Steam - הדיון הראשי - עמוד 238 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן. גם לי הוא לא נתן לבחור תיקיה.

מה שעשיתי הוא להוריד אותו לכונן C, להעביר אותו לכונן אחר (F אצלי), ואז ליצור symlink מהמיקום המקורי לכונן החדש

http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/using-symlinks-in-windows-vista/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי סטים למחשב החדש, והוא רוצה פרטי Login ראשוניים - אני מכניס אותם, ומקבל את השגיאה:

steam is having trouble connecting to servers

פתחתי את הפורטים הרלוונטים, ביטלתי את הפיירוול של ושל האנטי וירוס... אני אובד עצות.

מ"ה 7 פרו 64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, ניסיתי גם עכשיו - יוק.

עכשיו אני רואה שכאשר אני מנסה להתחבר עם הסיסמא שלי, אני מקבל למייל הודעה מsteam:

We've received a request to access your account from a new computer

or web browser. To complete this process, enter the following special access code into the

authorization dialog before trying to log in again:

ואז קוד. אז אני מכניס את הקוד הזה במקום את הסיסמא שלי, ועדיין נאדה... "steam is having trouble"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע זה מה שאני חשבתי, אבל חיפשתי קצת בגוגל והבנתי שהסטים גארד יכול לעשות בעיות בלוג-אין ראשוני.

בכל מקרה, מה שעשיתי זה לוג-אין דרך האינטרנט במקום דרך התוכנה ואז הוא אכן ביקש ממני את הקוד שנשלח במייל. אחרי זה, כאשר עשיתי לוג-אין דרך התוכנה, הוא סוף סוף הקפיץ לי את החלון להכנסת הקוד שנשלח במייל והתחבר כמו שצריך - עכשיו מוריד את המשחקים, הכל נראה תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שלא שאלו כבר:

א. האם גם השנה יהיה משהו כמו שנה שעברה? (ששבועיים היו TASKS כאלו שאם עושים אותם מקבלים מתנות)

ב.מישהו מתנסה עם סטים ללינוקס?

ג. שאני מנסה להפעיל את סטים בלי והוא לא מעודכן הוא לא מוכן להיפתח (אני יודע שככה זה אמור להיות)

השאלה האם יש איזו דרך לגרום לו "לשכוח" שיש לו עדכונים להתקין, ואז אני אוכל לשחק (בלי לחכות עד שיהיה לי שוב)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אי אפשר לדעת מה הם יעשו, הגיוני שכן, כרגע מה שידוע זה שיהיו מבצעים (וגם זה ידוע רק כי זה ברור והם לא יכולים להרשות לעצמם לא לעשות מבצעים כשכל האחרים עושים).

ג. אם OFFLINE MODE לא עובד אז הוא יחזור לעבוד רק אחרי שתעדכן את . גם לי זה מפריע עם הנייד אבל זה מה יש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אי אפשר לדעת מה הם יעשו, הגיוני שכן, כרגע מה שידוע זה שיהיו מבצעים (וגם זה ידוע רק כי זה ברור והם לא יכולים להרשות לעצמם לא לעשות מבצעים כשכל האחרים עושים).

ג. אם OFFLINE MODE לא עובד אז הוא יחזור לעבוד רק אחרי שתעדכן את . גם לי זה מפריע עם הנייד אבל זה מה יש...

ג. אני יודע שכך זה אמור להיות

מצד שני איך הוא יודע שיש עדכון אם הוא אוףליין? - יש איזה שהוא קובץ שאומר לו , צריך ללכת לשם ולשנות איזה ערך מ TRUE ל FALSE

כל מה שאני מנסה לדעת האם מישהו פה יודע אם מה צריך להתעסק,

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...