אין את ה-Z560 בארץ אז נגזר עליכם להמליץ לי על מערכת רמקולים אחרת... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין את ה-Z560 בארץ אז נגזר עליכם להמליץ לי על מערכת רמקולים אחרת...

King Of Action

Recommended Posts

בעקבות בירורים בכל חנות שיש והתמודדות מול העובדה הקשה שאין את ה-Z560 של לוג'יטק בארץ ומרבית הסיכויים שלא יהיה להרבה זמן אני נאלץ להחליט על מערכת חדשה בטווח של עד 1,100 שקל , המערכת יכולה להיות 4.1 או 5.1 , היא צריכה להיות איכותית כמה שיותר ובקיצר אני כבר סומך עליכם .

שימושים : הרבה מוסיקה (בעיקר אלקטרונית , רוק , ראפ והיפהופ) , משחקים , וסרטים .

המערכת תצטרף לכרטיס קול אודיגי 2 כנראה .

המערכות שהעליתי בחכתי (אתם מוזמנים להציע אחרות שאין ברשימה) :

1. ATP 5 .

מספר שאלות לגבי ה-ATP 5 (לא רוצה לפתוח ת'רד חדש...) :

- האם המערכת באה עם שלט ?

- האם בארץ ה-ATP5 שמוכרים הוא למעשה ATP 4 ? אני שואל כי שמעתי שיש בעיות ב-ATP 5 והן תוקנו ב-ATP 4...

- מה ההבדלים בין ה-ATP 5 לADA 880 של ALTEC ?

2. ALTEC LANSING ADA880 .

3. VIDEO LOGIG ZXR 500 . (לא יודע עליה כלום.)

4. PHILPIS A3.500 .

זהו . אתם מוזמנים להמליץ על עוד מערכות בתקציב הנ"ל . תודה על העזרה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאתה רוצה מערכת סרראונד וכל השטויות

(מי יודע אולי אתה אוהב גם סטיראו :) )

תודה על הלינק , אחי אבל יש שלי כמה שאלות :

1. אתה אומר שרמקולים שמוכרים שם באיזה 500 שקל יש להם איכות יותר גבוהה ממערכות שהבאתי ברשימה שלי (ה-ATTP 5 לדוגמא...) ?

2. אתה יכול אולי לתת לי המלצה על סט מסויים שיש שם כי אני ממש לא מבין...

3. אני לא מחפש שישמיעו מעולה מוסיקה קלסית , ג'אז וכאלה סגנונות וראיתי שיש שם כמה שמתמחים בזה. אני צריך שיתמודדו עם מוסיקה כמו טקנסים , טכנו וכל שאר האלקטרנוית וגם רוק והיפהופ.

4. אתה יודע שאני צריך לחבר את זה למחשב , נכון ? ולכן אני אצטרך רסיבר , לא ? ומכאן שאין סיכוי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הלינק , אחי אבל יש שלי כמה שאלות :

1. אתה אומר שרמקולים שמוכרים שם באיזה 500 שקל יש להם איכות יותר גבוהה ממערכות שהבאתי ברשימה שלי (ה-ATTP 5 לדוגמא...) ?

2. אתה יכול אולי לתת לי המלצה על סט מסויים שיש שם כי אני ממש לא מבין...

3. אני לא מחפש שישמיעו מעולה מוסיקה קלסית , ג'אז וכאלה סגנונות וראיתי שיש שם כמה שמתמחים בזה. אני צריך שיתמודדו עם מוסיקה כמו טקנסים , טכנו וכל שאר האלקטרנוית וגם רוק והיפהופ.

4. אתה יודע שאני צריך לחבר את זה למחשב , נכון ? ולכן אני אצטרך רסיבר , לא ? ומכאן שאין סיכוי....

אינפרנו , אולי תוכל לענות לי על השאלות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...