המערכת החדשה שלי, תמונות בעמ' 2 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת החדשה שלי, תמונות בעמ' 2

OR007

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזו אתה שומע?

כי לכאורה, ההעדפות המוזיקליות אמורות להשפיע על אופי הקניה (ע"פ scorpion).

לא לכאורה, באמת.

סגנונות שונים מתאפיינים באופי צליל וצלילים שונים, ומכיוון של מוצר מתמודד עם צלילים באופן שונה יש הבדל גדול בין לשמוע ג'אז למשל לבין רוק פרוגרסיבי באותה המערכת.

סגנון שנשמע טוב במערכת לא בהכרח אומר שהיא טובה בכל סוגי המוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נאקאמיצ'י וטנוי שתי מילים אוי ואבוי ואני לא אפרט אבל שיהיה לבריאות הכי חשוב שאתה מאושר

BS.

מה זה בכלל קשור?

ייתכן ושילוב ספציפי של מוצר מסוים של נאקאמיצ'י וטאנוי לא עלה יפה, אבל אנחנו מדברים ככל הנראה על דגמים אחרים עם אופי שונה לחלוטין!

כל עוד אין קשיי הנעה, דבר שהוא כעקרון מגבלה טכנית שלא קשורה ב"טעם וריח" של המאזין, אין לך זכות לזלזל בשילוב שייתכן מאד שכן ישמע טוב (למרות שלא שמעת את הדגמים הספציפיים הללו, אני מניח, שהרי השילוב של החברות לא מצא חן בעיניך מלכתחילה) וגם אם לא ישמע טוב לאוזניך, הרי שזה לא משנה, כי מה שחשוב זה שזה נשמע טוב לאוזניו של אור.

נסכם את ההבדלים בין רסיבר למגבר:

יש מגבר סטריאו - שזה מגבר משולב שמכיל PRE ו POWER באותה יחידה. החיבור אליו הוא אנלוגי. זו אופציה טובה לחובבי מוזיקה.

יש רסיבר סטריאו - שזה כמו משולב שמכיל טיונר רדיו בנוסף.

יש רסיבר סראונד - שזה רסיבר קולנוע ביתי שחוץ מהעובדה שהוא מכיל הגברה שלוקה בחסר מבחינה **מוזיקלית** הוא גם מכיל ממיר דיגיטל-אנאלוג שמיועד לחיבור הDVD באופן דיגיטלי. הDAC הזה טוב יותר, בדר"כ, מהDAC שב (לא לכל יש DAC רב-ערוצי ואת זה קובעים ע"י כך שבודקים אם יש לDVD יציאה אנאלוגית לסראונד ולסנטר למשל) אבל נחות משמעותית מDAC טובים יותר שנמצאים בנגני תקליטורים ייעודיים ושוב - הכל מבחינת ביצועים מוזיקליים. עבור וקולנוע ביתי - הייעוד של זה - זה בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...