אנטק 900 מול P182, מה עדיף ? שקט ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנטק 900 מול P182, מה עדיף ? שקט ?

KoM

Recommended Posts

ה-900 מקורר מצויין אך רחוק מלהיות שקט והיעדר מסנני אבק בעייתי מאוד בארצנו המאובקת.

ה-P182 הוא אחד המארזים הטובים שיש בשוק כיום וללא ספק השקט ביותר במחיר שפוי ובכלל. עם מקום לחמישה מאווררי 120 מ"מ שממוקמים בצורה מצויינת + חלוקה תרמית הוא גם מקורר מעל ומעבר לנדרש ל-99% מהמשתמשים.

בגלל שהוא מכוון שקט, זרימת האוויר בו פחות חופשית ממארזים כמו ה-900 והחלוקה התרמית עושה אותו מעט צפוף ופחות נוח לעבודה למרות גודלו.

בא עם 3 מאווררים חרישיים על LOW אך הייתי ממליץ להחליפם ל-SLIP STREAM חרישיים ולאטום את הפתח העליון אם אתה חובב שקט קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים של האנטק רק שבמארז הם שחורים.

הבעיה עם מאווררי ה 800 RPM שהם כמעט לא מזיזים אוויר. אם כבר הייתי הולך על ה SFLEX 1200 שמהווים איזון טוב בין שקט לביצועים, ובניגוד ל SLIP באים עם מיסב הידרודינמי של ולא מיסב שרוולי :P

קודם תבדוק איך האנטקים הם כי לרוב האנשים הם יהיו מספיק שקטים על LOW. פשוט חבל על הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאווררים של האנטק רק שבמארז הם שחורים.

הבעיה עם מאווררי ה 800 RPM שהם כמעט לא מזיזים אוויר.

רק 2-3CFM פחות מגרסת ה-1200RPM וזהים ל-TRICOOL (ראה בטבלה הכחולה) על LOW אבל שקטים יותר.

ה-SLIP STREAM 1200RPM מעולה ונותן כמעט 50% יותר CFM באותה רמת רעש של ה-TRICOLL על LOW.

אם כבר הייתי הולך על ה SFLEX 1200 שמהווים איזון טוב בין שקט לביצועים, ובניגוד ל SLIP באים עם מיסב הידרודינמי של ולא מיסב שרוולי :P

טכנולוגית אתה צודק אבל מבחינת ביצועים אין הבדל בינו לבין ה-SLIP STREAM 1200RPM. אולי מבחינת עמידות ורמת רעש לאורך זמן - אני לא בטוח.

קודם תבדוק איך האנטקים הם כי לרוב האנשים הם יהיו מספיק שקטים על LOW. פשוט חבל על הכסף.

צודק - אל תקנה מראש. זה קל מאוד להחליף מאוחר יותר. אני אישית לא מרוצה מהם ולאורך זמן ה-TRICOOL מתחילים להרעיש (יש לי 4 מארזי P180 להשוואה).

זה כבר הפינות של הפינות... תתחיל עם המובנים במארז ואז נראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...