ביקורת על עדשות של טמרון - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על עדשות של טמרון

Access Denied

Recommended Posts

אמרתי שאני לא הולך לקנות יותר מדי עדשות.. ולעדשה רחבה מייצב הוא לא קריטי כמו שאני מבין

זה מאוד פשוט. תחשוב על מהירות התריס הנמוכה ביותר שבה אתה יכול לקבל תמונה חדה עם עדשה רחבה (למשל 1/30). עכשיו תוריד שני סטופים (בדוגמה הזו - 1/8). זאת המהירות שבה תוכל לקבל תמונה עם חדות מקבילה עם מייצב. רק אתה יכול לדעת האם זה שימושי לצרכים שלך.

תענה לי בצורה אובייקטיבית - לאיזה יהיה יותר נוח לקבל שירות בטיול של שנה - שנה וחצי.. לפנקטס או לקנון?

סביר להניח שתמצא יותר מרכזי שירות בעולם לציוד של קנון.

מה הסיכוי שיהיו דגמים חדשים ועדיפים ב-PMA בתחילת מרץ?

סיכוי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם מה שיגרום לך לקנות קנון זה הידיעה שטמרון 18-270 היא עדשה טובה תחשוב שוב. אם כבר תיקח טמרון 18-250 עם פנטקס ותקבל את אותו היצוב בהרבה פחות כסף וב 20מ"מ פחות באורכי מוקד

2. למרות שאני חושב שזה לא רלוונטי כי הטיול שלך בעוד חודשיים, סיגמה הכריזו על עדשת 18-250 עם מנוע אולטרסוני ומייצב מובנה. אבל זה צפוי לצאת רק בסביבות מרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם מה שיגרום לך לקנות קנון זה הידיעה שטמרון 18-270 היא עדשה טובה תחשוב שוב. אם כבר תיקח טמרון 18-250 עם פנטקס ותקבל את אותו היצוב בהרבה פחות כסף וב 20מ"מ פחות באורכי מוקד

2. למרות שאני חושב שזה לא רלוונטי כי הטיול שלך בעוד חודשיים, סיגמה הכריזו על עדשת 18-250 עם מנוע אולטרסוני ומייצב מובנה. אבל זה צפוי לצאת רק בסביבות מרץ.

1. זה שאני אדע אם הטמרון טובה, לא ישנה את ההחלטה שלי, פשוט זה יוריד את היתרון של המייצב שיש היום בפנקטס ויעלה את הערך של יתרונות אחרים שיש בקנון.. (ראה פירוט קודם בת'ראד) לגבי המחיר, יש הפרש של כ-1000 שקל, אבל את זה אני מוכן לספוג כדי לקבל טובה יותר (?)

2. אני קונה את הציוד רק עוד חודשיים, הטיול עוד ארבעה חודשים.. ככה שיכול להיות שהסיגמה הזו כן תהיה בחשבון - תלוי באיכות שלה

בלי קשר, יש סיבה להעדיף סיגמה על טמרון או הפוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...