יש פה אנשים שמשקיעים בעיראק? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש פה אנשים שמשקיעים בעיראק?

M.o.D

Recommended Posts

אלן , כמו שאתם יודעים עיראק נימצאת עכשיו לקרת סיום מלחמה עם ארצות הברית וכמו אחרי כל מלחמה המדינה ארוסה מתחילה לבנות את עצמה ובמיוחד את התשתית הכלכלית , עיראק היא אחת המדינות העשירות ביותר מבחינת נפט ובעצם 95% מהיצועה שלה זה נפט.

ברגע שארצות הברית פלשה לעירק כל הכלכלה העיראקית התמוטטה וכתוצאה מכך המטבעה שלה צנח.

אם נשווה לפני המלחמה המטבעה העיראקי היה שווה 3.3$ לדינר - לפי טענת סדאם חוסיין , כי גם לפני המלחמה המטבעה שלה לא היה סחיר ולכן אי אפשר לדעת את ערכו האמיתי.

אז ברגע שארצות הברית הנכנסה לעירק המטבעה ירד מ 3.3$ דולר לדינר ל 1600 דינר לדולר.

בשנים האחרונות מ 2006 עד 2009 (עכשיו) המטבעה עלה מ 1600 דינר לדולר ל 1172 דינר לדולר. (שיפור עצום).

יש פה אנשים שמחזקים במטבעה העיראקי ושעוקבים אחרי ההתפתחויות בעיראק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משקיע בערק - זה נחשב ?

אבל חשבתי אולי להשקיע בשיעורי דיקדוק קצת יותר מה אתה אומר ?

להשקיע בעירק נשמע לי דבילי מעט מפני שמדינה שעדיין בתהליך התהוות אתה יכול למצא את הנכס שלך , לא שלך .

כך נותר לך להשקיע במטבע , המטבע במדינה כזו איננו מצוי בצורה הסופית שלו , קרי הערך הנומינלי וכמו כן אולי הם יחליפו מטבע , כך שזה הייתי אומר מסוכן ( במקרה של עירק על כמה מובנים ) אולי אם הבן אדם חי בעירק ויודע בדיוק מה קורה ואיזה נכסים הם מוחלטים וקבועים ( ע"י שמירת האינטרס האישי בצורה קרובה ) אז הייתי אומר אולי , כלומר אם אתה גר שם ויכול להשקיע בבית שאתה שומר עליו .

בוא לא נשכח שגם אחרי שהאמריקאים יצאו משם הבלגן רק יתחיל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשקיע בעירק נשמע לי דבילי מעט מפני שמדינה שעדיין בתהליך התהוות אתה יכול למצא את הנכס שלך ' date=' לא שלך .

כך נותר לך להשקיע במטבע , המטבע במדינה כזו איננו מצוי בצורה הסופית שלו , קרי הערך הנומינלי וכמו כן אולי הם יחליפו מטבע , כך שזה הייתי אומר מסוכן ( במקרה של עירק על כמה מובנים ) אולי אם הבן אדם חי בעירק ויודע בדיוק מה קורה ואיזה נכסים הם מוחלטים וקבועים ( ע"י שמירת האינטרס האישי בצורה קרובה ) אז הייתי אומר אולי , כלומר אם אתה גר שם ויכול להשקיע בבית שאתה שומר עליו .

[/quote']

זאת בדיוק הסיבה להשקיע בא. 4000 שקל יכול להפוך למליון או ל 4000 או ל 0.

זה קרה בגרמניה , יש הרבה סיבות שזה יכול לקרות גם שם ויש הרבה סיבות שזה גם יכול לא לקרות.

זאת לא בדיוק השקעה , בכל מקרה אני לא קורה לזה השקעה זה ספקולציה "החזק והתפלל".

יש כאלה שקוראים לזה "HOLD" .

נ.ב

בקשר לדקדוק סורי , דיסלקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להשקיע בעירק נשמע לי דבילי מעט מפני שמדינה שעדיין בתהליך התהוות אתה יכול למצא את הנכס שלך , לא שלך .

מחזק

זאת בדיוק הסיבה להשקיע בא. 4000 שקל יכול להפוך למליון או ל 4000 או ל 0.

זה קרה בגרמניה

אם אני לא טועה אחד מהפתרונות של גרמניה לשפר את הכלכלה היה להחליף את המטבע

ובמקרה כזה שטרות שתחזיק יאבדו ערך

גם מבחינת מבנים להשקעות או חברות ארץ בהיתפתחות בקלות יכולה להעלים לך את הרכוש

וזה בלי לדבר על ארגוני פשע וטרור שצצים שיש עוני גדול

אם כבר להשקיע במדינה מסוימת שאתה ישראלי עדיף להמר על ארצות במזרח אירופה

שם גם יש סיכוי טוב יותר וגם חלק מהבעיות שלך בגלל המוצא לא מגיעות לידי ביטוי

אבל גם שם זה הימור בין רווח גדול לבין הפסד גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ נגיד ויש לי חשבון בנק בעירק?

תחשוב על מה שקרה שהשקל הוחלף לשקל חדש

כי אני זוכר לפי מדד הארטיק קרח

פעם הייתה תקופה שארטיק קרח עלה 100 שקל כן כן לא צוחק

ואז הגיע השקל החדש וזה עלה שקל אחד חדש

הבנק נתן לאזרחים אפשרות להחליף את השקל הישן בחדש אבל כמובן זה היה 100 שקל ישן תמורת שקל חדש אחד בודד

זה כניראה מה שיקרה אם המטבע העירקי בעתיד כי זה האפשרות הסבירה ביותר

ככה שנגיד (נעגל) 1000 דינר =$ אחד הם יוכלו תאורטית לעשות מטבע חדש ששווה לדולר

ונגיד יש לך 1000 דינר לא תקבל תמורתו 1000 דינר חדש אלה דינר חדש 1 בלבד

ככה שההשקעה במטבע במצב כזה ניראת לי מטומטמת

להמר על דולר או יין או יורו זה הגיוני כי אלו מטבעות יציבים שכניראה לא יוחלפו בעתיד הקרוב

הדינר העירקי לא יציב

אם כבר השקעות כאלו אז במפעלים\נדלן וכו שכמובן מסוכן כלכלית ולך כישראלי אין אפשרות להיות שם בשטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ המטבעה העירקי הוחלף אחרי הפלתו של סאדם חוסיין , ופותח ע"י חדשה שהשקיעו בא לא מאט כסף, לעשות מטבעה חדש גם יעלה לא מאט כסף וגם מיותר.

ביינתים השמועות אומרות שצריך להיות RV רציני בעירק שארצות הברית דוגלת בו.

הספקולנטים אומרים שזה אמור לעמוד עד .33 סנט לדינר.

* עוד רמז לזה היה בנאומה של רייס שאמרה שבקרוב הרבה אנשים יהיה שמחים בעקבות מה שעשה בוש בעירק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעלות יותר מידי מהר את המטבע כי הכלכלה תיפגע

תחשוב על מה שקורה אם הדולר מול השקל דולר נמוך מידי זה פגיעה גדולה בכלכלה הישראלית

בעירק המטבע הנמוך יכול תאורטית לעודד בנית הרבה מפעלי יצור ולתת הרבה מקונות עבודה

לערכתי זה מה שהם ינסו לעשות קודם ורק יותר מאוחר יחשבו על לעלות את ערך המטבע יחסית לעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אתה לא יכול לדעת מה יקרה שם שכוחות המערב יצאו

פעם אירן הייתה ארץ משגשגת יחסית ואם קשרים טובים במערב

היה הפיכה ואירן אפכה להיות ארץ עניה ולא בדקתי אבל אני מעריך שגם החליפו מטבע על הדרך

בעירק היום אין יציבות רק בגלל שארצות הברית מחציקה שם טונות של חילים אין בלגן

אבל שארצות הברית תצא יש שם הרבה גורמים מפולגים שכל אחד רוצה את השליטה שלו בעירק

אם אתה מחפש הימורים בבקשה

אבל השקעה זה בטח לא

אני ממליץ לך לצפות ב"הסנדק 2" אם אני לא טועה זה ב2 אבל אם לא ב3

יש שם חלק על ההפיכה בקובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערך של המטבע העירקי היה 3.3$ כי סאדם קבע שהוא שווה 3.3$. זה לא אומר שזה אכן הערך האמיתי שלו.

מציע לך להתרחק מזה, זה מסריח כמו מחית ראשי סרדינים רקובה, בסוף אתה תצא בהפסד גדול.

ועוד כמה דברים:

http://www.iraqidinarscam.info

http://www.bizcovering.com/Investing/The-Iraqi-Dinar-Scam.27144

http://www.iraqi-dinar-exchange.com/iraqi-dinar-scam-hits-brunei.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...