המחדל - 012 חוסמת פורטים + הוכחה מוסרטת - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחדל - 012 חוסמת פורטים + הוכחה מוסרטת

star010101

Recommended Posts

שלום לכולם

בתביעה ייצוגית רק אחד מרוויח מהסיפור . הספק יפגע הכי קשה אם פשוט יתנתקו ממנו לקוחות בכמויות.

יש המון אלטרנטיבות בשוק. אישית אני מחכה לתגובה של סמנכ"ל ומנהל קשרי לקוחות למכתב רשום. במידה ועד אמצע שבוע הבא לא יענה אני מערב עו"ד בסיפור.

THE MAN FROM HEAVEN - התוכנה (של הטרונט) פעלה בזמן בדיקת הפורטים?

RAFI921 - אשמח להצעות כיצד לערוך הסרטון ע"מ שלקוחות אחרים שנפגעו יבנו טוב יותר העניין ושלקוחות של חברות אחרות לא יפלו בפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לצערי תקוע בהתחייבות אצל לעוד כמה חודשים, אבל עם הרבה צעקות ואיומים הוצאתי מהם חבילת גיימר באותו מחיר ששילמתי עד כה וזה פתר לי את הבעיה לבינתיים גם עם משחקי הרשת וגם עם הביטורנט.

אגב עוד סיפור 012 שמתפרסם היום בynet

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3655348,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיית פורטים.

זאת לא הבעיה!

הבעייה היא עיצוב תחבורה וזריקה לפח את הפאקיטים של הטוררנט או נתינת עדיפות מאוד נמוכה להם.

אין ספקית היום שתנסה לחסום פורטים כי בבדיקה מאוד קלה אפשר לעלות על זה. עבור עTRAFFIC SHAPING ההוכחה המשפטית יותר קשה ומסורבלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי רק בלילות יורדים לי קבצים .. במשך היום זה בקושי זז ..

ניסיתי לכבות את הפיירוול .. לכבות את האנטי וירוס .. סריקת וירוסים .. סריקת טרויאנים .. ווינדוס .. ויסטה .. 7 ..

שום דבר לא עזר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לכבות את הפיירוול .. לכבות את האנטי וירוס .. סריקת וירוסים .. סריקת טרויאנים .. ווינדוס .. ויסטה .. 7 ..

שום דבר לא עזר ...

- בדיוק באותו מצב...רק שאני נמצא בו כבר חצי שנה, אני מכיר כבר את השעות (01:00-10:00) ש"פתאום" קבצים מתחילים לצבור מהירות ואנשים, ואחרי 10 בבוקר.נגמר.

גם משיחה שלי עם נציגת שירות יצא מצב שפשוט לא היה לה מה להגיד לי אחרי השיחה שלנו,כל מה שנשאר עכשיו זה לחכות עוד כמה חודשים לסוף ההתחייבות ולצאת משם מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא עזר ...

אל תאשים את הספקית ידידי, אלה את משתפי הקבצים. בדר"כ משתפי קבצים באירופה מתחילים את ההורדות בשעות הלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנטים על 0 אא"כ עשו WEB CACHE ואז הם על מהירות מלאה. RAPIDSHARE בשעות העומס 30-40K. וזה לפני שאני מדבר על הטלפון

המזעזע שלהם (כשתוכנת שיתוף קבצים מופעלת אי אפשר לשמוע אותך מדבר) ושירות הלקוחות שלהם (זמן המתנה ממוצע 20-30 דקות!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל האנשים חסומים. זה לפי IP. יש אנשים שאינם מורידים כבדים שכן יכולים להוריד כל הזמן. אבל יש מלא מורידים 'כבדים' שהם חסומים כל שעות היות ויכולים להוריד רק בלילה. זה ידוע מזמן. אם עבור אחד או שניים הכל סבבה אז זה לא אומר שכלם באותו מצב.

012 חוסמים מלא משתמשים, כולל אותי. לקוח שהיה איתם שבע(!) שנים. אחרי שידעתי שהם חוסמים אותי ואין בעיה אצלי עברתי ל 014 והכל טוב ועובד כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבדיקת פורטים חפיפה שעשיתי לפני מספר שבועות כאשר הטורנטים היו איטיים להחריד,

התקבלה תמונה הבאה - ברענון עמוד בדיקת הפורט בו משתמש uTorrent, מופיע לסירוגין כפתוח או סגור. ההורדות בuTorrent לא עברו את ה30KB/s.

לקחתי מחבר יוזר\סיסמא של ספקית בינלאומי לצורך בדיקה, ההורדות בuTorrent קפצו ל260KB/s תוך דקה לאחר התחברות.

בביצוע ריענון לעמוד בדיקת פורטים של uTorrent הוא תמיד היה פתוח (בניגוד בחיבור דרך 012 שלעיתים יוצא כפתוח או סגור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי נשכחות כשעוד הייתי מחובר אליהם...

היה לי יום שהייתי מחובר במקביל אליהם ואל בב"ל, ניסיתי להוריד את OpenOffice דרך שניהם וכמובן שדרך 012 המהירות המקסימלית טיפסה באיטיות ל-60KBS בקושי ודרך בב"ל היא היתה באיזור ה-310KBS ב-99% מהזמן.

ביחס של בערך 40 סידרים לליצ'ר זה בזיון ואין שום תירוץ שמתקבל על הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...