מה כדאי לקנות? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לקנות?

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, בעקבות הפריצה הנדחפת שלי לת'רד אני אעדכן קצת את שלי, היתחדשתי ליומולדת בשבת שתהיה לי ברמקולים של אלטק VS2421, כן כן... אותה המערכת 2.1 הידועה לשמצה בגלל הרעשים הסטטים. (נקווה שהמוכר בפנדה לא שיקר לי בנוגע לפס יצור למה אחרת.... :pissed:)

חוץ מזה אולי אני אבקש איזה זוג נעליים חדש או לא יודע אלבום או משהו, נראה...

בנוגע לפותח הת'רד המקורי חן.. שמע- אם אתה בן אדם שמרבה לשחק ואוהב לשחק בגים פאד רחוק מהמסך ולשבת בניחותה ככה ולשחק "ולרקוד" עם השלט אז . יש גם סיבה נוספת ל- והיא שהמשחקים מיועדים לחומרה במיוחד ותמיד יראו טוב לעומת כרטיס מסך שבו תמיד יוצא חדש כל תקופה מאוד עיקבית וצפוצה לעומת קונסולה אחת ל-3 שנים בערך (פלוס). אם אתה מעדיף לשבת עם המקלדת והעכבר על הכיסא והכל ולחסוך בכסף אז תקנה כרטיס מסך שתמיד יש סיכוי ואולי לא יסחוב את המשחקים של עוד חודשיים אז בחירה שלך...

תהיה צרכן נבון ותחליט מה אתה באמת צריך ועד כמה אתה כבד.. :P

כמובן שכמו ששאלו, תגיד בן כמה אתה כי זה עשוי להקל עלינו כדי לראות מה עדיף בכללי לגילך וכאלה..

ולסיכום, כמו שמישהו בת'רד אמר בצחוק, אם אתה קונה ולא נהנה תמכור אותו אחרי כמה זמן וקנה לך כרטיס מסך חדש.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,אני בן 19 עוד חודשיים,ואני לא חושב שעברתי את גיל המשחקים אם כמה ירצו להגיד את זה,כי גם יש גיימרים בני 30+

עכשיו כשיש לכם את הגיל תמליצו מה עדיף:קונסולת או כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,אני בן 19 עוד חודשיים,ואני לא חושב שעברתי את גיל המשחקים אם כמה ירצו להגיד את זה,כי גם יש בני 30+

עכשיו כשיש לכם את הגיל תמליצו מה עדיף:קונסולת או כרטיס מסך

שאלה יותר מידי כוללת, לא תקבל תשובה חד משמעית בחיים. זה מאוד אינדיבידואלי כל הנושא של מול מחשב וכו'.... תחשוב עם עצמך מה עדיף, מה שווה, מה יותר טוב לדרישות שלך, אם אתה פריק של גראפיקה לך על כרטיס מסך, ולחילופין אם אתה פריק של לשחק רחוק ,להפעיל בקלות מישחקים ללא התקנה ,להתפשר על הרמה הגראפית בשביל החוויה וכו' וכו' אז לך על קונסולה.

אני 20 עוד חודשיים ואני כבר יודעת מה אני קונה :P

מה את קונה? אני רוצה לדעת :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה לדרישות שלי?בכל מצב אני רוצה לשחק,לא משנה לי אם זה רחוק או קרוב העיקר לשחק ושיהיה נוח וכייף לשחק

ונוח אני מתכוון לזה במלוא מובן המילה,שאני אשחק בקלות הכוונה לזוז מהר ושהכל יהיה מהיר כמו במקלדת ועכבר

איפה אני יותר אמצא מה שרשמתי פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, בוא נשאל אחרת,

אתה רואה את עצמך משחק COD בגיימפאד?

ועוד כל מיני משחקים? זה העיניין , אם כן אז לך על קונסולה,

מחשב . :smile1: :smile1: :smile1:

ככה אוכל לסחוב אותו איתי למיטה ואוכל לגלוש בו באמצע הלילה...

כי המחשב הנייח שלי נמצא בחדר מיוחד בשבילו, ולא בחדר השינה שלי... :-\

חדר מיוחד בשבילו? :nixweiss:

מה ז"א? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, הצגת את זה בצורה קצת חשודה, :hat:

"יש לי חדר מיוחד למחשב, :pissed: שם אני מנתחת את כל הגופות שמגיעות אליי בארגזים מנמל אשדוד. :smile1::silly:[br]פורסם בתאריך: 22.01.2009 בשעה 15:32:57

בגיים פאד אלחטוי נוח לשחק COD?כאילו הוא מספיק מהיר מבחינת הכוונת שלו וההליכ והכל כמו העכבר במחשב?

זו הנקודה,שאני רוצה גם נוחות,לא רק איכות מדהימה

תקשיב, יותר נח עכבר ומיקלדת, זה ידוע,

ועוד משהו, אם אתה רוצה תגובה מהירה ומדוייקת ונוחה ובנוסף איכות מדהימה אז אמרת מחשב.

אם אתה רוצה "להתחיל" ללמוד לשחק על גיימפאד משחקים שעד היום שיחקת במיקלדת ועכבר ובנוסף תצוגה גראפית לא מרשימה במיוחד אז תקנה קונסולה,

בכל אופן, היתרונות קיימים לכאן או לכאן ,בקונסולה זה פשוט נח, מהיר, הכל עובד ישר ומהיר ,לא צריך להתקין שום מישחק,

תעשה חושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...