דיסקים לצריבה - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים לצריבה

jamoos123

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא. נסה לקחת את כל הדיסקים שצרבת בכיף ולהפעיל אותם עוד שנתיים, ספר לי אם הסייר שלך לא יתקע

דרך אגב, זה רק או שישראל היא ארץ השאריות של TDK? אני לא רואה אף דיסק שנמכר בארץ בקטלוג שלהם - http://www.tdk-europe.com/products/uk/recordablemedia/12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה בכל מקרה על החיפוש (ובאמת רואים שיש שם , בעיתון זה 55 ש"ח לעומת 135) אבל באמת במבצעים הללו היה כתוב תשלום במזומן וכבר היה לנו נסיון איתם כשאבא שלי נסע למרכז לקנות דרך זה סורק.

האמת שאף פעם לא ראיתי עוגה של TDK, תמיד מוכרים אותם בחבילות של 10 ועכשיו כשיש בקופסאות פס כתום ולדיסקים תחתית ירוקה אני לא יודע אם זאת אותה איכות

פס כתום, תחתית ירוקה.. זה לא קשור לכלום.

הירוק לא בהכרח טוב יותר וכך גם לא הפס הכתום.

בקשר לTY ספיציפית (JAMOOS): אם אתה כמוני (רודף איכות) אתה תבדוק כל דיסק לטווח הקצר ולטווח הארוך ותראה שיש עוד "אלוהים" מלבד TY. למשל הדיסקים של SILVERLINE או הTDK האחרים שיוצרו ע"י Ritek גם או Verbatim DLP.

זה נחמד שיש לך את הנומרו אונו של האיכות אבל כשהמחיר לא כ"כ משתלם, אני הרשתי לעצמי "להתפשר" (למרות שאני לא רואה את זה ככה מאחר והסילבר-ליין הם דיסקים מהשורה הראשונה).

אני בטוח שיש SILVERLINE או VERBATIM DLP ליד הבית שלך, הם די נפוצים.

בכל אופן, אני מבין את הצורך הזה לאיכות (TY). אז שורה תחתונה, עד כמה שאני יודע, הTDK בספינדלים האלה זה לא TY.

לדעתי זה RITEK, וRITEK שTDK קונים צריכים להיות רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אותו דבר אולי לא, Only time will tell. יש לי דיעה קדומה בקשר לדיסקים עם תחתית כחולה כי יש לי גם דיסקים מלפני 3 שנים של NASHUA שיש להם תחתית כחולה וגם הם תקינים לגמרי. יש דרך על הדיסק או הקופסא לדעת מאיזה מקור זה? TY\RITEK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הדיסקים שעמוד שאתה שלחת.

מצד שני, דיפו בטוח לא מוכרים רק את הסוג הזה או אפילו את הסוג הזה בכלל.

אני מציע לך להנכס לחנויות כמו דיונון או "מגה". סופרמרקטים למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VERBTIM הם גם tayio yuden אם אני זוכר נכון.

בכל מקרה המדיות הטובות ביותר שהשתמשתי אי פעם הם הקודאק הישנים, TDK REFLEX ישנים איכותיים והverbtim שאף פעם לא איכזבו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VERBTIM הם גם tayio yuden אם אני זוכר נכון.

בכל מקרה המדיות הטובות ביותר שהשתמשתי אי פעם הם הקודאק הישנים, TDK REFLEX ישנים איכותיים והverbtim שאף פעם לא איכזבו אותי.

כמעט ולא.

יש מספר דיסקים שהם 32X שTY יצרו אבל לא תמצא אותם.

בכל אופן, VERBATIM גם לא יתנו לTY לייצר להם דיסקים כי הם משתמשים בפטנטים שונים.

למי שהזכיר את הTDK עם הפס הכתום: בדקתי זאת וזהו גם TY.

וTY ברמה גבוהה מאוד.

מומלץ.

גם לסוני יש דיסקים של TY (24X 700M).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה דיסקים תוצרצ ארץ? של דיפו?

הדיסקים שלהם די פ33ות, קריאה/כתיבה עליהם במהירויות 40+ פשוט גורמת להם להתאבד בתוך הכונן.

(הורים שלי קנו לי אותם :kopfpatsch: ואחרי שצרבתי על אחד סרט, הרצתי את הסרט, ואחרי 5 דקות הדיסק התחמם, והתחיל לעשות ריח מוזר של פלסטיק שרוף. זה קורה רק כשאני לא מגביל את הCD-ROM שלי למהירות 24X >:(, בעבודה של אבא, כבר התפוצצו 2 צורבים בגלל הדיסקים האלה)

אפשר לצרוב אותם במהירות 4 עד 8, יותר מ8 -->יוצא המון שגיאות או דפיקה של דיסקים. :bash:

ממליץ בחום לשמור מרחק מהדיסקים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...