מה כדאי לקנות? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לקנות?

חן מ

Recommended Posts

סתם שאלה שאני לא אפתח בשבילה דיון,

קרירין, אתה אולי יודע עם כל העימותים שלך לגבי וכו' ,בטח חקרת קצת :smile1:

איזה רמה הכרטיס מסך של הBOX ושל ה PS3?

תודה.

זה קטן עלי להנות על דברים כאלו

העובדים הזוטרים שלי מגימספוט יהנו על זה בשבילי ;D

תהנה

http://www.gamespot.com/features/6202552/index.html?sid=6202552

בכל מקרה אין כרטיס מדויק שאתה יכול להכניס מולו את הקונסולות

בכללית הייתי אומר משהו כמו 1950 אמור להיות מקביל לקונסולות הHD אם מריצים באותה רזולוציה שבקונסולות היא לרוב 720P

שזה יחסית נמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני דווקא הייתי נותן לו השוואה מהדור הנוכחי, אם אתה שואל אותי אני הייתי משווה אותו לאחד ה8XXX של ...

אתה יכול להשוות אותו ל8600 או 8600GT זה לא מדיוק

אבל 8800GT אוכל אותו בלי מלח במיוחד היום שיש את האפשרות פיזיקה

תזכור שרוב המשחקים ב360\PS3 רצים ב720P ויש כאלו גם בפחות וחלק מהמשחקים בקונסולות נעולים על 30 פרימים לשניה

אנשים פשוט לא מבינים שבגלל שבקונסולות נהוג לשבת מרחוק יותר (למרות שזה אפשרי גם במחשב ) הגרפיקה נראת יחסית טובה

אבל אם תעשה בדיקה נוסך גימספוט ותחבר את הכל לאותו המסך אם אותם חיבורים ואותו מרחק היתרון של המחשב ברור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה לא המקום

אם זה ככה בנושא של הגראפיקה,אני חושב שאני אלך על כרטיס מסך אם ההורים יסכימו

אני אשים את האופציה לבוקס כמקום שני

קרירין איך זה שכולם אומרים שהגראפיקה בכל קונסולה טובה בהרבה מזו של המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אומר?

זה לא ככה ,יש ליPS3 ,אצל אחי בעיקרון כי אין לי מה לעשות בו, :nixweiss:

וחיברתי אותו אלצי בסלון ,פשוט שמיים וארץ ,הרצתי COD4 ,לא נראה ממש טוב ,אני מסכים פה עם קרירין ,המחשב אוכל את הקונסולות, שוב, יש יתרונות וחסרונות, היתרונות הם גראפיקה וטעינו יותר מהירות והחיסרונות הם ,התקנת מישחקים ,שידרוג וכו',

בגדול הPC הרבה יותר משתלם מכל הבחינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה לא המקום

אם זה ככה בנושא של הגראפיקה,אני חושב שאני אלך על כרטיס מסך אם ההורים יסכימו

אני אשים את האופציה לבוקס כמקום שני

קרירין איך זה שכולם אומרים שהגראפיקה בכל קונסולה טובה בהרבה מזו של המחשב?

אמרו את זה שהקונסולות רק יצאו ובמיוחד הXBOX360 כי הוא יצא שנה לפני הPS3

ובתקופה הזאת להעמיד מחשב שמציג ביצועים גרפים כמו XBOX360 עלה הרבה מאוד כסף -תזכור שזה היה לפני 3 שנים

אם אני זוכר נכון בשוק באותה התקופה היה את סדרת 6XXX של הנווידה והייתה צריך מערך של של 6XXX חזקים

(אז היה מאוד יקר) לוח אם שתואם -2 גיגה שגם היו מאוד יקרים אז

וכמובן מעבד יקר שאני לא זוכר מה היה אז בשוק

היום זה לא נשמע דרישות יקרות אבל לאותה התקופה זה היה מאוד יקר

אבל במצב בשוק היום ה360 מציג גרפיקה נחותה לאומת מחשב משחקים סביר

למעשה ב2500 שקל אתה יכול להעמיד מחשב משחקים שמציג גרפיקה עדיפה בהרבה מקונסולות הHD

ועוד דבר בעניין הגרפיקה כמו שאמרתי בגלל הצפיה ממרחק חלק מהפגמים הגרפים בקונסולות פחות ניראים

אבל אם תחבר מחשב נורמלי לאותו המסך ובאותם חיבורים המחשב יציג תמונה עדיפה משמעותית

ואם תקנה מסך FHD אז רק מחשב יכול לנצל את זה ברוב המשחקים הנחשבים כי מחשב חזק יכול להציג ב1080P

קונסולות HD רק במשחקים בודדים תומכים ברזולוציה כזאת

בקיצור לקונסולות HD יש את היתרונות שלהם אבל היתרון של הגרפיקה יתפוגג כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה לפתוח עוד דיון VS , אבל זה ידוע שהגרפיקה של הקונסולות נמוכה מזה של מחשב, הרזלצוייה של הקונסולות נמוכה משמעותית מזו שאתה יכול לשחק איתה עם 8800GT (רוב המשחקים בX360 הם ברזלוציית 1280x720, והמצב בסוני לפעמים אפילו גרועה יותר), וגם ההגדרות נמוכות יותר.

אני אישית חושב תחכה עוד קצת, תשמור את ה1500 שעמדתה להשקיע ב4870 ותקנה עוד חצי שנה בערך איזשהו HD5870 או 385GTX :) הכרטיס שלך חזק מספיק בשביל המשחקים של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה להגיד שאם אני משדרג כרטיס מסך וקונה שלט של בוקס ומשחק משחקים אני מקבל אותה חוויה של משחקיות וגראפיקה הרבה יותר טובה?

אתה לא צריך לקנות כרטיס מסך ה8800GT כבר היום נותן ביצועים עדיפים

אבל כן תקנה שלט 360 לשפר את החוויה שלך רק תזכור שאם אתה קונה אתה צריך דגם שמגיע אם מתאם למחשב בפנים

את יתר הכסף תשמור למשהו שבאמת תרצה אולי עוד שנה \שנה וחצי כרטיס מסך חדש ואולי למשהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהוא אחלה ה8800GT,אבל הוא כבר נחשב ישן

היום הולדת שלי חל במרץ בכל מקרה,ככה שיש לי עוד חודשיים לראות מה קורה בשוק כרטיסי המסך,ולראות אם המחירים של הכרטיסים החדשים יהיו כמו של ה4850(למשל 5850 הבנתי שיעלה כמו 4850 אבל עם ביצועים טובים יותר)

בכל מקרה הסידרה החדשה יוצאת במרץ,נכון?

מהרעיון של קונסולה אני ארד,כי גם ככה אני פריק של גראפיקה מעולה,וגם לא ממש נוח לשחק משחקי פעולה כמו שהבנתי מהדיון הזה

גם הרעיון של פלאפון יורד,כי יש לי פלאפון שאני צריך רק לדבר לא יותר מיזה,פלאפון חדש מגיע התלהבות ואז היא יורדת

השלט של בוקס תומך בכל משחקי המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...