האמת מאחורי החמאס - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האמת מאחורי החמאס

huber

Recommended Posts

תמיד יש פה מישהו שחייב להתלונן - הא? רוצה להראות את זה בחו"ל? אתה מוזמן...

היופי בסירטון הזה שהפעם זה בא מפי החמור, קרי מאחד מהם ולא מאיתנו - בהחלט כלי יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעיל למי? למי שכבר מכיר את החמאס?

אתה לא עושה פה כלום חוץ מלפתוח עוד דיון חסר משמעות מתצורתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה מוגבל מידיי בשביל למצוא את זה לבד - אז הנה, עד הפה בכפית של כסף:

http://hwzone.co.il/?file=contactus

אני מציע שתפתח אתר משלך, שם תוכל להחליט מי יפרסם מה, לבינתיים אתה פה אורח בדיוק כמוני ככה שתרשה לי לבינתיים להתעלם ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tipp-ex מה הבעיה שלך אתה מחפש לריב? הבנאדם הביא משהו מעניין לראות מי זה באמת חמאס מה אתה קופץ עליו?? אז מה אם אנחנו כבר יודעים הוא פתח דיון מעניין, למה להרוס אותו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר ממש לשלוח את זה בפורומים בחול כי זה יחשב לspam ופרופוגנדה אולי בשירשור מיוחד לנושא.

אני השתתפתי פעם בפורום כזה ויש להם פורום מיוחד לדיונים שקשורים לפוליטיקה וויכוחים והם בכלל לא פתחו נושא בקשר למלחמה שמתנהלת בארץ. רובם אמריקאים והם מדברים בעיקר על נושאים שקרובים לליבם.

tipp-ex , אם אתה חושב שהדיון הזה ספאם תשלח הודעה פרטית למודרטור של הפורום הזה ותן לו לשבור את הראש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את המבטא

סירטונים כאלו אומרים לי הרבה על ההתבהמות הקבוצתית הערבית

החמאס זה מצב נפשי של הרס ( עצמי ) של תוצר הלואי הישראלי - כלומר החמאס הוא מחלת נפש של הערבים המתקראים פלסטינים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטון מעולה, תודה ששיתפת אותנו.

לגבי "טיפקס" סביר להניח שהוא ילד בן 15 שלא מקבל מספיק תשומת לב בבית ומחפש אותה כאן בדרכים

נפוצות של בני נוער.

אז אל תיקח את זה אישי הובר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שהוא עושה טיפה יותר מדי הכללות("מוסלמים הם זבל! הם חרא! הם צבועים!") הוא צודק בפואנטה שלו של ההבדל העיקרי הטמון במוסריות.

אחוז מזערי מאוד מהישראלים שמח כאשר מתים פלשתינאים חפים מפשע, אחוז מזערי מאוד מן הפלשתינאים לא-שמח כאשר מתים ישראלים חפים מפשע.

מזכיר לי את מה שכתבתי בזמנו בפורום על עסקת שחרור השבויים מחיזבאללה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=347877.msg3007152#msg3007152

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...