Combat Arms - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Combat Arms - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 207
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החלטתי לחזור למשחק אבל- אני לא יכול להוריד אותו. אחרי שהCAE נדלק הוא נתקע בהורדה... כתוב לי 1HOUR 24 MINUTES

יש מצב מישו מארגן לי לינג להורדה ישירה דרך פלשגט?

הלינק של מגהאפלוד לא עובד...

אגב אני רואה שיש בקומבט ארמס קהילת ילדי FXP.... שיחקתי בחדר שכל החברה שם בקלאן שקוראים לו IDF והם דפוקים ברמות. אני רמה 3 עם הAWP שהורג בירייה אחת עשיתי SCORE של 56-2 ואז מישהו מיהם החליט להתלונן עלי. פעם ראשונה חטפתי באן בקומבט ארמס...

טוב שהאקאונט לא שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי מתלוננים בשביל באן? :)

השד יודע... אני יודע למי להתלונן בשביל שיורידו לחבר שלי את הבאן שהוא הרוויח בזכותי..

אגב מישהו מכיר את INFECTION? אחד השחקנים הטובים בארץ... הוא בטופ 20 והוא לומד איתי בכיתה :smile1:

אני חבר של בנאדם מפורסם :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר האחרון שהוא יעשה זה להשתמש בצ'יטים...

רק שתבינו הבחור מתמודד על מקום בנבחרת השחייה הארצית ומשחק משהו כמו שעה ביום (בקטעים של 15 דקות..)

ראיתי אותו משחק ויש לי רק שלוש מילים- VERY LUCKY BASTARD...

אגב מה עם איזה לינק..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסית פה?

http://combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient

אולי יש לו צ'יטים שגורמים לו לשחרר הרבה נאדים' date=' וככה הוא מגביר את מהירות השחייה :lol: :lol: :lol:

[/quote']

לפי התגובה הזאת אני רואה שאתה עושה את צעדיך הראשונים בגיל העשרה... מה גם שאתה סובל מעיוורות קלה כי אמרתי שהלינק מהאתר שלהם לא מוריד - ליתר דיוק ירדו 27 מגה במהלך 18 שעות.

אגב מה שטוב בFXP (וזה אחד החסרונות שלו למשתמש ישר) שבו נימצאים כל הלינקים במרוכז. לא צריך להפוך את כל האינטרנט בחיפוש אחר לינק מיסכן....[br]פורסם בתאריך: 8.02.2009 בשעה 18:10:08

FXP ילדים מוגבלים, בחיים אל תשחקו איתם. הפורום שלהם טוב רק כי הם בדרך כלל מוצאים את המשחקים האלה לפני כולם (ילדים בגן יש להם הרבה זמן :P).

מסכים, מסרברים של FXP קיבלתי עשרות באנים... רובם סתם כך עם הסבר כגון: "....." או "KI BA LI" ועכשיו סיפרו לי על השרשור שהם פתחו... 9 אנשים חתמו להם בדם שאני צ'יטר...

אבל יש יתרון טוב בסרברים שלהם- זה מצחיק ברמות לראות איך הם משחקים... רוב הילדים שם יושבים על ערימת ספרים ומזיזים את העכבר עם שתי ידיים... אבל במקרים מזדמנים יוצאים מהקהילה הזאת אנשים עם סקיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובה הזאת אני רואה שאתה עושה את צעדיך הראשונים בגיל העשרה... מה גם שאתה סובל מעיוורות קלה כי אמרתי שהלינק מהאתר שלהם לא מוריד - ליתר דיוק ירדו 27 מגה במהלך 18 שעות.

מצד שני, כנראה שאתה עיוור קצת, כי התגובה שלי הייתה בצחוק, ואם תסתכל לי בפרופיל תראה שאתה מדבר עם בחור בן 23, ליתר דיוק במהלך החודש הזה 24...

כנראה שקריאה והגדלת ראש לא הצדדים החזקים שלך.

ובנוגע למה שאמרת על כך שהלינק מהאתר לא יורד, לא שמתי לב...

בעיה שלך בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maximskv אני מוכן לשלוח לך את הקובץ הזה במידה ומתאים לך (אני מעלה על 62KBS) ככה שבלילה אחד זה בטוח יוריד

אם אתה רוצה תרשום לי בפרטי

בכל אופן איך בדיוק אני נכנס לשרת של FXP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני' date=' כנראה שאתה עיוור קצת, כי התגובה שלי הייתה בצחוק, ואם תסתכל לי בפרופיל תראה שאתה מדבר עם בחור בן 23, ליתר דיוק במהלך החודש הזה 24...

כנראה שקריאה והגדלת ראש לא הצדדים החזקים שלך.

ובנוגע למה שאמרת על כך שהלינק מהאתר לא יורד, לא שמתי לב...

בעיה שלך בסופו של דבר.

[/quote']

אם פגעתי בך סליחה. פשוט תגובות כאלה כותבים ילדים, אבל לא נורא קורה...

בקשר לקובץ ברוך השם ירד כבר. יומיים ברצף המחשב דלק בשביל להוריד 615 מגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...