רגע לפני קניית מסך 24... - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רגע לפני קניית מסך 24...

Shiker

Recommended Posts

היי חברים אני בהתלבטות

קראתי ביקורות על T240 והבנתי שהוא אחלה מסך מגיע עם שלל אופציות ולא נתקלתי באנשים שנתקלו בבעיות איתו..

השאלה האם יש יותר טובים בטווח המחירים של 1300 עד 1800 ?

אם כן מה היתרונות שלהם לעומתו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה-Samsung T240 נרשמה חוות דעת חיובית ב-xbit labs בכל הנוגע לכיול צבעים שלו. חיסרון עיקרי הוא ארגונומיה בסיסית של כיווני גובה ומיקום פחות נוח של מקשי התיפעול בצד המסך.

אם אתה לא זקוק ל-HDMI שב-T240 לחיבור קבוע של קונסולת משחקים, אני חושב שיהיה עדיף לך לרכוש Philips 240BW8EB. ממילא בזוויות צפייה וכיול גוונים מהקופסא אין ל-T240 יתרון משמעותי עליו ואילו לאפשרויות כיווני גובה ומיקום מקשים בחזית המסך ישנה תועלת הרבה יותר מעשית מחיבור HDMI שלא משתמשים בו רוב הזמן.

זוויות צפייה רחבות ואיכות תמונה טובה משמעותית ייתנו לך Philips 240PW9EB או 2408WFP. האחרון מהיותו מבוסס על S-PVA מפגין ניגודיות גבוהה בסרטים, בעוד שיש סיכוי שה-240PW9EB עשוי לתרום לתחושת משחקיות יותר רציפה (פאנל עם Scaler יותר פשוט ומעט כניסות מתאפיין לרוב בהשהיית תמונה נמוכה יחסית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה-Samsung T240 נרשמה חוות דעת חיובית ב-xbit labs בכל הנוגע לכיול צבעים שלו. חיסרון עיקרי הוא ארגונומיה בסיסית של כיווני גובה ומיקום פחות נוח של מקשי התיפעול בצד המסך.

אם אתה לא זקוק ל-HDMI שב-T240 לחיבור קבוע של קונסולת משחקים, אני חושב שיהיה עדיף לך לרכוש Philips 240BW8EB. ממילא בזוויות צפייה וכיול גוונים מהקופסא אין ל-T240 יתרון משמעותי עליו ואילו לאפשרויות כיווני גובה ומיקום מקשים בחזית המסך ישנה תועלת הרבה יותר מעשית מחיבור HDMI שלא משתמשים בו רוב הזמן.

זוויות צפייה רחבות ואיכות תמונה טובה משמעותית ייתנו לך Philips 240PW9EB או 2408WFP. האחרון מהיותו מבוסס על S-PVA מפגין ניגודיות גבוהה בסרטים, בעוד שיש סיכוי שה-240PW9EB עשוי לתרום לתחושת משחקיות יותר רציפה (פאנל IPS עם Scaler יותר פשוט ומעט כניסות מתאפיין לרוב בהשהיית תמונה נמוכה יחסית).

תודה רבה על התגובה המפורטת

אני שוקל בחיוב לקחת את המסך כי כרגע אין לי את הכסף לרכוש טלויזית LCD והבנתי שזה אשכרה מסך/טלויזיה עם כל החיבורים שלו אז אולי בעתיד אני כן אחבר קונסולה אליו..

אני יאמר לך אני משחק בהמון משחקים וברזולוציות גבוהות (משהו שהסמסונג 19 שלי לא מסוגל כל כך לתת) ובנוסף אני רואה המון סרטים

השאלה היא עם הכפתורים ב- T240 נסבלים או שממש אי אפשר לסבול אותם

באיזה אספקטים טוב הפיליפס מהסמונג...

עדכון קצר: לצערי ה- וה- 240PW9EB של לא רלוונטי עבורי עקב מחירם הגבוה והמחיר שאני מעוניין להשקיע הוא עד 1600 1700..

בטטוח המחירים של עד 2000 שקל T240 הוא הממולץ ביותר מבחינתך והמשתלם מבחינת יחס ביצועים/השקעה כספית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ה- T240 נרשמה חוות דעת חיובית ב-xbit labs בכל הנוגע לכיול צבעים שלו. חיסרון עיקרי הוא ארגונומיה בסיסית של כיווני גובה ומיקום פחות נוח של מקשי התיפעול בצד המסך.

אתה בטוח? כי יש לי את המסך, ואי אפשר לשנות לו את הגובה, אבל אשמח אם תסביר לי איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיבור עתידי של קונסולות משחק או ממיר טלוויזיה HDTV עדיף לקחת את ה- T240 בגלל , גם אם יש מיקום לא הכי פרקטי של כפתורים בצד. המקשים מתפקדים בסדר, רק שכל פעם אתה צריך להסתכל מהצד אם אתה לא זוכר מיקום מדוייק או מה בדיוק עושה כל מקש. לפיליפס יש עדיפויות רק בתחום של כיוון מסך ונוחות בתיפעול הבקרות שלו. לא מעבר לזה.

אין פה קשירת כתר ל- 24" TN הכי משתלם, אלא מי מתאים לאיזה מטרות ולפי זה קובעים המלצה. למי שמתעניין רק במשחקי ולא מתכוון להשתמש בקונסולת משחק/ממיר טלוויזיה HDTV, הפיליפס נותן תמורה טובה יותר מכיוון שבגלל סעיף של אופטימיזציית הנדסת אנוש הוא מקבל ניקוד כללי גבוה יותר לטעמי.

המסכים היקרים יותר של ופיליפס חושפים טוב יותר פרטים בהירים ברקעים כהים לעומת כל מסך מבוסס פאנל TN. זו אחת הסיבות שהם יותר יקרים. בנוסף לזה פאנלים איכותיים לרוב מראים תמונה אחידה יותר ללא כתמי אור או זליגות אור משולי הפאנלים ובגלל זה יותר כיף לצפות איתם בתכני .

אתה בטוח? כי יש לי את המסך, ואי אפשר לשנות לו את הגובה, אבל אשמח אם תסביר לי איך.

למען הסר ספק ב"ארגונומיה בסיסית" הכוונה היא שאין בכלל אפשרות לכיווני גובה ב-T240.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...