Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי - עמוד 185 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 7 RC - הRC זמין להורדה מאתר מיקרוסופט - הדיון הרשמי

Nosh

Recommended Posts

תלחץ על התחל ותבחר SWITCH USER ...

או אחרי שהמסך ננעל למטה יש לך אפשרות לבחור משתמש אחר

במקביל

אני משתמש ב RADMIN (אר אדמין) כדי להתחבר למחשב שלי במעבדה.

באותו זמן שאני מחובר מישהו יכול להתחבר עם אותה תוכנה למחשב ליש ואז שנינו רואים את המסך ושולטים עליו. ככה יוצא שאם יש בעייה, אני יכול להראות אותה למהנדס אחר ולשמוע עצה אונליין.

תקן אותי אם אני טועה, אבל RADMIN, בדומה ל-VNC למשל, פשוט יושבת בתור service על המערכת ונותנת לכל מי שרוצה (ובעל הרשאות מין הסתם) להתחבר אליו במקביל.

גם פה אין קשר לכמה משתמשי (USER ACCOUNTS) שמחוברים במקביל ביחד למחשב.

אגב, איך RADMIN מבחינת ביצועים (מהירות) דרך האינטרנט? כי VNC דיי מגמגמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במקביל

תקן אותי אם אני טועה, אבל RADMIN, בדומה ל-VNC למשל, פשוט יושבת בתור service על המערכת ונותנת לכל מי שרוצה (ובעל הרשאות מין הסתם) להתחבר אליו במקביל.

גם פה אין קשר לכמה משתמשי ווינדוס (USER ACCOUNTS) שמחוברים במקביל ביחד למחשב.

אגב, איך RADMIN מבחינת ביצועים (מהירות) דרך האינטרנט? כי VNC דיי מגמגמת...

- נכון, אין קשר לאיזה משתמש מחובר כי אתה מתחבר לSERVER התוכנה שמותקנת על המחשב אליו אני ואחרים מתחברים. USER SWITCHING לא קשור לזה.

- לא ניסיתי אותה דרך ה WAN אלא רק דרך ה LAN.

אגב, RADMIN לפחות בגרסה 2 שיש לנו רישיון אליה לא כל כך מזהירה כי היא לא נותנת רזולוציה מלאה למסך מלא בהתחברות מרחוק ועדיין מציגה רקע שחור ותפריטי תוכנה סביב המסך. ב REMOTE DESKTOP אני משתמש כל הזמן לדוגמה כי גם ניתן להצמיד את כונן C המקומי ולהעביר קבצים דרכו למחשב המרוחק וגם ניתן למזער ואז שוב להגדיל את החלון ואז הוא מקבל את הרזולוציה הטבעית של המסך 1908FP שלי (אגב מסך נהדר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מתחכם.

מבחינת שליטה במחשב אין שום דרך למיטב ידיעתי ששני משתמשים יהיו מחוברים במקביל.

אפילו RDP מנתק לך את המשתמש לוקלית ברגע שאתה מתחבר מרחוק, לא משנה תחת איזה משתמש.

אני עוד לא ראיתי דרך שבה שני משתמשים (USER ACCOUNTS במערכת ההפעלה) יכולים להיות מחוברים ופעילים במקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ישנה אופציה כזו:

אני לוקח HD ריק לגמרי [0 בייטים] ומחבר אותו בלבד למחשב כאשר הדיסק של WIN7 בכונן ומדליק את המחשב. האם ניתן להתקין כעת את WIN7 ולעשות חלוקה פנימית בכונן?

[התקנה רגילה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מתחכם.

אפילו RDP מנתק לך את המשתמש לוקלית ברגע שאתה מתחבר מרחוק, לא משנה תחת איזה משתמש.

אני עוד לא ראיתי דרך שבה שני משתמשים (USER ACCOUNTS במערכת ההפעלה) יכולים להיות מחוברים ופעילים במקביל.

רגע, אבל למה בעצם מישהו צריך את זה עמרי, מה הרעיון להתחבר לאותו מחשב עם שני משתמשים ? הרי כל הרעיון להפריד ביניהם מלכתחילה היה על מנת ליצור הפרדה מוחלטת ביניהם ולייצר לכל משתמש פרופיל משלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ישנה אופציה כזו:

אני לוקח HD ריק לגמרי [0 בייטים] ומחבר אותו בלבד למחשב כאשר הדיסק של WIN7 בכונן ומדליק את המחשב. האם ניתן להתקין כעת את WIN7 ולעשות חלוקה פנימית בכונן?

[התקנה רגילה]

למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, אבל למה בעצם מישהו צריך את זה עמרי, מה הרעיון להתחבר לאותו מחשב עם שני משתמשים ?

אין שום רעיון, וגם אני לא מצליח לחשוב על אף אחד שצריך את זה.

בסך הכל מישהו טען שאפשר להתחבר עם שני משתמשים על אותו מחשב, ואני הבהרתי שזה בכלל לא אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון רק לגבי מי שיקנה ויסטה סמוך (לא הגדירו כמה זה סמוך) לתאריך היציאה של ווינדוס 7, איך שהבנתי, השדרוג יהיה

לגרסה המקבילה של ווינדוס 7.

אם יש לך עוד שאלות אתה יכול לשאול אותן בדיון הרשמי של ווינדוס 7 כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מתחכם.

מתחכם מתחכם אבל כך אנחנו עבדנו על השרתים שלנו.

ו TERMINAL SERVICE מאפשר לך להתחבר לשרת ולעבוד בכמ SESSIONS במקביל בלי בעיות.

מעבר לזה עבודה במקביל עם 2 משתמשים יכולה להחשב אם נגיד אני מפעיל ונועל את המשתמש שלי

ברקע ה ימשיך לרוץ ... ועדין כל אחד מבני הבית יכול לבוא להתחבר עם המשתמש שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחכם מתחכם אבל כך אנחנו עבדנו על השרתים שלנו.

ו TERMINAL SERVICE מאפשר לך להתחבר לשרת ולעבוד בכמ SESSIONS במקביל בלי בעיות.

אמיר ועמרי. שניכם צודקים למעשה כאשר כל אחד מדבר על נופך שונה של Terminal Services.

בגרסאות ה-Client של משפחת , ה-Terminal Services מוגבלת ל-Session של משתמש אחד בלבד.

בגרסאות ה-Server של משפחת , ה-Terminal Services פתוח ל-MultipleUser Sessions ועל כן בחברות מתשמשים מרובים מתחברים לשרת ERP אחד לדוגמה בו זמנית, שיושב על WIN 2003 (שרת) אבל בין גרסת לגרסת ניתן לפתוח רק SESSION אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון רק לגבי מי שיקנה ויסטה סמוך (לא הגדירו כמה זה סמוך) לתאריך היציאה של ווינדוס 7, איך שהבנתי, השדרוג יהיה

לגרסה המקבילה של ווינדוס 7.

אם יש לך עוד שאלות אתה יכול לשאול אותן בדיון הרשמי של ווינדוס 7 כאן.

בפעם האלף - זה רק למחשבי OEM דבר שלא רלוונטי ל99% ממשתמשי הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מתחכם.

בדיוק נתקלתי בתיקון ל WIN7 שמאפשר להתחבר ב RDP במקביל למשתמש שמחובר כרגע (מה שהזכיר לי שלVISTA היה אחד כזה מזמן )

http://www.winmatrix.com/forums/index.php?showtopic=22479

http://deepxw.blogspot.com/search/label/Universal%20Termsrv.dll%20Patch

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...