דום 3 הגרסאה שהודלפה - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דום 3 הגרסאה שהודלפה

Ghoul

Recommended Posts

ככה מה דעתכם על הגרסאה הזאת של המשחק האם הרפיקהשמוצגת שם היא הגרפיקה סופית? איך עובד אצלכם?

תוך כמה זמן המשחק המלא יגיע לחנויות פחות או יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על איזה אלפה אתה מדבר הגרסאה הזאת היא אפילו לא אלפה היא מתוך תערוכה לכן היא הודלפה. לכמה מהחברים שלי יש אותה אבל אצלי היא בכל מקרה לא עובדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על איזה אלפה אתה מדבר הגרסאה הזאת היא אפילו לא אלפה היא מתוך תערוכה לכן היא הודלפה. לכמה מהחברים שלי יש אותה אבל אצלי היא בכל מקרה לא עובדת.

איזו תערוכה?

E3?

אם כן, של השנה או של שנה שעברה?

האלפא הודלפה ע"י אחת מחברות השבבים הגרפיים (לא זוכר בדיוק איזו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה די קשה לענות לך אם אתה לא יודע להגיד על איזו גרסה אתה מדבר.

אבל אני משער שהגרפיקה לא סופית לגמרי, אם כי היא לא תהיה כ"כ שונה בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצל חבר שלי עם מפרט דומה לשלך רק עם GF 4 MX 440 הגרסא רצה דיי טוב...

חחחח בטח דיי טוב, אצלי עם GeForce4 Ti4400, ברזולוציה 1024X768, אפשרות ה Bump Mapping מופעלת, Shadows off. המשחק ב 15-20FPS. אז איך אצל חבר שלך זה זז דיי טוב?

אולי ב 640X480, והכל בדרישה הכי נמוכה יגיע ל 20-25FPS, שזה גם לא משהו.

לנושא של הדיון, זאת גירסת האלפא, מה שאומר שבגירסא המלאה של המשחק צפויים להיות שיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח בטח דיי טוב, אצלי עם GeForce4 Ti4400, ברזולוציה 1024X768, אפשרות ה Bump Mapping מופעלת, Shadows off. המשחק ב 15-20FPS. אז איך אצל חבר שלך זה זז דיי טוב?

אולי ב 640X480, והכל בדרישה הכי נמוכה יגיע ל 20-25FPS, שזה גם לא משהו.

לנושא של הדיון, זאת גירסת האלפא, מה שאומר שבגירסא המלאה של המשחק צפויים להיות שיפורים.

סביר להניח שהכל היה על הכי נמוך (אנ וחבר שלי לא הבנו כלום אח שלו סידר הכל במשחק) והמשחק רץ על בערך 20FPS לא גבוה במיוחד אבל אפשר להסתדר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהכל היה על הכי נמוך (אנ וחבר שלי לא הבנו כלום אח שלו סידר הכל במשחק) והמשחק רץ על בערך 20FPS לא גבוה במיוחד אבל אפשר להסתדר ...

בטוח שהכל היה על נמוך, כי לא יכול להיות שזה רץ לך בהגדרות כמו שאני שמתי על 20FPS. זה כמו להגיד ש GeForce4 MX440 משתווה ל GeForce4 Ti4400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...