בעיה מוזרה בFLASH - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מוזרה בFLASH

weissby

Recommended Posts

משום מה במזן האחרון כל דבר באינטרנט שהוא FLASH נוטה לעשות לי בעיות מוזרות (אם זה משחקים, או .., אבל נראה לי זה פחות שכיח במקרים של פרסומות שמוצגות במצגת כמו בוואלה או YNET וכו')

זה מתבטא בזה שלפעמים עולה הודעה כזאת שאני לא זוכר בדיוק את התוכן שלה אבל יש איזה הסבר על זה שיש בעיה בפלאש ואז יש לי 2 כפתורים - 'continue' ונראה לי שהשני זה 'advanced' (אם יופיע לי החלון הזה מתישהו אז אני אעשה פרינ סקרין ואעלה לפה..)

ואז אחרי שלוחצים הcontinue או סתם סוגרים, אז עולה החלון הזה של הsevd/don't sent report.. ואז כמובן נסגר החלון לגמרי..

לפעמים גם זה יכול לקרות בלי כל מיני התרעות קודמות, סתם ככה בעיצומו של משחק פתאום נסגר לי החלון.. או כשאני פותח ככה איזה כמה לשוניות של סירטונים שונים ביוטיוב

וכבר עשיתי הורדות חוזרות של אבל זה עדיין קורה..

קיצור, אין לי מושג מה לעשות, זו בעיה מציקה ומקווה שתדעו לעזור לי

וד"א אני משתמש בIE7 אם זה משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח זה קצת מפגר שלא חשבתי על לעשות את זה

אבללללל....

עשיתי את זה ובדיוק הרגע שיחקתי באיזה משהו וזה פתאום נסגר לי (זה מהמקרים שאין התרעה.. וכשזה נסגר אז זה עשה את הצליל המעצבן של הERROR)

אה וד"א שכחתי לציין שכזה סוגר לי את החלון של מהשחק אז זה גם סוגר לי את החלון שדרכו הגעתי למשחק

זתומרת הגעתי למשחק דרך וואלה (קוראים לזה מולטי קפיצקי חח) אז לא רק החלון של המשחק נסגר אלא גם החלון של וואלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...