מהם התוכנות/משחקים אשר התקנתם על WIN 7 ועובדים/ות בצורה תקינה/לא תקינה ? - עמוד 8 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם התוכנות/משחקים אשר התקנתם על WIN 7 ועובדים/ות בצורה תקינה/לא תקינה ?

liordavid

Recommended Posts

• תגובות 201
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי רוצה לקבל מסך של win7 כי אני שוקלת אם להתקין או לא

רציתי לראות כל מיני מסכים ראשיים - המחשב שלי - לוח בקרה - ועוד....

(לא יודעת אם זה קשור לפה ואם לא אז אשמח אם מישהו יפתח נושא חדש על זה)

כי באמת מעניין אותי איך נראית המערכת מבפנים כי עכשיו אני יודעת שהרבה תוכנות שאני משתמשת

בהן עובדות בה הייתי רוצה לראות את ההממשק :)

תודה אנשים!

מורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר חבר, אך אני מבקש שתקח בחשבון דבר מאוד בעייתי שעל אותה מכונה ישנה שאני משתמש וזה הדרייורים שאינם מתאימים למערכת ההפעלה וכן הכרטיס מסך שהוא חית בר מאוד מוזרה ויצר כלאיים חריג {3850 AGP אולי זה יוריד אבן מלבם של אותם אנשים בעלי אותו סדרת כרטיס מסך בעייתי שכתבתי עליו בפוסט האחרון שלי פה {העמוד הקודם } .

אוקיי .אלו מתפקדים ללא בעיות חריגות:

FEAR2 Demo

Fallout3 {שיפור קל מאוד בפריימים עם תוספת AA מה שלא יכלתי לעשות בויסטה והיה גורם לקריסה בקטעי אקשן עתירי פריימים}

War Leaders: Clash of Nations

Mirrors Edge

Underworld{עובד בקצב פריימים טוב ללא פילטרים כמו AA } .

אינם מפקדים :

Cryostasis {נתקלתי באותה בעייה כמו שדיווחתי עליה בדף הקודם ב קריסה לשולחן עבודה C.O.H וכן הודעת שגיאה }

Saints Row 2 אינו מתפקד בכלל טוב {טקסטורות חסרות ובמקומם ריבועים שחורים וכן קצב פריימים נמוך ולא ניתן לשחק כלל לאחר חיפוש בפורומים שלאנשים בעלי כרטיס מסך דומה זו היא כנראה בעיה בהתקנים {אך דובר על } .

בשביל לבדוק את קצב הפריימים השתמשתי ב Fraps 2.9.8 שאפשר להוסיף אותה לתוכנה שעובדת על win7 ללא בעיות .

מקווה שזה עזר לאותם אנשים בעלי אותו חית בר נדירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בשיפור ב CRYSIS WH? אני מעט, לא היה רץ לי ממש טוב על ה 1024*768 בXP, עכשיו קצת יותר נחמד (אהמ לא לצחוק 8600GT :silly:)

אגב, ABC התוכנה של הטורנט, מדוע מוצגים לי ההורדות בצבע בז כזה במקום צבע ירוק? יש לי הרגשה שזה משהו שמשפיע על מהירות ההורדה שלי שלא עוברת את ה 50-80 KB פתאום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים ל REALTEK כרטיס קול און בורד, מישהו הצליח להתקין? חסר לי האקולייזר ששיפר לי את חווית השמיעה לגמרי.

אגב, ADOBE 6.0 עובד אצלי ללא בעיות חח. התקנתי אותו מהדיסק של הלוח אם 965 S3 של גיגה בייט ועובד ללא בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנוד32 גרסה 3 נתן לי מכה של BSOD (עד שגיליתי שזו הבעיה - לפני כן ה AVIRA עבד לי בלי בעיה).

קיצר יש וורסית בטא ל 64 שעד עכשיו STABLE אצלי:

http://beta.eset.com/eav

בכללי נוד32 מאוד בעייתית על . הם מנסים לסדר את זה אבל יקח להם (נוד32) זמן עד שהם יבינו איפה התוכנה שלהם תוקעת את המערכת.

אז לא פלא שהיא גם בעייתית על 7.

לי AVG עובדת בסדר, אבל אני מתעב את הממשק שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...