הגדרות מומלצות לשילוב הבא: Q6600 + Crisair xms2-8500 1066mhz + Gigabyte P35 DS4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרות מומלצות לשילוב הבא: Q6600 + Crisair xms2-8500 1066mhz + Gigabyte P35 DS4

Predator

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש להגדיר את המעבד והזיכרון שלי בביוס להמהרה בסיסית לא משהו מטורף... יש חי קירור הולם במארז Thermaltake עם מאורר ORB..

בכח מקרה זה מפרט החלקים הרלוונטים:

Intel Q6600 + Crosair xms2-8500 1066mhz + P35-DS4 F10 Motherboard

כמו כן יש לי ספק 650W של thermaltake

התיזמונים של הזיכרון הינם: 20 7 7 7 הדגם 8500C7 של חברת Crosair

אשמח לקבל קצת עזרה בעניין.

בכבוד רב,

דניאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד..לבאס של 333MHZ אתה תגיע בלי הרבה מאמץ..

על כל מקרה תריץ חיפוש ותעיין בסטיקי של הפורום..יש המון תרדים על הQ6600...

אם משהו לא מובן שאל כאן..

כמו כן לפני הOC תבדוק מה הטמפ' המקסימלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, אני מודה שאני טירון בתחום, אני מתכוון לנסות את ההצעות שלכם.

אין לי מושג לגבי המאוורר שלי יותר מהשם, זה מאוורר ענק (עלה לי 200 ומשהו שקל) עם צלעות ענקיים...

לפי temp 0.99.3 הממוצע של הליבות זה 30 מעלות במנוחה.

יש לי 2 שאלות ממש קריטיות:

1. ב CPU-Z אני רואה שהמעבד שלי רץ במכפלה של 6 במקום 9 וזה נותם לי רק 1600MHZ בביוס מוגדר מכפלה של 9. שמתי לב שכאשר אני מפעיל משהו ברקע המכפלה קופצת בלייב לכפול 9 וזה נותן 2400MHZ - מעניין זה פונקציה טובה אני מניח לצריכת חשמל ושמירה על מערכת קרירה. אבל האם זה נורמאלי ?

2. יש לי זיכרונות חדשים XMS2-8500 של Crosair לפי מה שרשום עליהם התזמונים שלהם זה 20 7 7 7 1066MHZ אני רוצה לדעת להגדיר אותם כי לפי ה SPD שלהם הם רק PC2-6400 שזה 800MHZ והתזמונים שהביוס מקבל מה SPD הם 24 6 6 6....

אפשר לדעת מה אני צריל להגדיר בביוס בשביל לסדר את זה ?

אם אפשר לבקש שאת התשובות תתנו לאחד שלא ממש מבין את המושגים הבסיסיים אני מאמין שאני אלמד את המושגים מתי שהו אבל להתחלה אשמח אם תתיחסו אלי כאל טירון ירוק :)

תודה

דניאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למעבד שלך VID נמוך יחסית..מה שאומר לרוב שהוא יגיע לתדר גבוה במתח נמוך יחסית...

כמו כן לגבי הזיכרון תבדוק בלשונית המתקדם או בעזרת CTRL+F1 שאתה בביוס..תבדוק אם יש לך שם SPD..

אבל אין דבר כזה הם "רק" זה שצרוב עליהם SPD של 800MHZ ואתה קנית אותם כ1066MHZ..אומר פשוט שהם עברו OC ולכן גם התיזמונים הגבוהים...

בכל מקרה כרגע זה לא משנה..שתתחיל את הOC ותגיע לבאס של 400+..תשנה את התדר שלהם..רק אל תשכח לתת להם מתח/תיזמונים שצריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב התחלתי

זה ההגדרות שלי:

9x356mhz = 3.2Ghz

SPD x3, 6 6 6 18

DDR2 +0.2V

MCH +0.1v

CPU Volt 1.33125

y6k7we.jpg

משום מה הVID ב CPUZ הינו 1.312 וב coretemp 1.325 אבל בביוס זה מוגדר על 1.33125 לא מבין מה קורה פה ???1

אחרי הרצה של IntelBurnTest המעבד התחמם ועבר את ה 71 מעלות המומלצות למעבד שלי.

מה עלי לעשות ? כדי ליצב את המערכת ? מה בעניין הזיכרון מה עלי לעשות ?

דניאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה :kopfpatsch:, אבל אני ממש לא יודע איך להמשיך, אני לא מצליח לעבור את בדיקת העמסה.. האם עלי להעלות את המתחים האם עלי לשנות תזמונים או פשוט לוותר ולרדת במהירות...

אנא עזרתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך השתנה לך הVID בין התמונות :s05:

מה לופים של INTELBURN הרצת ? כמו כן תריץ OCCT או PRIME95..כמה שיותר יותר טוב..

אם עברת בלי בעיות..המערכת יציבה..

כמובן שהמעבד שלך חם מהרגיל..ולכן תבדוק שהקירור נמצא בMAX RPM שלו שהמעבד במאמץ..אם כן..והטמפ' גבוהות מדי..

נסה לנקות אבק וכו..על כל מקרה הORB לא נחשב למשהו טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שממש לא ברור לי העניין הזה הvid באף אחת מהתוכנות לא מראה את מה שמוגדר בביוס. מאוד לא ברור לי מה קורה פה.

ניסיתי לרדת ל 2.7GHZ והחזרתי את הV ל NORMAL המחשב עולה יפה מאוד ועובד כמו שצריך אבל בדיקת העומס מעלה את הטמפרטורה מעל ל 70 מעלות.

לא יודע מה לעשות באמת שלא.

לפי מה שאני קורא המחשב לא היה אמור לעלות בכלל בלי בוסט ל V אבל הוא כן ועובד יופי. רק מה הוא מתחמם כמו אני לא יודע מה בעומס.

לפי מיטב הבנתי יש 2 גורמים להחממות של המעבד 1. ה V והשני ההמהרה עצמה אני רואה שלא העלתי את ה V ורק המהרתי את המעבד ב 300MHZ שזה לא המון ועדיין המעבד מתחמם באותה מהירות כמו כשהעלתי את המהירות ל 3.2GHZ והעלתי את המתח.

אין פה מישהו שיודע להסביר לי את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק את טמפ' המאמץ ללא OC (תאפס את ההגדרות שם).

לגבי ה-VID.

זה לא המתח שאתה קובע למעבד, אלא ערך שמותמע במעבד מבעוד מועד, וזה למעשה המתח שהמעבד מקבל כשהוא בתדרי סטוק ללא התערבות כלשהיא מצידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...