מספר שאלות בנוגע לכוננים קשיחים והתקנת ווינדוס - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות בנוגע לכוננים קשיחים והתקנת ווינדוס

Flame of Udun

Recommended Posts

שלום, יש לי מספר שאלות שמפריעות את מנוחתי בימים סוערים אלו :screwy:

המצב שלי כרגע הוא כזה:

2 חיבורים של SATA במחשב. של 500, וכונן של 80. הווינדוס מותקן על ה80 (וזו בעצם הבעיה הגדולה)

מה שאני רוצה לעשות:

לקנות כונן של 640 ולהחליף את ה80.

השאלות:

א. נניח שאני מחליף פיזית את ה80 ב640 החדש. אני אהיה במצב ראשוני, שידרוש boot ודיסק התקנה של ווינדוס? ואז אני פשוט אצטרך להתקין כרגיל?

ב. אם אני עושה את הנ"ל, ואז מחליף חזרה את הכוננים - המחשב יקלוט את התקנת הווינדוס מהכונן הישן, כולל ההגדרות הישנות?

אני קצת מבולבל ואשמח אם תאירו את עיניי בתשובות ואולי טיפים והצעות. אני פשוט משתגע מזה שיש לי מקום רק ל2 כוננים והווינדוס מותקן על ה80..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון- אתה תמיד יכול לקנות כרטיס הרחבה PCI שנותן לך יציאות SATA נוספות, וזה לא עסק יקר בכלל

ואם אתה מעוניין לפתור את העניין בלי כרטיס הרחבה..

1. להתקין מחדש . לדעתי זו אופציה עדיפה שכן תמיד כיף לרענן את מערכת ההפעלה, המחשב מרגיש כמו חדש.. ישומים פועלים במיטבם, והכל נראה הרבה יותר טוב. במקרה כזה לאחר התקנה של על ה-640GB, תוכל להעתיק את האינפורמציה שחשובה לך קודם לכן מה-80GB אל ה-500GB.. ויותר מאוחר מה-500GB אל ה-640GB.

2. לנתק את ה-500GB ולחבר במקומו את ה-640GB, לעשות Image של ה-80GB ולפתוח אותו אל ה-640GB. כך המערכת הפעלה וכל מה שנמצא ב-80GB יועברו ל-640GB. ולאחר מכן תוכל לחבר את ה500GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...