נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוקיה N97 יותר טוב מהאייפון

KFL

Recommended Posts

Mac Mobile

שם מצחיק למערכת שאפילו לא תומכת בOBEX.

המערכת של האייפון איטית, אני לא מבין למה כולם מתלהבים מה"מהירות", אין שום מהירות.

בנוסף, אז יש כמה משחקים מגניבים שכמה אנשים פרטיים עשו, זה עדיין לא מעמיד אותו באותה הקטגוריה של הN series, בכל המובנים (ממשק, , פיצ'רים)

אני לא מבין גם מה פשר הכותרת הזאת.

עוד משהו, גם אם מישהו חושב שהאייפון שלו מהיר, אז שיבדוק במה הוא מהיר, להריץ תוכנת תת רמה זה לא חכמה, אבל שלוקח לך איזה 2 שניות להכנס לתיקיה, זה כבר משהו אחר.

יש כזה דבר יחס מחיר-תמורה. האייפון לא מדהים ומתקדם כמו סדרה N, בלי ספק אפילו, אבל הוא מציע את רוב האפשרויות בחצי המחיר. למרות שאם תשאל אותי גם האייפון overpriced ברמה מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אי פון ? חצי מחיר ? במקרה הטוב ה-N97 יעלה מעט יותר בהתחלה עד ליישור קו כזה או אחר.

בבקשה אל תגידו לי אבל בארה"ב האיי פון עולה 200$ :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד זה ישמע לי מוזר בשנת 2009.

זה לטוב ולרע. הנחמה היחידה היא שהשוק לאט לאט מתחיל להדביק את הקצב מולם, ככה שיש סיכוי שהלחץ מהתחרות יכניע אותם להוסיף חלק מהפונקציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אוהדי האייפון,

צלמו תמונה ושלחו לי ב BT בבקשה... אהה... לא יכולים... טוב, חבל...

תתקינו תוכנות חדשות שיוצאות בבקשה,אהה..לא יכולים... טוב, חבל...

צלמו בבקשה במכשיר שלכם.......אהה... לא יכולים...טוב, חבל...

להמשיך?

הדבר הטוב באייפו זה המסך. המגע שלו עובד ממש טוב. פרט לזה, אינני יודע למה שמישהו ילך איתו בכלל.

סימביאן יותר טוב מהמערכת של האייפון ושל WM נקודה! אין מה להשוות בכלל! המערכת של האיפון/WM נתקעת רבות ואינה בשלה כמו הסימביאן.

תהיו בשלכם. אני מרוצה מהסימביאן שלי.

אהה, נזכרתי, יש לי צילצול ממש מגניב במכשיר! בעלי האייפון למיניהם רוצים? אהה אתם לא יכולים לקבל דבר מה BT טוב, חבל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אוהדי האייפון,

צלמו תמונה ושלחו לי ב BT בבקשה... אהה... לא יכולים... טוב, חבל...

http://www.iphoneil.net/?p=5052

תתקינו תוכנות חדשות שיוצאות בבקשה,אהה..לא יכולים... טוב, חבל...

http://www.macrumors.com/2009/01/16/app-store-hits-15000-apps-500-million-downloads/

צלמו בבקשה במכשיר שלכם.......אהה... לא יכולים...טוב, חבל...

http://qik.com/blog/206/qik-announces-iphone-3g-support

http://www.perivision.net/wordpress/?p=606

להמשיך?

הדבר הטוב באייפו זה המסך. המגע שלו עובד ממש טוב. פרט לזה, אינני יודע למה שמישהו ילך איתו בכלל.

סימביאן יותר טוב מהמערכת של האייפון ושל WM נקודה! אין מה להשוות בכלל! המערכת של האיפון/WM נתקעת רבות ואינה בשלה כמו הסימביאן.

=== שטויות.

תהיו בשלכם. אני מרוצה מהסימביאן שלי.

אהה, נזכרתי, יש לי צילצול ממש מגניב במכשיר! בעלי האייפון למיניהם רוצים? אהה אתם לא יכולים לקבל דבר מה BT טוב, חבל....

=== אפשר לשלוח קבצים מהמכשיר דרך המייל ולשים אותם כצלצול.

כמובן שעדיף שהדברים האלו יהיה נתמכים באופן מובנה, אבל להציג עמדה כזו מפגרת דורשת התייחסות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-צילמתי. שיט, מצלמה מחורבנת של פלאפון, לא רואים כלום, מי האידיוט שמתשמש בזה בכלל.

-התקנתי. שיט, תוכנות מחורבנות ומוגבלות. מי האידיוט שמשתמש בזה בכלל.

-צלמתי. שיט, רואים אפילו יותר חרא מהמצלמה.

אבל היי! העיקר ששילמתי 800$ עבור מכשיר סלולרי. אני כזה מגניב. יש לי נוקיה N97. אני אסתובב עם פוזה של איש עסקים ואדבר 1500 דקות בחודש כי אני כזה מגניב, עשיר ומקושר. יש לי הרבה חברים. כולם חייבים לשמוע על הקטע שהיה לי אתמול ואני אדבר רק מהמכשיר בזמן נסיעה ברכבת כי אני כזה מגניב וכ-ו-ל-ם צריכים לשמוע את השיחה ולסגוד לי שיצאתי כזה מגניב. איזה כיף. ואחרי שאסיים לדבר אשמע מוזיקה דרך הרמקולים הסטריאופונים של המכשיר כי אני כזה מגניב ושומע כזאת מוזיקה מגניבה וכולם חייבים לשמוע את המוזקיה שאני שומע.

אוי, תעשה לי טובה. אתם רטובים מהסלולרים כמו איזה בחורה שעומדת לשכב עם ליאונרדו דיקפריו. עם כל הכבוד לחנוניאדה אף אדם שפוי לא צריך כזה דבר לשימוש יומיומי. לא ובטח לא N97. חוץ מזה חודשיים אחרי השקה המכשיר יעלה 200$ פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער אבל כנראה שלא צילמת! הN97 מצלם כמו ה N95. והם מצלמים אכותי מאוד באור יום!

ולא, אינני מתלהב מהסלולרי שלי, ולא לא שילמתי עליו מעל 1000 שח אפילו!

נכון, יש לי N95 אבל לא כולם חייבים לשלם 4000 או 5000 שח עליו.

ולא דיברתי על המחיר, דיברו כאן על פונקציונליות.

כמובן שעדיף שהדברים האלו יהיה נתמכים באופן מובנה, אבל להציג עמדה כזו מפגרת דורשת התייחסות :)

זה היה בציניות ובהגזמה, אך אינני מבין מה כולם משווים את המכשירים לאייפון? אני פשוט חושב שהאייפון נראה טוב, מסך טוב וזהו... לי הוא לא מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא דיברתי על המחיר, דיברו כאן על פונקציונליות.זה היה בציניות ובהגזמה, אך אינני מבין מה כולם משווים את המכשירים לאייפון? אני פשוט חושב שהאייפון נראה טוב, מסך טוב וזהו... לי הוא לא מתאים.

פשוט כי הוא הפלאפון החכם הכי נמכר, אז אין ברירה אלא להשוות אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביום שמצלמה של סלולרי תציג תמונה עוד איכשהו סבירה לאדם בעל עיניים וסטנדרטים טובים החמאס יגיד שהוא מעוניין בו-קיום עם וחאלד משעל יתנשק עם אולמרט.

אם אתה חושב שהאיכות שלו לא טובה אז אתה לא ראית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרונות של מערכת ההפעלה של איפון:

- העתק טוב של מערכת הפעלה של מחשב רגיל.

אני לא רואה שום דבר דומה, העתק נחמד זה WM, אז אל תקרא בבקשה לאייפון העתק טוב.

- קל יחסית לפיתוח.

- אקו סיסטם מעולה בשם סטור.

אולי בגלל המותג , אבל הם באמת לא מתחרים בנוקיה, לא בשירות (לי ולאפל סטור בNY יש רומן), ולא בתמיכה.

- דפדפן מהיר.

- מולטי טאץ.

אין מה להגיד, בזה האייפון משחק אותה.

היתרונות של מערכת הפעלה של סימביאן:

- מאפשרת הרצה של יותר מתוכנית אחת בו זמנית (באופן שעובד).

- אפליקציות עולות יותר מהר.

- מערכת הפעלה בוגרת יותר שמכילה אופציות שעדיין אין לאיפון, למרות שטכנית הם אפשריות וחלקם בעתיד יתווספו (העתק/הדבק, MMS, BLUETOOTH).

מערכת רצינית יותר הכוללת יותר פיצ'רים, הרבה יותר אפליקציות רציניות (לא משחקים של טביעת אצבע או כל מיני שטויות, אלא תוכנות רציניות כמו לדוגמא הפיכת הסלולארי לHOT SPOT וכדומה)

ותיקה יותר, עמידה יותר, ובכלל המכשירים המריצים אותה כוללים הרבה יותר פיצ'רים מהאייפון, משום שחלקם הגדול נמצאים בסולם הHIGH END

אני לא אוהב להשוות בין האייפון לSymbian, משום שאני לא רואה מקום להשוואה.

סימביאן קיימת עוד מאז שנות ה90, זאת מערכת מפולפלת ומורכבת שיצאו לה גירסאות רבות.

המערכת של האייפון היא מערכת שקיימת רק שנתיים, וכמוהה לא היה לפני.

*הערה: כל זה עדיין לא פותר את מהמעשה המזוויע של חסימת הOBEX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא רואה זה רק כי אין לך משקפיים, בפועל המערכת הפעלה בפלאפון היא העתק כמעט 1 ל 1 של ה OS X בהרבה דברים (יש לך שם ממש מערכת הפעלה יוניקס שאתה יכול להתחבר לפלאפון ב SSH למשל ולעשות מה שאתה רוצה).

לגבי האפל סטור התכוונתי כמובן לאפפסטור (אפליקציות) ולא לחנות של עצמה (אם כי יש גם סקר לגבי זה שמראה שמבחינת איכות האיפון די מתעלה על התחרות). אין א-ף חברה סלולרית עם אקו-סיסטם שמתקרב לאיפון. צריך לזכור שהחנות אפפסטור קיימת חצי שנה לעומת שנים שיש לתחרות, ועדיין כלום לא מתקרב לזה (תחשוב שעוד כמה חודשים/שנים בכלל יהיה מטורפות).

הפיכת הסלולארי ל HOT SPOT קיים כיום גם כאפליקציה פרוצה כמו שאר הדברים. יש שמועות שבקרוב זה יהיה זמין גם באופן רגיל.

הבעיה עם WM ו SYMBIAN כיום הם שבמקום להמציא את עצמן מחדש למול התחרות, הם מנסים לקחת את החרא הקודם שקיים כבר המון שנים ולתפור טלאים על גבי טלאים בשביל להתחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...