Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 98 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

כמה דברים שאני לא מצליח לשנות ולא יודע אם אפשר לשנות...

1) Quicklunch - יש דבר כזה ?

אני רגיל לquicklaunch עם AUTOHIDE בצד ימין של הדסקטופ וקשה לי בלי זה :-) מישהו ראה אופציה כזאת ? כגרע אני גם לא מצליח לגרור TOOLBAR מתוך שורת הSTART לשום מקום.

2) איך מוציאים את התאריך מימין למטה ומשאירים רק שעה ?

3) אני עובד על שם משתמש שלי שהוא ADMIN וכל הזמן שואל אותי האם יש לי PERMISSION (רשות) לעשות העברת קובץ, התקנות וכל מיני פעולות אחרות, למה ?

4) האם אפשר להקטין את שורת הSTART לגודל של הXP ?

5) יש אפשרות להעיף את הFor Testing purposes only build version blablabla מהדסקופ ?

באמת שסרקתי את המערכת ההפעלה הזאת על כל הגדרה וכל תוכנה ואני לא מוצא איך לשנות את הדברים האלה.

אם מישהו יודע איך לשנות את הדברים האלה בבקשה תעזרו...

כמו כן אם למישהו יש עוד דברים שמציקים או שהוא לא יודע איך לשנות זה גם המקום לשאול שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מעוניין לשאול שאלות בדיון של 150 דפים שמדבר על איזה גירסא טובה יותר, מה החביות של כל אחד מהגרסא וכו'... ראיתי את הדיון הזה ובכוונה לא שאלתי שם...

תודה, כבר עזרת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה מאפשר להתקין לא מאושרים (חתומים) ע"י MS....

דבר שהיית יכול לעשות מהיום הראשון

בויסטה 64 זה בעיקרון לא היה אפשרי (אולי ללחוץ F8 כל הזמן ולבחור )

הציק לי הרבה הדבר הזה בויסטה X64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בויסטה 64 זה בעיקרון לא היה אפשרי (אולי ללחוץ F8 כל הזמן ולבחור )

הציק לי הרבה הדבר הזה בויסטה X64

ומצד שני זה אפשרי מאוד

כשעונים ברוח זאת, רצוי להביא גם פתרון :xyxthumbs:

All you have to do is type "cmd" in the Search Box included in the Start menu

Next, press Ctrl + Shift + Enter to open a command prompt window with elevated privileges

Now enter bcdedit /set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS in order to disable Driver Signing and reboot.

יש לי הרגשה שזה יעבוד גם ב7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע איפה (והחיפוש בפורום לא מעלה כלום), אבל מישהו הזכיר או פה בפורום בדיון הזה או בפורום תוכנה תוסף לחלונות (לא זוכר אם ל-7, ויסטה או , אני מעוניין באחרון) שגורם לכך שאם תגללו את הגלגלת של העכבר בחלון שלא בחרתם, כשהעכבר עליו, החלון יגלל כאילו הוא גם נבחר.

יש למישהו מושג על מה אני מדבר, האם זה עובד על ומאיפה מורידים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן על זה דיברתי. תודה רבה לך :xyxthumbs:

שימושי בכתיבת חדשות, כשמצד אחד של המסך (1600X1200) פתוח חלון וורד, ובשני פתוח חלון עם המקור. ככה נחסכים שני קליקים, ואפשר להשאר כל הזמן על וורד בזמן שאני גולל עם העכבר את המקור.

תודה dmanbuhnik על שמצא את התוסף, והביא אותו לתשומת ליבנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג איך אני שם TOOLBAR על הדסקטופ ? כזה שהוא מובנה בWIN 7 ולא עוד תוכנה חיצונית שתאכל ?

זה נראה לי מצחיק כל הGADGETS עם מלא טולבארס אבל אי אפשר לעשות אחד של SHORTCUTS ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...