האם העכבר MX1100 יכול להשפיע לרעה על גיימינג לעומת העכבר שיש לי כרגע? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם העכבר MX1100 יכול להשפיע לרעה על גיימינג לעומת העכבר שיש לי כרגע?

Titan777

Recommended Posts

אהלן,

יש לי עכבר דומה למייקרוסופט 1.1

אבל הוא די פשוט ולא הכי נוח וסתם בא לי להחליף לעכבר עצבני ;D

אז השאלה אם העכבר הנ"ל(MX1100) יכול להשפיע לרעה על המשחקיות בהשוואה לעכבר שיש לי כרגע.

או שזה רק יעזור להשתפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה, הMX1100 אחלה עכבר שבעולם, רק שלדעתי הוא כבד מדי בשביל גיימינג, שאני התחלתי להשתמש בG7 חשבתי שהוא כבד, אחרי שהתחלתי להשתמש בMX1100 הבנתי שהG7 הוא קליל

מבחינת נוחות הוא מושלם אבל

אם אתה רוצה עכבר נוח לגיימינג אז עדיף לך לקנות את הגרסה החדשה של הG7 (השחור, יש לו ציפוי מחוספס מונע הזעה), שהוא גם נחמד לעבודה כללית במחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא מקבע לך את היד במקום

אני פשוט אומר שאחרי שאתה רגיל לעבוד עם עכברים קלים הוא ירגיש לך כמו משקולת ביד ותרצה לעבור לעכבר יותר קל בזמן דברים שדורשים שימוש מהיר בעכבר (AKA משחקים)

אני אישית עושה עם הMX1100 הכל, אבל שאני נכנס למשחק אני עובר לG7, גם בגלל שהוא יותר קליל וגם בגלל הכיוונון של הDPI שמועיל בחלק מהמשחקים

אבל בכל מקרה, אם אתה מכיר מישו עם MX1100 לך תנסה את העכבר אצלו, כי יכול להיות שהמשקל שלו לא יפריע לך, אני רק נתתי את דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי טלפון מהמוכר בחנות שהודיע לי שהעכבר שלי(שלא הזמנתי עדיין כי נאמר שהוא לא בארץ) נמצא כרגע בחנות ולבוא לקחת.

קטע די הזוי אבל פ'סדר... הייתי מקובע על העכבר הזה אז נראה מחר מה הוא שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שקנית לפני שכתבת פה.. אם אתה מחפש עכבר לגיימינג אז MX1100 הוא פחות או יותר אחת הבחירות הכי גרועות שיכלת לעשות.

זה עכבר טוב באופן כללי, אחרי הכל , אבל לא ממש מיועד לגיימינג ואני בספק גדול מאוד שהוא טוב יותר מעכבר דמוי WMO 1.1 ( אולי העכבר הכי טוב היום למשחקים ). בכל מקרה אם גיימינג זה לא השימוש העיקרי שלך אז לא נורא, בסה"כ עכבר מאוד ארגונומי ונוח כל עוד אתה לא עושה איתו תנועות מוגזמות ( כלומר תנועות של גיימינג ), לשימוש יום-יומי הוא יהיה מעולה.

וכן אתה יכול לצפות לירידת ביצועים בגיימינג.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רונלדו הגיע הזמן להפסיק עם ההגזמות שלך.

לא תהיה שום ירידת ביצועים בגיימינג מהעכבר שיש לו כרגע, במיוחד אחרי שהוא יתחיל להתרגל לצורה ולמשקל של העכבר (אלעד לא יזיק לך לפתח קצת שרירים ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז העכבר בכלל לא כבד. מרגיש רגיל כזה.

נוח מאוד לכף יד - מתלבש בול.

מה שכן, קשה לדייק בתזוזות על 2ס"מ מרובע(אם אתם מבינים מה אני מתכוון).

אני ישחק קצת במולטי, נסדר טוב את הכפתורים ונראה איך הולך. בינתיים שיחקתי דקה והכל פרפקט רק באתי לזרוק רימון והוא עשה עשה prone חחח אז צריך באמת לתכנת כפתורים.

למה הכפתור סנסטיביטי מעלה בלחיצה אחת מאיטי להכי מהר? אין הדרגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Black rain הגיע הזמן שתפסיק לחשוב שאני מגזים ושלא קיימים הבדלים בין עכברים. כשעושים מעבר מ-WMO1.1 או עכבר שדומה לו לכל עכבר אחר תהיה ירידת ביצועים, על אחת כמה וכמה עכבר שלא מתאים בכלל לגיימינג כמו MX1100.

מה שכן, קשה לדייק בתזוזות על 2ס"מ מרובע(אם אתם מבינים מה אני מתכוון).

וזה בידיוק הדבר שמבדיל את ה-WMO/intelli/deathadder משאר העכברים. היכולת לכוון ל"עומק" ולשלוט בעכבר בצורה מוחלטת יותר בזמן גיימינג. כמובן שחוץ מזה יש גם את המשקל והחיישן אבל אלה הדברים העיקריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שלא קיים הבדל בין העכברים, אבל יש לו עכבר זבל של A4TECH וגם ככה רוב השימוש שלו הוא לא משחקים. (כאשר רוב השימוש הוא בגרפיקה ושימוש רגיל, שם יהיה לנוחות של ה 1100 יתרון די גדול על האחרים)

חוץ מזה אם היית קורא בעצמך, היית רואה שלמרות שיש לו עכבר שדומה לIME, הוא לא נוח לו :

אבל הוא די פשוט ולא הכי נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהתכוונתי מקודם זה למשל אם אני צריך ללחוץ על X קטן ואני מזיז לעברו את העכבר באיטיות יותר בגלל שהX קטן אז כמה שיותר לאט אני יזוז עם העכבר ככה הוא כאילו פחות מגיב, פחות רגיש לתזוזות של מילימטר עם היד.

בכל מקרה הוא ממש נוח ומתלבש בול לכף יד. אני צריך להתרגל קצת.

שמתי לב ללאגים פתאומיים, יכול להיות שזה מהעכבר? או אולי מהפד...

והעכבר הקודם לא שלא היה נוח, הוא די פושט..

אף פעם לא הנחתי עליו את הכף יד אלא הזזתי עם האצבעות.

אגב, אני צריך לכבות את העכבר כל פעם שאני עוזב את המחשב להרבה זמן?

או שהוא נכנס למצב שינה כשלא נוגעים בו זמן מסוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

black rain, הוא שאל שאלה פשוטה ועניתי לו עליה, מאיפה לי לדעת מה השימושים העיקריים שלו בעכבר? הוא שאל ספציפית לגבי גיימינג.

ולגיימינג אני בספק גדול אם ה-A4Tech גרוע יותר מה-MX1100. ה-MX1100 פשוט לא מתאים לגיימינג ולא מתיימר להיות מתאים לגיימינג. הוא ארגונומי מאוד ומעולה לשימוש משרדי או בעצם לכל שימוש שהוא לא גיימינג.

אגב יש הבדל בין נוחות של גיימינג לבין הנוחות שעליה אתה מדבר. עכברים ארגונומיים ישבו טוב יותר על היד באופן טבעי, אבל מצד שני יש אפשרות שעכברים סימטריים/פחות ארגונומיים כמו ה- WMO 1.1a או ה-DeathAdder או Diamondback לדוגמה יהיו נוחים יותר לשימוש בגיימינג פשוט כי התנועות שתוכל לבצע איתם יהיו הרבה יותר דינאמיות, והעכבר עצמו יהיה גם קל יותר כך שהיד לא תתעייף כל כך מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי רונאלדו בחייאתק אתה מגזים ברמות.

הייתרון שאמור להיות לעכר שהיה לו קודם זה שהוא אמור להיות הכי נוח, והנה הוכחה שלא לכל אחד הוא מתאים.

הקטע עם הלאג, אני כמעט בטוח שזה פסיכולוגי. לעכברים האלחוטיים של היום יש זמן תגובה מהיר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מגזים לעזאזל?

קראת בכלל את ההודעה שלי? עכבר יכול להיות נוח יותר לשימוש יום יומי ופחות נוח לגיימינג. כזה היה ה-MX518 בהשוואה ל-DeathAdder שלי לדוגמה. הוא שאל מבחינת גיימינג ועניתי לו מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...