא הייתי צריך להתעסק עם שום מסנן כמו שיוני כתב כי רק יצרתי את הכרטיסיות האלו והג'ימייל עשה את כל הסינון בלי שום התעסקות מצידי.

ZPpHBLY.jpg

עריכה: בדיוק נזכרתי זה נקרא תוויות/תגיות חכמות ומוסיפים אותן באמצעות כניסה לGoogle Labs דרך ההגדרות כשממשק הדוא"ל הוא באנגלית לפחות ככה זה היה כשאני שיניתי אז יכול להיות שהיום אפשר גם כשהממשק הוא בעברית בנוסף יש שם עוד אפשרויות שאולי יענינו אותך ותיהיה מעוניין לאפשר כמו ביטול שליחה של דואר עד חצי דקה בערך אחרי ששלחת ועוד...

EI3JE3U.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו נתקל בהודעה הבאה אחרי שמכר כמעט 200 חפצים במרקט

You have created 200 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit the FAQ.

והאם מילאתם את הפרטים שביקשו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נתקלתי ומה לעשות מילאתי את הפרטים

חשבתי לחרבש וכנראה שאפשר לחרבש אבל מילאתי פרטים אמיתיים עד כמה שאני זוכר

אחרי שאתה ממלא אתה מיד יכול להמשיך לקנות ולמכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, מישהו נתקל בהודעה הבאה אחרי שמכר כמעט 200 חפצים במרקט

You have created 200 listings this year. Before you can sell or list more than 200 items in a calendar year, we are required to collect certain information from you. Please click here to provide the necessary information. To find out more about this requirement, please visit the FAQ.

והאם מילאתם את הפרטים שביקשו?

גם אני נתקלתי בזה ופשוט מילאתי את הפרטים האמיתיים ואז יכלתי להמשיך לקנות ולמכור, כמובן שלפני זה צריך לבחור שאתה לא תושב ארה"ב ואז אפשר למלא את הפרטים לפי מה שאני זוכר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר ככה סתם אני מוצא בחשבון שיש לי עותק GIFT של המשחק GUN MONKEYS

קיבלתי אותו בחינם דרך ה GIVEAWAY שלו שיש כרגע

ויש לי אותו בחשבון אבל נוסף לי עוד אחד ב GIFT

iP1Ofhb7tBupd.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האמת אני זוכר משהו בסגנון של קונים את המשחק ומקבלים עותק נוסף חינם

זה היה ממש מזמן שהמשחק נמכר בדולר ועשו את זה

כנראה זה נשאר מאז ואפילו שנותנים אותו בחינם כרגע בעצם נותנים שני עותקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...