כמה שאלות של מתחיל באינטרנט מהיר. - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות של מתחיל באינטרנט מהיר.

.AloN

Recommended Posts

ואם לא הגיע לך איתו CD אז איך התקנת אותו ?

ההתקנה שלו מתקינה את פרוטוקול ה- PPPOE ובונה חייגן על הדרך שאתה רק צריך לשים USER וסיסמא.

תסתקל במאפיינים של הכרטיס אם יש לך את הפרוטוקול הזה.

גם אני הייתי מופתע, אבל הטכנאי אמר שאין צורך בדרייברים..

וכן אני רואה את הפרוטוקול PPPOE.

השאלה שלי, האם יש דרך למנוע מן המודם או הכרטיס לגורם למחשב לחשוב שהוא מחובר, כשהוא בעצם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך סיבכו פה את הבן אדם אלוהים..

הבעייה עם תוכנות מסויימות, שהן רואות רשת מחוברת (במקרה הזה, רשת בין הכרטיס רשת במחשב שלך למודם) ולכן התוכנות חושבות שהמחשב מחובר לאינטרנט. למרות שרק הרשת הפנימית מחוברת, ולא האינטרנט.

הדבר היחיד שאפשר לעשות, זה לבדוק אם יש בתוכנה אפשרות לקבוע אם אתה מחובר עם חייגן (Dial-Up) או בחיבור קבוע (Permanent). תעביר את זה לחייגן אם זה לא מסומן על זה, ואז התוכנה תחכה שהחייגן יתחבר ולא סתם הרשת.

אם אין אפשרות כזאת בכלל בתוכנה, אין מה לעשות. היא תראה את הרשת מחוברת, ותחשוב שזה . פשוט תמנע מהתוכנה לעלות כשהווינדוס עולה, וזה לא יפריע לך. תפעיל אותה לבד אחרי שאתה מתחבר.

אין בכלל שום צורך להתחיל להתעסק בצורת החיבור.. PPP, PPPOE, PPTP.. זה לא משנה לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכבל הוא לא של טלפון, אתה צריך צשהוא שניקרא RJ45, לך לאופיס דיפו וקנה הכי קל (כממובן שאפר לעשות לבד).

תיקון קטן: הכבל נקרא Cat-5, התקע שלו נקרא RJ45.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי נראה לי סיבכתם אותו גם עם הכבל, למודם סביר להניח שמחוברים 2 כבלים, לפחות אני לא הבנתי לאיזה הוא מתכוון.

יש 2 כבלים סביר להניח, האחד כבל שמתחבר למודם ויוצר פנימית, והשני שמתחבר לשקע בקיר, של הADSL שעד כמה שידוע לי, ותקנו אותי בבקשה אם אני טועה, זה כבל טלפון רגיל.

לאיזה אתה מתכוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...