עזרה חברים - אני רוצה את AXN - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה חברים - אני רוצה את AXN

Radeon38

Recommended Posts

כן היה הערוץ הכי טוב , אני אפילו הופעתי בפורומאים אני אומר "ערוץ פצצתי"

לא נורא אפשר להתחנם אולי בערוץ 8

אבל אין על ערוץ axn ז"ל

ערוץ AXN זה לא הערוץ AXN שהיה ואולי עדיין משדר בחול

בארץ הערוץ היה חצי סדרות ישנות חצי סדרות תת רמה

ואם כל הכבוד לצוות לעניין אחת מסדרות הפעולה הקלסיות של כל הזמנים

אתה באמת רוצה לשלם לHOT על סדרות משנות ה80 ואם הרבה שידורים חוזרים ?

בכל מקרה HOT \YES הכל אותו זבל ובמקום ערוץ 8 עדיף להשיג סדרות של הBBC ושל נשיונל גאוגרפיק ממקורות אחרים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע לקרוא -

The series and shows aired by AXN differ in each version of the channel since some series aired by AXN in one market may be in other channel's hands in another country. In some cases, U.S. shows that are broadcast dubbed by local networks will be broadcast in English with subtitles in the same market. There are some examples of series aired by AXN:

לשם השווה -

* Israel: Alias, Sliders, Smallville, Eureka, The Shield, Kidnapped, Blade: The Series, Stargate SG-1, Bullrun, Fear Factor, Dr. Who, World's Wackiest Sports, Survivor, Totally Outrageous Behaviour, Without a Trace, Armed and Famous, Renegade, Viper, Starsky & Hutch, SeaQuest, The Sentinel, Supernatural, Punk'd, Farscape, Most Shocking, Flash Gordon, 7 Days, Moonlight, Pimp My Ride

Asia: The 4400, Andromeda, House, Lost, CSI, CSI: Miami, CSI: NY, Alias, Las Vegas, Supernatural, The Amazing Race (U.S. and Asian versions), Kidnapped, Ripley's Believe It Or Not!, Fear Factor, Numb3rs, The Shield, Nip/Tuck,Damages,

יש אזורים טובים יותר ופחות

ויש שאלה של איזה עונות משדרים ולא רק הסדרות עצמם כי בארץ היו הרבה שידורים מעונות ישנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב למה שאמרתי:

אין הבדל מהותי בין AXN ישראל לשאר ה-AXN-ים.

בסופו של דבר הם משדרים אותו סוג של סדרות. הסדרות החדשות שמשודרות בAXN אסיה (כמו האוס, אבודים, CSI) היו משודרות בערוצים אחרים של (ערוץ 3 ולשעבר xtra hot).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, הדבר היחיד שחסר לי זה תוכניות של Channel 4/ BBC שהיו משודרות ב-BBC Prime או ערוץ 8 אבל החלטתי שזה לא שווה את העלות הזו בשביל חמש תוכניות בחודש :P

אישית, כרגע אני אוהבת לצפות דווקא ב-QI. גם הומור בריטי וגם לגלות כל מיני פרטי מידע מעניינים ולא שימושים בעליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...