השתלטות על המחשב בבית מרחוק - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השתלטות על המחשב בבית מרחוק

shaithebest

Recommended Posts

שלום לכולם

אני רוצה להתחבר מהעבודה למחשב שלי בבית

אין לי מושג איך

בעבודה אני על ובבית על אקספי

בבית הפיירוול של אקספי כבוי(סגרתי אותו כדי להמנע מפתיחת פורטים לשיתוף קבצים) ואני לא משתמש בשום פיירוול אחר אלא רק באנטי וירוס קספרסקי

אז רק PCANYWHERE? או שיש משהו אחר שאני יכול להשתמש במחשב שלי בבית דרך המחשב בעבודה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב - הסברים בגוף הסרט

שום CMD אתה ל צריך לצורך העניין

LOGMEIN - כנס לאתר יש תוכנה שאתה מוריד ואז אתה יכול בכל מחשב עם גישה לWEB להכנס למחשבך (יש ACCIOUNT חופשי הוא קצת מוגבל אבל

אין להלין על ארוחות חינם) - מאוד פשוט וקל גם למי שאין ידע בניתובים. הכי PNP שאפשר

RADMIN אינו חופשי כלל וכלל אך מעולה - ולתורך העניין אתה צריך גם לבצע הפניית פורטים בנתב

VNC פחות טוב אך די קליל מבחינת משאבי מערכת - כנל לגבי הפניית הפורטים

RDP - כלול בתוך מערכת ההפעלה (הכוונה היא לXP PR או לויסטה PREMIUM או למערכת הפעלה לשרתי WIN2000 ואילך) - כנל לגבי הפניית פורטים

DAMEWARE - אישית אהוב עלי אבל לא מציע לך אם אין לך ידע מתקדם ברשתות (סליחה אבל זה מה שאני מבין מהפוסט שלך - אל תעלב)

שים לב לעוד נקודה - רב מנהלי הרשת (כולל אני) הם קצת "פשיסטים" ואים מעודדים התחברות למחשב בבית כי הדבר יכול להוות מבחינתם BACKDOOR

ברר נושא זה עם מנהל הרשת שלך על מנת שלא "תעיר את החתול מרבצו"

כל טוב - ותתחבר בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבריאל שלום תודה על ההסבר[

בעבודה שלי יש המון מחשבים (כי זו חנות מחשבים) שמחוברים קווית ואלחוטית לראוטר של סיסקו

אין לי מנהל כי אני מנהל את החנות

אני מקבל איזה אייפי מוזר בעבודה כי התשתי היא כבלים וספק לא ידוע כי זה הכל דרך הרשת("החברה")

אז RDP הכי נראה לי כל מה שמובנה הכי טוב

כשאני משתלט דרך RDP צריך לקבוע לשולחן העבודה שלי ססמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל רשימה

LOGMEIN

RADMIN

VNC

DAMEWARE

RDP

והיד נטויה

אם תרצה הסברים לגבי ספציפי - תכתוב ונעזור - אישית אני הכי מעדיף RDP

כל טוב,

גבריאל

radmin ...פעם לתוכנה הזאת היו שימושים קצת פחות חוקיים(לגביי לפחות)..איזה מצחיק שהזכרת לי אותה

אם מישהו מכיר את ה"מושג" filler"...הוא יבין למה התכוונתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל איזה אייפי מוזר בעבודה כי התשתי היא כבלים וספק לא ידוע כי זה הכל דרך הרשת("החברה")

לא משנה איזה IP אתה מקבל מבחוץ (הכתובת החיצונית של הנתב) או מבפנים - רב הנתבים תומכים ב-DDNS (הקצאת כתובת DNS גם לכתובת IP משתנה)

http://www.dyndns.com/

זאת אומרת לעשות DNS על כתובת IP משתנה (זה קצת גולש מנושא הדיון כי אפשר גם בלי אבל אתה כל פעם תצטרך לברר מה הכתובת החיצונית של הנתב - כמו בעזרת האתר http://www.whatismyip.com/

ההליך הוא כדלקמן-

הפעלת RDP על המחשב שאליו אתה רוצה להתחבר

בקצאת DYNDNS לרשת שלך - והגדרתו בנתב

הפניית פורטים - כל מי שמגיע לכתובת חיצונית לפורט XXX (אתה יכול גם לשנות הפורט של RDP ואף רצוי לעשות זאת) יכנס פנימה לכתובת הפנימית ( IP)

כל טוב,

גבריאל

[br]פורסם בתאריך: 13.01.2009 בשעה 06:59:51

radmin ...פעם לתוכנה הזאת היו שימושים קצת פחות חוקיים(לגביי לפחות)..איזה מצחיק שהזכרת לי אותה

אם מישהו מכיר את ה"מושג" filler"...הוא יבין למה התכוונתי :)

אני יודע בדיוק למה אתה מתכוון - אכן היו ימים יפים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...