דיסקים לצריבה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים לצריבה

jamoos123

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

TY: קיים סוג אחד שלהם בסטוקים של TDK.

אני אחפש תמונה של הדיסק הספציפי. בכל אופן, הדיסק מוסמך ל16X אולי זה יעזור לך.

נראים כך: 1009.jpg.

נכון לעכשיו, אלה הדיסקים המשובחים ביותר בארץ.

Kodak: הם לא כאלה טובים. והחדשים (Made in Ireland) דווקא די מסריחים. Kodak רשמו פטנט עליהם עם השכבת זהב וכל השטויות האלה אבל זה רק גימיק ותו לא. בדוק. בכל אופן, הם גם ככה עולים הרבה. Place to be: חנויות צילום בעיקר.

Mitsui: אין. פעם היה של חברה בשם N-MORE אם אני לא טועה אבל המלאים האלה מזמן נגמרו. גם ככה הדיסקים של מיטסוי ניהיו בלתי צפוים באיכותם בזמן האחרון.

חוצמזה, הייתי ממליץ לכם בחום לקנות סילבר ליין (מיוצרים ע"י Ritek) משום שבניגוד לדעותיהם של אנשים רבים, המדיות החדשות של רייטק מצוינותתת. באמת משהו טעים. תוצאות בקנה מידה של TY. והם גם זולים. מומלץ להגיש ביחד עם לייטאון.

שכחתי, יש גם TY של . אני לא בטוח בדיוק איזה חבילה. נראה לי של 10 מוסמכים ל16X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסקים איכותים יש את הפיליפס GOLD

קניתי חבילה שלהם ב150 (כן קצת יקר) 50 דיסקים 48 X נצרבים גם על 52 ודווקא כשמרבתי על 52 לעומת 42 היה יותר OVE#RBURN

(יש של 32 עודף לא משנה באיזה מהירות)

דווקא של TDK איכזבו אותי רשום עליהם 40אבל הצריבה מצליחה לסיים רק על 24

אבל ראית בעיתון ממון שמוכריםעכשיו חבילה של 50 דיסקים של TDK ב55 שקל נראה ממש טוב

אבל זה תלוי מה המהירות שלהם (בדף השני בצד ימין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיליפס גולד האלה שכולם מדברים עליהם בינוניים למדי.

אם אתה זוכרים היו כמה משתמשים שהתלוננו עליהם לפני כמה שבועות ומשתמש אחד אפילו החזיר את הספינדל הפגום שהוא קנה.

בכל אופן, שביחות המדיה לא נקבעת רק ע"פ המהירות בה אתה יכול לצרוב על דיסק. למעשה זהו אחד הקריטריונים הפחות משמעותיים משום שהנושא תלוי בגרסאת הקושחה הנוכחית ובמאמציו של כותב הקשוחה להתאים אותה לצורב עצמו. ובמילים אחרות, זה יותר תלוי בצורב מאשר בדיסק.

איזה TDK קנית שעשו לך בעיות?

תבדוק אם יש לך את גרסאת הקושחה האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

דרך אגב, אני צורב KODAK כבר 4 שנים והם מעולים לדעתי, אבל הפסיקו לייצר אותם אז אני מחפש תחליף טוב (אני מגבה דברים חשובים אז האיכות חשובה)

בכל מקרה, איפה אפשר לקנות את ה TDK האלה (של TY), אתה יכול לתת שמות של חנויות/אתרים שמוכרים אותם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיסקים איכותים יש את הפיליפס GOLD

קניתי חבילה שלהם ב150 (כן קצת יקר) 50 דיסקים 48 X נצרבים גם על 52 ודווקא כשמרבתי על 52 לעומת 42 היה יותר OVE#RBURN

(יש של 32 עודף לא משנה באיזה מהירות)

דווקא של TDK איכזבו אותי רשום עליהם 40אבל הצריבה מצליחה לסיים רק על 24

אבל ראית בעיתון ממון שמוכריםעכשיו חבילה של 50 דיסקים של TDK ב55 שקל נראה ממש טוב

אבל זה תלוי מה המהירות שלהם (בדף השני בצד ימין)

:'( :'( :'(

החנויות האלו רק בירושלים ותל אביב, אני רוצה TDK, רק עליהם אני סומך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבל להשקיע כל כך הרבה על דיסקים לצריבה?

אם יש לך צורב איכותי (כמו לייטאון) אתה יכול לצרוב באמינות ובמהירות עם דיסקים זבל שעולים גרושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם בחולון וברשל"צ.

ובקשר לקודאק: הפסיקו לייצר אותם במפעל במקסיקו, שם האיכות הייתה מקסימאלית.

אח"כ פתחו מפעל/ים באירופה ונכון להיום יש קודאק 24X שיוצרו באירנלד והאיכות שלהם ממש גרועה.

צרבתי שלושה כאלה (שלושתם מאותה הקופסא) ושלושתם נתנו לי C2 Errors.

יכול להיות שזה בגלל שהם שכבו שם כ"כ הרבה זמן באותה קופסא אבל.. מצד שני הם כולם היו ארוזים בניילון.

בכל אופן ג'מוס, הקודאק האחרונים לא ממולצים.

לאורך זמן מומלצים הTY שבTDK שהראתי קודם ומומלצים גם VERBATIM DLP ומקסל 24X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה

העניין הוא שאני גר בצפון, אז אם אפשר אתה יכול לכתוב את השמות של החנויות.. או אם יש להם אתר אז את הכתובת שלו

ואז אני יוכל ליצור איתם קשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר היום למיקום הגיאוגרפי ... אני בטוח שכל חנות תשמח לשלוח אליך את הדיסקים בדואר או באמצעות שליח לכל מקום בארץ,

תמורת תשלום בכרטיס אשראי.

חוץ מזה הרבה חנויות וירטואליות שמתמחות בקניה מרחוק מוכרות את הדיסקים של TDK.

לדוגמא: (ממש על קצה המזלג):

אופיס דיפו, מישרדיה, DMO ועוד הרבה ... פשוט תחפש באינטרנט

בחיפוש קצר שעשיתי לאחר כתיבת ההודעה הנ"ל גיליתי שבצפון יש לך את נועה מחשבים שמוכרים דרך האינטרנט:

www.noacomp.co.il

אבל אני בטוח שאם תעשה חיפוש מורחב יותר תוכל למצוא עוד חנויות (רגילות ווירטואליות כאחד) שמוכרים כאלה דיסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אין שום קשר היום למיקום הגיאוגרפי ... אני בטוח שכל חנות תשמח לשלוח אליך את הדיסקים בדואר או באמצעות שליח לכל מקום בארץ,

תמורת תשלום בכרטיס אשראי."

מצטער לומר לך אבל אם התכוונת למודעה בממון כמו שDARK MIND התכוון

אז רק שתדע שהתשלום הוא במזומן בלבד :(.

אם לא התכוונת אז רק בשביל הידע :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה בכל מקרה על החיפוש (ובאמת רואים שיש שם , בעיתון זה 55 ש"ח לעומת 135) אבל באמת במבצעים הללו היה כתוב תשלום במזומן וכבר היה לנו נסיון איתם כשאבא שלי נסע למרכז לקנות דרך זה סורק.

האמת שאף פעם לא ראיתי עוגה של TDK, תמיד מוכרים אותם בחבילות של 10 ועכשיו כשיש בקופסאות פס כתום ולדיסקים תחתית ירוקה אני לא יודע אם זאת אותה איכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...