פסיכוטכני? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכוטכני?

Dimebag Darrell

Recommended Posts

לא יודע מה בדיוק יש בבזק אבל עברתי כמה מבחנים כאלה בעבר.

בגדול אלה מבחנים שאמורים לבחון את הרמה הכללית שלך בנושאים שונים. רוב המבחן נעשה במחשב ואתה נשאל שאלות בתחומים כמו היגיון, מתמטיקה (לא קשה מדי), מכניקה (גם בסיסית מאוד), הבנת הנקרא, חשיבה מילולית, חשיבה כמותית, וכו' וכו'. לא קשה להצטיין בתחום מסויים אם אתה יחסית טוב בו. המטרה שלך היא לקבל ציונים גבוהים בכמה שיותר תחומים.

לפעמים משולבים במבחנים האלה גם תרגילים של דינמיקה חברתית (אלה שאתה בקבוצה ומבקשים ממכם לפתור איזו בעייה או לדרג סדרי עדיפויות ואז מסתכלים מי משתתף ומי לא, מי דומיננטי וכו')

לפעמים הם עושים גם הערכות פסיכולוגיות (צייר עץ, תמציא סיפורים לתמונות, שאלון 300 וכו')

כעקרון זה לא משהו שאפשר/אתה אמור להתכונן אליו, אבל יש לא מעט מכונים שמעבירים קורסי הכנה גם לדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה בדיוק יש בבזק אבל עברתי כמה מבחנים כאלה בעבר.

בגדול אלה מבחנים שאמורים לבחון את הרמה הכללית שלך בנושאים שונים. רוב המבחן נעשה במחשב ואתה נשאל שאלות בתחומים כמו היגיון, מתמטיקה (לא קשה מדי), מכניקה (גם בסיסית מאוד), הבנת הנקרא, חשיבה מילולית, חשיבה כמותית, וכו' וכו'. לא קשה להצטיין בתחום מסויים אם אתה יחסית טוב בו. המטרה שלך היא לקבל ציונים גבוהים בכמה שיותר תחומים.

לפעמים משולבים במבחנים האלה גם תרגילים של דינמיקה חברתית (אלה שאתה בקבוצה ומבקשים ממכם לפתור איזו בעייה או לדרג סדרי עדיפויות ואז מסתכלים מי משתתף ומי לא, מי דומיננטי וכו')

לפעמים הם עושים גם הערכות פסיכולוגיות (צייר עץ, תמציא סיפורים לתמונות, שאלון 300 וכו')

כעקרון זה לא משהו שאפשר/אתה אמור להתכונן אליו, אבל יש לא מעט מכונים שמעבירים קורסי הכנה גם לדברים האלה.

וואי אני מהגרועים בחישובים מתמטיים מהירים, ועיברית זה קצת לא שפת האם שלי בגרוש :S

מקווה שילך לי טוב אחרי הכול..

אם יש למישו דוגמאות מכל סוג שיעלה או משו כזה, זה יכול להיות נורא נחמד לא להיבהל באותו רגע חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שללחמן יש ספר הכנה למבחנים פסיכוטכניים בצבא,זה מבוסס על אותו עקרון ולא מסובך מידי,יש אותו ברוב הספריות

אגב,תומך בבזק,למה צריך פסיכוטכני בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שללחמן יש ספר הכנה למבחנים פסיכוטכניים בצבא,זה מבוסס על אותו עקרון ולא מסובך מידי,יש אותו ברוב הספריות

אגב,תומך בבזק,למה צריך פסיכוטכני בשביל זה?

אמרו לי שכן בטלפון אבל ברמה נורא בסיסית וכללית כזאת...

יש לי חבר שניסה להתקבל לעבודות גדולות כאלה גם כן ולא התקבל בגלל הפסיכוטכני :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...