למה רוב התלונות על חום יתר הם על AMD? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה רוב התלונות על חום יתר הם על AMD?

ed1

Recommended Posts

אז מה אמורה להיות המסקנה, שרק אני אכלתי אותה עם מעבד בעייתי ספציפי, כי כמו שראיתי בפורום הזה ובפורומים אחרים עיקר התלונות על התחממות קרו במעבדי AMD

ואני חושב שגם וולקנו 9 או 20 לא ישפרו את המצב אצלי כי הפעלתי מאוורר רגיל על דרגה 3 ממרחק חצי מטר על הצלעות קירור וחוץ מאבק שהתעופף לי בחדר הטמפ לא זזה ביותר ממעלה...

איזה עצבים!

חחח לאף אחד אין פה זה למה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי במאמץ הוא לא עובר את ה42-43 מעלות, ד"א לפני כמה ימים רציתי להחליף את הסינק לNB ולא היה לו מקום אז שמתי אותו בSB ועכשיו יש לי בSB סינק שמשתווה אם לא עובר את הסינק של הCOU ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר המעופף הזה לא נחסם ע"י המארז כי אין מארז אלא בד מיוחד "נושם" במקום החתיכת פח של המארז ובכלל כל האילתורים באו כדי לפתור את הבעיה ולא ההיפך... כלומר, קודם יש בעיה ואח"כ הפתרון(מיועד לחכמולוגים שחייבים להדחף לכל שירשור ולתרום מ"חוכמתם" הרבה)

לגבי עודף במשחה תרמית, זה לא סביר כי אין מספיק נפח בין ההיטסינק למעבד בשביל לדחוס יותר מדי, זה פשוט יגלוש לצדדים... בקיצור, ניסיתי יותר מדי, ניסיתי גם פחות מדי והבעייה נשארת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אמורה להיות המסקנה, שרק אני אכלתי אותה עם מעבד בעייתי ספציפי, כי כמו שראיתי בפורום הזה ובפורומים אחרים עיקר התלונות על התחממות קרו במעבדי AMD

ואני חושב שגם וולקנו 9 או 20 לא ישפרו את המצב אצלי כי הפעלתי מאוורר רגיל על דרגה 3 ממרחק חצי מטר על הצלעות וחוץ מאבק שהתעופף לי בחדר הטמפ לא זזה ביותר ממעלה...

איזה עצבים!

ed1 אתה מתעלם מהבעיה כאילו ממש באופן מכוון, או שאתה עושה את זה מאיזה צורך בתת מודע שלך להדחיק את הכשלונות שלך, תעשה מה שHoly אמר לך:

FCOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...