שדרוג מחשב ב - 2000 שקל בשביל אינטרנט\מוסיקה\סרטים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג מחשב ב - 2000 שקל בשביל אינטרנט\מוסיקה\סרטים

DL

Recommended Posts

שלוח חברים

היה לי מחשב ששימש בעיקר לאינטרנט\סרטים\מוסיקה וקצת משחקים

לפני כמה ימים הוא התחיל לעשות בעיות והוא לא מראה כלום על המסך (המסך לא מזהה שהמחשב דלוק), ניסיתי להלחליף כרטיס מסך ולחבר ולנתק את המגעים בתוכו וזה לא הלך ככה שנראה לי שמשהו בלוח אם נדפק.

אתם יכולים להמליץ לי על שדרוג למחשב? לוח אם, מעבד וזיכרון נראה לי חובה, ונראה לי גם כרטיס מסך כי מה שיש לי הם בתקן AGP .

המחשב שצריך לשדרג הוא:

Asus P4P800 Deluxe

Intel Pentium 4 2.8Ghz

Memory 2x512 400mhz twinmos

שני כרטיסי מסך, אחד Low end חדש והשני זה נראה לי ATI 9800pro . שניהם פועלים על AGP .

מארז Sonata I 300v

מספיק מקום בדיסקים קשיחים, ויש ציוד הקפי סבבה.

אם החסרתי כמה פרטים תגידו ואני אנסה למצוא אותם, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר שימושי במחשב הנוכחי שלך שתוכל לקחת למחשב החדש מלבד HD'S תוך הנחה שאין לך מעל 2 התקנים בתצורת IDE.

בכל אופן מדובר במפרט חדש לגמרי.

ערוך את הכותרת כך שתכיל את שימושי המחשב.

אם השימוש הוא משחקים תקציב של 2000 ש"ח יהיה קטן מידי.

כמו כן ציין על איזה גודל מסך אתה עובד כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הוא בגודל "17 והמחשב הוא בעיקר בשביל ולא משחקים, אבל כמה כסף צריך כדי שהוא יוכל להריץ משחקים באופן סביר?

ודרך אגב, למה אי אפשר לשמור את המארז בשביל המחשב החדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המפרט מיועד לעבודה משרדית 2000 ש"ח יהיו יותר ממספיק.

כבר ב-2000 ש"ח אפשר לכלול כרטיס גראפי סביר והחריגה לא תיהיה גדולה מידי.

על מסך 17' ומשחקים שאתה מגדיר לא כבדים אולי כדאי להסתפק ב-3200 המובנה האיכותי ולהוסיף בהמשך אם ותצטרך.

כביכול תוכל לשמור את המארז אך ניתן לכלול אחד איכותי יותר ושקט יותר אם דרוש במסגרת התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני דיי מבסוט מהמארז הזה, ואני רוצה להחליף אותו רק אם יש בעיה טכנית שהוא לא מתאים לחומרה חדשה או כי הספק שלו חלש מדי.

ואם אפשר אני אשמח לקבל שתי הצעות למפרט , אחת בתקציב של 2000 למשרדי, והשניה ב 2500 כדי שגם משחקים ירוצו עליו.

(לא התעסקתי עם מחשבים כבר שנתיים ככה שאני ממש לא מעודכן בקשר לחומרה עכשווית אז אני לא בטוח מזה ה 3200 שדיברת עליו)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...