Steam - הדיון הראשי - עמוד 253 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
נראה שאין להם חיים!
התגובה הזאת מזכירה לי בכלליות תגובות של אנשים במשחקים שאם מישהו משחק ממש טוב ומנצח בצורה הוגנת בלי לרמות תמיד יהיה מי שיגיד(מקנאה סביר להניח) לאותו אחד ש"אין לו חיים" .

בכלל היום לאנשים יש יותר חיים וירטואליים הם לא מסוגלים ללכת לאכול במסעדה מבלי לצלם את האוכל שלהם ולעלות לInstagram ולכתוב "תראו מה אני אוכל/ת", מעניין כמה זמן ייקח עד שאנשים יתחילו לנסות הפוך ולהעלות תמונה מהשירותים ושכתוב "נחשו מה אכלתי/שתיתי?":puke::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה הזאת מזכירה לי בכלליות תגובות של אנשים במשחקים שאם מישהו משחק ממש טוב ומנצח בצורה הוגנת בלי לרמות תמיד יהיה מי שיגיד(מקנאה סביר להניח) לאותו אחד ש"אין לו חיים" .

בכלל היום לאנשים יש יותר חיים וירטואליים הם לא מסוגלים ללכת לאכול במסעדה מבלי לצלם את האוכל שלהם ולעלות לInstagram ולכתוב "תראו מה אני אוכל/ת", מעניין כמה זמן ייקח עד שאנשים יתחילו לנסות הפוך ולהעלות תמונה מהשירותים ושכתוב "נחשו מה אכלתי/שתיתי?":puke::lol:

מסכים איתך, מי בדיוק יכול להחליט מה צריך ומה לא צריך לעשות בחיים? ומה זה בכלל אומר "לחיות את החיים"? כל אלה שקוראים לאנשים מוכשרים חסרי חיים כי הם משקיעים את חייהם בדברים שהם אוהבים, לרוב חיים בעצמם חיים ריקניים וחסרי כל ייחוד, העובדה שאנשים מסויימים דווקא מצאו מה הם רוצים ואוהבים לעשות בחיים שלהם נראית לאותם "מבקרים" מוזרה, לכן כל מה שהם יכולים לומר זה "וואו, לבן אדם אין חיים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמחק עוגיות...

בינתיים אין משהו שאני רוצה, נחכה ונראה מה יהיה בהמשך...

וכמו תמיד, אם אתם מוצאים משהו במבצע שאתם רוצים, תחכו עד היום האחרון איתו, רוב הסיכויים שהוא יופיע ב daily או flash בהנחה גדולה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדר תאמת אין משהו בוער לי

היחיד ששוקל זה SLEEPING DOGS שכבר כמה פעמים היה ב 5 דולר

אבל כבר שחקתי בזה איזה פעמים

הייתי קונה את סקיירים לגנדרי אם הוא היה ב 7 דולר ולא 20

אגב סקיירים אני בדיוק בשבוע האחרון יושב עליו חזק ביותר ורוצה פעם ראשונה גם לסיים אותו

זה פשוט משחק אדיר וענק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, כנראה הגיע הזמן לקנות סוף סוף את . שווה להשקיע (כמעט פי 3) ולקנות את ה-DLC?

הDLCים שווים בהחלט. heathfire פחות (מישהו אמר horse armor? ;) ), אבל האחרים כן...

מדובר על המשחק + כל ה- DLCים במחיר של DLC אחד, אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...