הנשק האהוב עליכם במשחקי הפעולה. - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנשק האהוב עליכם במשחקי הפעולה.

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד לא ראיתי שמשתווה לרמת התחכום של ה-ASMD, או לרמת המיומנות והחשיבה שדרושה כדי להתמחות בו. רק נסו Moving Combo או שניים...

זה לא עושה אותו לנשק יותר טוב. רק אומר שבניגוד לנקשים אחרים, יהיה לך יותר קשה להשתמש בו ותצטרך יותר אימון.

אישית אני מעדיף את המשין גאנס למיניהם.

אתה תתפלא :) רוב הניובים מחשיבים אותו כ-OverPowered כי אין להם מושג איך להשתמש בו, וכי איתו אפשר לעשות הריגות מדהימות בתחכומן.

רוצה אחד על אחד ב-Shock Arena? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

עוד לא ראיתי שמשתווה לרמת התחכום של ה-ASMD, או לרמת המיומנות והחשיבה שדרושה כדי להתמחות בו. רק נסו Moving Combo או שניים...

זה לא עושה אותו לנשק יותר טוב. רק אומר שבניגוד לנקשים אחרים, יהיה לך יותר קשה להשתמש בו ותצטרך יותר אימון.

אישית אני מעדיף את המשין גאנס למיניהם.

אתה תתפלא :) רוב הניובים מחשיבים אותו כ-OverPowered כי אין להם מושג איך להשתמש בו, וכי איתו אפשר לעשות הריגות מדהימות בתחכומן.

רוצה אחד על אחד ב-Shock Arena? ;)

אתה תקרע אותי.... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכנון של רובה הצלפים מU2 הוא לקוי.

קודם כל, הכוונת נמצאת הרבה יותר רחוק ממה שהיא אמורה להיות, היא צריכה להיות בערך מעל ההדק.

הדבר השני, תמוכת הלחי קרובה מדי למכתוף וקצרה מדי, כך שהלחי של היורה תצטרך להשען חצי על תמוכת הלחי וחצי על הקת = מאוד לא נוח.

הדבר השלישי הוא חוסר הנוחות המזעזע באחיזה של הרובה.

שימו לב לידית האחיזה, על מנת לאחוז בה, צריך לדחוק את פרק כף היד דרך החריץ הצר שבינה לבין הקת.

אבל, כדי להחזיק רובה, כף היד צריכה לעטוף את ידית האחיזה, אגודל מצד שמאל ושאר האצבעות מצד ימין, כאשר האצבע המורה נמצאת בתוך שמורת ההדק.

אחיזה כזו פשוט אינה מתאפשרת ברובה הזה, בגלל הקרבה של הקת לידית האחיזה.

אני ממליץ ל"מהנדסים" שמתכננים את הנשקים להיות טיפ טיפה יותר ריאליסטיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...