עדכון אחרון - המסך שנלקח לבסוף יהיה VIEWSONIC P95F+ . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון אחרון - המסך שנלקח לבסוף יהיה VIEWSONIC P95F+ .

King Of Action

Recommended Posts

כי שבטח הבנתם מהכותרת הת'רד הזה מדבר על מסכי ה-19" CRT הכי "גרועים" שיש (ושימו לב לגרשיים...) . בקיצר , מדובר על תקציב של 900-1200 ש"ח . קיבצתי מספר מסכים לפניכם ואני רוצה לדעת מהם המסכים הכי טובים בקבוצת המחיר הזו (אתם מוזמנים להציע מסכים שלא נמצאים ברשימה...) מבחינת איכות תמונה , נתונים ובקיצר כל שאר הדברים .

ןלפני כן כמה שאלות :

1. האם המסכים ברשימה הם בכלל מסכים שטוחים (מבפנים ובחוץ) ? ואם לא כולם שטוחים אז אתם מוכנים לציין מיהם אלו שכן שטוחים ?

2. האם לפי דעתכם בכלל שווה לקנות אותם או צריך להוסיף כ-300 שקל פחות או יותר (תקציב חדש של 1600 שקל בערך) על מנת לקבל מסך 19" באמת איכותי ?

ולהלן המסכים :

1. CTX PL9

2. 19 9KLR

3. IYAMA 19 VISION MASTER 1451

4. PROVIEW 19 DX 997

5. FLAT 19 E900B

6. MAG 996FS 19

7 Hyundai P990

8 Hyundai P-910

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

7. MAG 996FS 19

המסך הזה לא שטוח ::)

יש לי את ה996FS ואת ה996PF - שטוח

שניהם מצויינים , עם איכות תמונה גבוהה , וגם רזולוציות גבוהות מאוד עם תדרי רענון גבוהים במיוחד!

מומלץ! לא עשו לי בעיות אף פעם, ומגיע איתם 3 שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת אני הייתי ממליץ מהמסכים האלה על שנותן תמורה מדהימה בשביל מחיר כזה

גם נראה טוב גם ביצועים מדהימים [מנסיון] ואין תלונות... חד כמו סכין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת אני הייתי ממליץ מהמסכים האלה על שנותן תמורה מדהימה בשביל מחיר כזה

גם נראה טוב גם ביצועים מדהימים [מנסיון] ואין תלונות... חד כמו סכין

כתוב על ה- באתר שלו שהוא FST ועכשיו אני מחכה שמישהו יענה לי לגבי זה ...אבל אם אם אני צודק ו-FST אומר שזה שטוח לחלוטין רק מבחוץ אז אוטומטית אני פוסל כמה מסכים מהרשימה...אלא אם כן מישהו יוכיח לי שזה לא משנה לגבי איכות התמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אני יסביר לך... זה ממש לא עקרוני החרטה הזאת של שטוח מבפנים שטוח מבחוץ זה נראה בדיוק אותו דבר וזה אותה איכות

בלי קשר הLG הוא שטוח לגמרה פנים ובחוץ.... כל התותח אלקטרונים מתוכנן להיות שטוח עוד מהסדרה הקודמת של המסכים

תאמין לי זה הבחירה הכי טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , התכוונתי ל-FST ולא FS ...אבל בכל זאת תודה על התשובה.

וואי ,איך אני מבולבל...

מצד אחד אומרים פה שששטוח מבחוץ ולא שטוח לחלוטין מבפנים זה בדיוק אותו דבר כמו שטוח לחלוטין מבפנים ובחוץ ואתה איכות בדיוק...מצד שני אני שמעתי שהמסכים של IIYAMA מצטיינים באיכות התצוגה שלהם אז למה אף אחד עדיין לא המליץ עליהם ? וגם הדגם של IIYAMA הוא זול מאוד (1000 ש"ח)...מצד שלישי אומרים לא להתקרב למסכים של PROVIEW כי איכות התצוגה שלהם נחותה משל שאר המסכים ...ואת הנתונים של הדגמים של HYUNDAI אני בכלל לא מצליח להשיג (מה האתר שלהם בכלל ?) אז אני לא יודע בקשר אליהם כלום...אחד המליץ על ה- , שני המליץ על ה-MAG...אין לי מושג מה לבחור...

מחכה למישהו שיבהיר קצת מה קורה פה.

ומה אתם חושבים לגבי כל עניין השטוח הזה ? שאם זה לא שטוח במאה אחוז מבחות ומבפנים זה לא משנה כלום ?

ואולי בכלל להוסיף עוד קצת כסף כדי להגיד לתקציב של 1500 שקל ?

מבולבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך שהשפורפרת שלו לא שטוחה , ורק המסך החיצוני שטוח יהיו לו תופעות לוואי אופטיות כגון Wires שיופיעו בצידיי התמונה ...

אבל למשל הגאומטריה של המסכים אלו דיי טובה .

היה לי את ה Proview 997n והוא דיי בסדר ביחס למחיר ...

עכשיו יש לי F900B זה כבר תלוי במזל איזה תקבל , כי חלקם עובדים ב 100% מעולה, וחלק לא ממש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות שיחה קצרה עם פבל (מזיגזג .) על מסכים ועל שאר ירקות הבנתי שהמסכים שהבאתי הם חרא וש-FST זה לא בשבילי. ולכן התקציב גדל ב-200 -300 שקל בערך וכעת הוא עומד על עד 1600 שקל .

כל מי שמבין מוזמן להגיב ולהמליץ על מסכים בתקציב הזה או להגיב על מסכים מהרשימה החדשה הבאה :

1. BENQ P992

2. CTX EX950F

3. F900B

4. MAG 996PF

5. VIEWSONIC E95

6. VIEWSONIC G90F (דגם יותר טוב מה-E95)

7. PROVIEW DX 997

8. 966DF

הגיבו והשפיעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מכל המסכים האלו תיקח את ה- F900B... אולי זה לא בדיוק המסך הכי טוב בעולם אבל תאמין לי שהוא מספיק...

הוא עושה 1600X1200 ב-75HZ וזה מעולה... גם אם תשים במשחקים 1600X1200 אתה לא תבחין בין 75 ל-60 ול-80 ככה שזה לא משנה.

מבחינת איכות תמונה תמיד המסכים של היו מצויינים... וה-Flatron באמת שפורפרת טובה...

{ואל תשימו לי מילים בפה... אני אמרתי שהמסך הזה טוב... לא אמרתי שהוא המסך הכי טוב שיש היום... לרמת מחירים הזו לדעתי הוא הכי טוב}. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה לסבול? מה קשר?

השבוע אימא שלי קיבלה את ה 700P והוא ממש מסך מצויין לא מבין מה הבעיה שלך... זה אותו דבר רק 17.....

מסכים מעולים נראים טובים ומציגים ביצועים מצויינים ואל תדבר שטויות סתם....

CTX מגעיל מעולם לא אהבתי אותם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...