מחפש אתר שיספק לי לפי שם השיר את: ז'אנר השיר, השנה בו הוא יצא, אלבום. קיים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש אתר שיספק לי לפי שם השיר את: ז'אנר השיר, השנה בו הוא יצא, אלבום. קיים?

ofirr

Recommended Posts

חכם גדול.

כבר ניסיתי את האופציה. לוקח המון זמן ולא תמיד מקבלים מידע אמיתי.

כל פעם צריך להיות דינאמי, לשנות את השם של השיר, לשנות את השנה, לפעמים הוא מביא לך שנה של איזה אוסף שהשיר נכנס בו, או חידוש של השיר.

בז'אנר פעם רשום Dance פעם Disco לדוגמא. מספיק לי פעם אחת לבדוק שזה לא קבוע. אני מעדיף אתר שזה ייעודו.

psychuil, תוכל לכוון אותי איך בידיוק אני משיג את המידע שציינתי? ניסיתי ולא מוצא את הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש את זה תחת "music" למעלה.

תראה שאתה לא מוצא מספיק מידע, אז כנס לאומן לראות את הדיסקים שלו ותראה ש"This is an incorrect tag for Elliott Yamin. If this non-artist appears in your charts, do last.fm and yourself a favor. Fix your artist tags. "

כנס ל"Elliott Yamin"

כנס ל"Wait For You"

רד למטה ל"Albums featuring this track" ופה תראה באיזה אלבומים השיר מופיע.

בקשר לז'אנר אתה יכול לראות מה יש תחת "Tagged as:" או להכנס לדף של האומן ושם יש פירוט קצת יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה בסדר אבל לא יותר.

הדרך ארוכה, מצויין רק שם האלבום והשנה (אין התייחסות לז'אנר).

2 האתרים האחרים שהביאו לי פה מוציאים שירים ישנים יותר שיש לי בפשטות יותר, אבל גם שם זה לא מושלם.

באתר הראשון מבין השניים מצויינת שנה ואלבום, אין התייחסות לז'אנר.

בשני מבין השניים יש בעיה הוא מציג לי גם אלבומים שהם "אוסף" או תקליטים, ואז זה לא שנת ההוצאה, יש התייחסות לז'אנר, וגם לשנה לפעמים.

אני מחפש אתר שיש בו את כל המידע הזה בפשטות. כי כל אתר כאן זה כמעט כמו לחפש בגוגל. פעם בגוגל ארוך יותר פעם קצר יותר לחפש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...