P5B Vanilla + E5200@ 4GH - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

P5B Vanilla + E5200@ 4GH

see4

Recommended Posts

רציתי לשתף אתכם ב OC שהתחלתי להתעסק איתו היום , מערכת ישנה צנועה (שהרכבתי במחיר צנוע) שרציתי לבדוק כמה באמת היא שבה מבחינה איכותית...

המערכת :

Asus P5B Vanilla (ie non deluxe) bios 2001

C2D E6550 with 7X multiplier

2X1GB Supertalent 800Mhz CL4 (capable of 1100 mhz ) those are 3 years old super high quality chips

AC Freezer Xtreme CPU Cooler

Seasonic 400w 30A PowerSuply

Radeon X1950XT 256MB

זה מחשב שהצלחתי לחבר ביחד לאחר שמכרתי את המחשב הקודם שלי (זה שבחתימה עם לוח DFI X48) , ולא עלה לי הרבה (חלקים בהזדמנות מכל מיני מקורות) , ורציתי לדעת איזה בצועים אני יכול להוציא , אז זה המקום לבדוק את גבולות המערכת ...

קודם כל אני חייב לציין את הלוח אם , זה לוח שהושק לפני יותר מ 3 שנים , זה ה P5B הראשון , לא E לא PLUS לא DELUXE , כל הכבוד ל ASUS שעדיין מוציאה עדכוני BIOS ללוח (האחרון מספטמבר 2008) , כי כרגע לוח זה תומך רשמית בכל מעבדי ה C2D ו C2Q זה כולל מעבדים עם באס 1333 ומעבדי פנרין עם 45נ"מ . ממש הישג

OC נוכחי :

E6550 2.33 @3.3 Ghz

Bus 333 @ 472 Mhz כלומר באס אקטואלי של 2333MHZ

מתח מעבד בעומס 1.36

טמפרטורה בעומס 50

OCCT שעה יציב (עדיין לא הרצתי יותר מזה )

אני ממשיך עם ה OC אבל קודם מחליף קירור לגשר הצפוני (מתקין ExtremeSpirit II)

תוצאות SP ו בהמשך .... גם OC ל כ.מסך

----------------------------------------------------------------

21.01.09

הישגתי איזה E5200 ורציתי לבדוק איך לוח מלפני 3 שנים יתמודד עם מעבד כזה , להזכיר ה מעבד 45NM

אז באמת שהלוח הפתיע אותי עוד פעם , לא רק שהריץ את המעבד , הצלחתי להשיג 4GH די בקלות ... מצורפות של ה CPUZ

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אתה צודק זה 1888 , בקשר ליציבות , המערכת יציבה OCCT של 3 שעות מספיק לדעתי , לפי נסיון OCCT מעמיס ובודק באופן יותר מוסכל את המערכת מאשר orthor או prime ....בכל מקרה מה שיכול להגביל זה הבאס כיוון שאין לי ממש שלטה על המתחים שם , רק מתח FSB באופן כללי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ב P5B רגיל אין ... לגבי התוכנית אתה צודק ש SMALL FTT מעמיס יותר , אבל ב OCCT יש אלגוריתם יותר מעודכן ויותר מקיף לבדיקה ... בכל מקרה אני אריץ גם ORTHOS לבדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טוב מאד ל OC , אבל לא יודע אם יוכל לעמוד בבאס של 450 - 500 ....זה גם תלוי במעבד , הקטע במעבד שיש לו מכפלה נמוכה של X7 , אז צריך לפצות ע"י באס גבוהה ... וזה גורר העלאת מהירות הזיכרונות , במחלק הנמוכה ביותר הם יעבדו בתדירות הבאס....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא מריץ את זה 24\7 אבל אם אני עושה OC אני כבר מחוץ למה שהיצרן קובע , אבל בכל זאת אני שומר על מעלות בטווח הסביר , וגם ללוח יש Drop מתח רציני אז זה בעצם 1.42 בעומס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPUZ מראה את המתח אחרי ה VDROP ..

1.47 זה מתח מסוכן בלי קשר לכמה זמן הוא פועל

לדעתי 1.5 זה האמא של המקסימום למעבד שלך אבל תעשה מה שאתה חושב

בהצלחה! בכל אופן הגעת לאחלה תדר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי 45nm רגישים יותר למתח מאחיהם הותיקים 65nm. מתח גבוה יגרור נזק למעבד מבלי קשר לטמפ'. עם הזמן אתה עלול לגלות שהמעבד כבר לא יציב במתח הזה ותצטרך להוריד קצת את ה OC. בכל מקרה המעבד מאוד זול ויתכן שהחלפתו בחודשים הקרובים לא תהווה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...