רופא בעזה: חמאס ניפח את מניין ההרוגים בלחימה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רופא בעזה: חמאס ניפח את מניין ההרוגים בלחימה

huber

Recommended Posts

די מדהים, אבל הסרט שנעשה בידיעת החמאס רגע לפני פקיעת התהדייה, בליווי צמוד של דוברים מטעמו במשך רוב הזמן, מתעד בגלוי את תעשיית הרקטות הנמצאת בתוך אזורי מגורים. את מנהרות ההברחה ברפיח-800 במספר, לדברי הכתבת - שמוצגות כענף כלכלי הכרחי, שוק חופשי ממש: מצמיגים, ועד לטלוויזיות. את אנשי הפת"ח הנרדפים, שנורו ברגליהם ועונו וחוששים עתה לחיי ילדיהם.

http://www.nrg.co.il/online/HP_0.html

רופא בעזה: חמאס ניפח את מניין ההרוגים בלחימה

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/843/877.html?hp=0&loc=1&tmp=3119

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מ-600 הרוגים ולא יותר מ-300! מתוכם, הרוב הם מחבלי חמאס בשנות העשרים לחייהם!

לכל מי שתהה מהי מדיניות החוץ של החמאס, שקרים, שקרים ועוד שקרים!!

מה שמפליא זה, שהאו"ם לא אומר דבר, וכי למה לא, כי הרי היא מדינה שרוצחת חפים מפשע.

ואיפה הם כל ערוצי הטלביזיה שספרו בכל יום במהלך המבצע את מניין ההרוגים? בטח דחפו את הכותרת בסוף המהדורה שלהם. אם בכלל.

על אל ג'זירה אני בכלל לא רוצה לדבר כי כולנו יודעים כבר שהרשת בקטארית היא מוסלמית קיצונית בדיוק כמו מדינת האם שלהם.

מסקרן אותי לדעת מה יגיד על זה משה אלדר, השמאלן יפה הנפש של ערוץ 2, שבכל יום דיווח על ההרוגים בעזה וכמעט הזיל דמעה.

בקיצור, כמו שאני אומר לכל שמאלני יפה נפש שמנסה לעוות את המציאות, כאשר אני מטיח אותה בפניו:

"אם לא טוב לך, לך לגור בעזה עם הערבים. נסה לחגוג שם חנוכה או ראש השנה, או לדבר עברית. נראה כמה זמן תשרוד שם".

עכשיו, אני כבר לא מתבייש לומר שבבחירות הקרובות אני מצביע לליברמן, על מנת שיחבור לליכוד (שיזכו מן הסתם) ויהיה סמן ימני שיזכיר להם שיש פטריוטים במדינת שרוצים שהיא תשאר מדינה יהודית. כי לערבים יש לפחות 27 מדינות ערביות מוסלמיות, ולנו, לצערנו, יש רק אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) לפרשן קוראים שלומי אלדר, והוא בכלל עובד בחדשות 10. בזכותו בפעם הראשונה ניצלו חיי משפחתו של הרופא משיבא. בפעם השניה זה לא עזר.

ב) צה"ל בעצמו מכחיש את הדיווח הזה וטוען שמספר ההרוגים הוא כ-1,200:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3660395,00.html

אז למי אתה מאמין? לפלשתינים או לדובר צה"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלומי, משה, היינו הך, הוא שמאלן יפה נפש ולא מגיע לו שאני אזכור איך קוראים לו או איפה הוא עובד.

זה לא דובר צה"ל, זו "הערכה של צה"ל". יכול להיות שזה דו"צ שאמר ל-ynet "אנחנו מעריכים ש-1,500 אבל זה לציטוט. אז תרשמו שההערכה בצה"ל".

באמת שאני לא זוכר מה הוא עשה בהתחלה כדי להציל את משפחתו של הרופא הערבי משיבא.

חבל שהרופא היה טיפש מספיק בשביל להמשיך ולהשאיר את משפחתו תחת איום שלטון הטרור של חמאס.

כתוצאה מכך, כפי שאמרו בצה"ל, היא נרצחה על ידי חמאס ולא על ידי צה"ל. וזה רשמי ולא "לפי בכיר בצה"ל" או משהו בסגנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובר צה"ל הוא היצור הכי מטופש ופתטי שיצא לי לראות בטלוויזיה בכל תקופת המלחמה (ובכלל).

הוא פשוט דוגמה מייצגת מושלמת לגוף העלוב הזה, שמעלה בי גיחוך כל פעם שאני רואה תגובה שלו.

יש לדובר צה"ל כלכך הרבה מה ללמוד מהפלשתינאים שזה מדהים.

אז אתה שואל למי אני מאמין? ברור שאני מאמין לרופא בביה"ח שאומר לעיתונות הזרה (בעילום שם, כדי להישאר בחיים) שהחמאס שקרנים.

מעבר לכך שהוא לא אומר שום דבר שלא היה ידוע כבר... שהם קוראים למחבלים מתים "אזרחים תמימים", משתמשים באמבולנסים כדי להעביר חמושים, ועוד ועוד.. שום דבר לא חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולצערנו, נראה שכל מה שעשינו בשבועות האחרונים נעלם כלא היה.

המשלחת של חמאס מגיעה לביקורים במצרים, ועוזבת וחוזרת, וחוזר חלילה, כאילו וקהיר הייתה שם שני לאתר נופש וחמאס השתלט על כל המנהרות שלא הושמדו והצהיר בפני מפעיליהן "זה שלנו". גם חופרי המנהרות חזרו לחפור את המנהרות מחדש. ואפילו שאני מבין שהמנהרות מיועדות ברובן המכריע בשביל נפט, מזון ועוד הרי ברור לכולנו שחלקן ישמשו גם להברחת אמל"ח, בין אם זה כי פעילי חמאס יצמידו אקדח לראשו של מפעיל המנהרה או כי המפעיל הוא קרוב לחמאס ומוכן לתת להם לעשות במנהרתו ככל העולה על רוחם.

בקיצור, נותרה לבד במערכה והפוליטיקאים הזרים חזרו לטפל בבעיותיהם המקומיות.

אני רק מאחל שנגיע ליום שבו נגיע להיות מדינה של 50 מיליון יהודים ואז לא נצטרך לשאול אף אחד שום דבר או לבקש רשות בשביל פעילות מבצעיות זו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל ליום שבו לא נגיע להיות 50 מיליון יהודים.

חשבתי שאני אראה פה דעות הרבה יותר שמאלניות (לא גדעון לוי שתיים אבל שמאלניות...).

דובר צה"ל זה לא גוף בדיחה, זה גוף שמטרתו היא אחת, לספק מידע אמין על עמלו של צה"ל בלחימה ללא פגיעה

בביטחונם של החיילים שועשים עבודת קודש. מחלחמת לבנון השניה בה הדוברת הייתה חסרת אחריות אכן הייתה בדיחה.

דובר צה"ל הנוכחי טוב עשרות מונים ממנה. אז נכון, הוא לא שם שאין לו מספיק שערות על הראש ועדיף כבר להוריד את כולם. אז

מה אם היו שמים אותו על הגב במדרון הוא היה מתגלגל כל הדרך למטה. הוא עשה את עבודתו נאמנה, וטוב שאנו לא יורדים לרמתו של חמאס.

העולם המערבי (באיחוד מדינות סקנדינביה) זה חבורה של אימפוטנטים, הסבל בעזה נוגע לליבם, אבל למשהו על כך שנשים

בעולם הערבי כמעט משוללות זכויות לא תשמע. נניח והמספרים של 1500 הרוגים הם נכונים, חסרי החיים האלה מעיזים להשוות

את זה לשואה, זה קצת מצחיק אותי לשמוע את זה, כ6 מיליון לחלק 1500 זה 4000. אין מה לעשות לאנשים קשה לראות תמונות

מזעזעות של ילד שפצוע או חס וחלילה מת. זה שהם מעיפים עלינו דילודיים וקוראים לזה קאסמים לא אומר שזה פחות נורא מפצצה

שהורסת בניין אבל אין מה לעשות כל עוד אין לך הרוגים להראות לעולם לא תצליח לשנות את דעתם. ולדעתי האישית עדיף שהעולם ישנא אותך

מאשר שיהיו עליך הרוגים. המדינה המפוקחת היחידה בערך בעולם המערבי היא ארה"ב. בעוד 30 שנה, במחלחמת העולם השלישית, אני מניח

ששבדיה לא תשרוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...