האם הנחת סטיקים הורסת אחריות? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הנחת סטיקים הורסת אחריות?

רביד

Recommended Posts

זה מפריע כי זה לא תורם לשום דבר.

האחריות שיש לך היא על המוצר איך שהוא היה, אם תצליח להחזיר אותו למראה נקי וחלק כמו במקור לא תהיה לך בעיה לממש אחריות, אבל שוב זה מודגש על רק וגם על החנות עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בחברה, אבל לרוב זה יסיר את האחריות.

יכול לקרות מצב שתבוא אליהם ויראו סימנים ברורים ובכל זאת תקבל אחריות...

רביד, אם מוד ביקש ממך לשנות את הכותרת, אתה חייב לדעת עד עכשיו שמשהו לא בסדר, אתה מתקבש לשנותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*דבק* *טרמי*...

הוא די יקר, ואם הוא לא מספוק עם הסינקים, אתה יכול לבקש ממישהו קצת, או לעשות חיפוש - דובר על עניין הדבקת סינק על גשר דרומי יש שם מידע מועיל.

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רב הסיכויים שאם יראו שינוי בכרטיס אז תיתבטל האחריות..

אבל חנויות ללא שכל כמו אקסלנט לא מבחינים בכלום כי שרפתי GF2 והבאתי להם אותו עם סימני שריפה ברורים ויחד עם זאת היו דבוקים על הכרטיס סינקים על הדכרונות והם החליפו לי.

ושלא נדבר על המעבד הראשון (מתוצרת AMD) ששרפתי בכוונה (T-Bird 1400) שהוצאתי לו את ההיטסינק בזמן שהוא עבד והחליפו לי אותו כשהוא היה נראה שחור לחלוטין!

תוודה שאתה קונה אצל חנויות זולות ושלא יודעים המון.. (אני מדבר על הטכנאים הטיפשים שלא מבחינים בכלום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל חנויות ללא שכל כמו אקסלנט לא מבחינים בכלום כי שרפתי GF2 והבאתי להם אותו עם סימני שריפה ברורים ויחד עם זאת היו דבוקים על הכרטיס סינקים על הדכרונות והם החליפו לי.

ושלא נדבר על המעבד הראשון (מתוצרת AMD) ששרפתי בכוונה (T-Bird 1400) שהוצאתי לו את ההיטסינק בזמן שהוא עבד והחליפו לי אותו כשהוא היה נראה שחור לחלוטין!

תוודה שאתה קונה אצל חנויות זולות ושלא יודעים המון.. (אני מדבר על הטכנאים הטיפשים שלא מבחינים בכלום)

טוב שאתה מלמד אנשים איך לרמות!

עכשיו הוא יוכל להרוויח על זעת אפם של אחרים שלא מגיע להם.

כל הכבוד! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח........ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאתה מלמד אנשים איך לרמות!

עכשיו הוא יוכל להרוויח על זעת אפם של אחרים שלא מגיע להם.

כל הכבוד! >:(

הכבוד כולו שלי.. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...