מהי תוכנת ה Defragmentation הכי טובה? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי תוכנת ה Defragmentation הכי טובה?

FastJack

Recommended Posts

Milk-Inc - זה כי כותבים בולשיט כדי לקדם תוכנות מסחריות וכי אוהבים לשנוא את מיקרוסופט.

איזה אינטרס יש לי, ולחצי מהעולם הזה לקדם מוצרים של חברה כזאת או אחרת?

מה זה הטענה המגוחכת הזאת?

ולמה שאני אשנא את מיקרוסופט? הרי אני משתמש במוצרים שלה, לא?

אנשים שאומרים את זה, אלו אנשים מקובעים שלא אוהבים לנסות דברים אחרים.

אני ניסיתי את לינוקס מס' חודשים, ואז חזרתי ל- הזה, שכולם שונאים אותו.

ניסיתי את התוכנת איחוי של ה-, ובנוסף את PerfectDisk - ונשארתי איתה, כי היא עדיפה מכל בחינה.

בשורה התחתונה, מנסיון בכמה וכמה מחשבים, האיחוי המובנה עושה עבודה מצויינת (עד ויסטה) - הקבצים מאוחים ונמצאים קרוב זה לזה.

בשורה התחתונה, אתה המשתמש היחיד בתוכנה הזאת, וחושב שהיא מצויינת (ואני מהסס אם לרשום "בכל רחבי הרשת" או לא). אומר משהו, לא?

ובוא תיקח את הנסיון שלי עם התוכנה הזאת, ושל עוד מיליונים אחרים, ותעשה את ההשוואה.

יש לו חיסרון שהוא נעצר לקראת סוף האיחוי, ואז צריך ללחוץ על כפתור האיחוי שוב כדי שהוא ימשיך עוד כמה דקות עד הסוף, אבל בשביל זה לשלם 39$

קראת מה שרשמתי?

בתוכנת האיחוי של Windows: דחיסת הקבצים לא מבוצעת באופן יסודי, נשארים קבצים רבים "מפוזרים".

ורק לאחר מס' רב של הפעלות, הקבצים נדחסים(ועדיין, לא כולם)

ולא, אני לא זורק דברים סתם באוויר, כמוך - גם אני מדבר עם נסיון של מס' לא מועט של מחשבים.

ואת ה-39$ אתה משלם בשביל תוכנה מצויינת, שיש לה ייעוד אחד ולא ייצרו אותה "על הדרך".

אז התוכנה הזאת מנסה להצדיק את עצמה ודוחפת פיצ'רים כמו איחוי כשלא משתמשים בדיסק - מה שרק טוחן אותו, אבל בגדול היא עמוסה מאוד בפונקציות שמשתמש רגיל אף פעם לא צריך. זאת ממש לא תוכנה של "פעם בכמה זמן" כמו שאתה מתאר.

זאת כן תוכנה של פעם בכמה זמן(או שאתה נוהג לאחות את הכונן שלך כל עשר דקות?)

לגביי הפונקציות: פה אין טעם להתווכח אם הן יעילות או לא, כי כל אחד והפיצ'ר המועדף והפחות מועדף עליו.

תראה תגובה אחת אחרי ההודעה שלך, שאוהב פיצ'רים מסויימים בתוכנה.

תגיד לו שזה לא נחוץ.

למשתמש הביתי היא פשוט לא נחוצה, ואפילו פוגעת בביצועים.

אין לי מה להגיב על זה ברצינות, אלא אם תבין סימוכין לטענות האלה.

לך תגיד למליוני אנשים שמשתמשים בתוכנה הזאת, ונהנים ממנה - שהיא גרועה ופוגעת בביצועים.

בשורה תחתונה, אתה מציין דברים ומציג טיעונים שונים, אך בעצם אין לך אפילו מקור אחד שיאמת אותם, חוץ מהנסיון שלך

.

אז עם כל הכבוד, עדיין לא שיכנעת אותי(ובכלל לדעתי אנשים אחרים) שהתוכנה הזאת אכן עדיפה על ה-PerfectDisk.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התוכנה הזאת כבדה כי בסוף אתה מוצא את עצמך מחייב את המחשב שלך להיתעסק כל הזמן עם הדיסק. כשאתה עובר על האפשרויות של התוכנה אתה רואה המון אפשרויות מגניבות שאמורות לעזור לך לתחזק את הדיסק, ואתה מתפתה לסמן אותן.

למה להסתפק רק בתוכנה שמתחזקת את הדיסק ברקע? למה לא ללכת יותר רחוק? יש תוכנות שמתחזקות את ה- ברקע, יש תוכנות שמתחזקות את הרגיסטרי ברקע, יש תוכנה שמוחקת קבצים לא נחוצים ברקע, ועוד כל מיני תוכנות שמבטיחות לשפר את הביצועים בזמן שהן פועלות ברקע. ומה אנחנו מקבלים בסוף? מחשב איטי שכורע תחת העומס של ה"תיחזוק ברקע". ומה בעצם היינו צריכים? תחזוק ואיחוי של המחשב פעם בשבוע. לכל מה שציינתי למעלה יש תוכנות מסחריות כבדות שצריכות להצדיק את המחיר ע"י עשרות פיצ'רים שמבטיחים מהפכה במחשב ועבודה "ברקע", ויש תוכנות קלילות וחינמיות שעושות את כל מה שדרוש מבלי להציף את המשתמש באפשרויות ועל ידי כך לכפות להשתמש בהן כל הזמן. אם המשתמש יבחר בדרך השניה הוא יקבל מחשב קליל, והוא ידע שאחרי התחזוקה השבועית המחשב 100% שלו לשבוע הקרוב.

התוכנה שלדעתי היא הכי קלילה וחינמית שמאחה את הקבצים ודוחסת אותם היא המאחה המובנה של וינדוס. תריץ אותה מתי שאתה צריך ויהיה לך דיסק מאוחה - זה באמת כ"כ פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה הזאת כבדה כי בסוף אתה מוצא את עצמך מחייב את המחשב שלך להיתעסק כל הזמן עם הדיסק. כשאתה עובר על האפשרויות של התוכנה אתה רואה המון אפשרויות מגניבות שאמורות לעזור לך לתחזק את הדיסק, ואתה מתפתה לסמן אותן.

למה להסתפק רק בתוכנה שמתחזקת את הדיסק ברקע? למה לא ללכת יותר רחוק? יש תוכנות שמתחזקות את ה- ברקע, יש תוכנות שמתחזקות את הרגיסטרי ברקע, יש תוכנה שמוחקת קבצים לא נחוצים ברקע, ועוד כל מיני תוכנות שמבטיחות לשפר את הביצועים בזמן שהן פועלות ברקע. ומה אנחנו מקבלים בסוף? מחשב איטי שכורע תחת העומס של ה"תיחזוק ברקע". ומה בעצם היינו צריכים? תחזוק ואיחוי של המחשב פעם בשבוע. לכל מה שציינתי למעלה יש תוכנות מסחריות כבדות שצריכות להצדיק את המחיר ע"י עשרות פיצ'רים שמבטיחים מהפכה במחשב ועבודה "ברקע", ויש תוכנות קלילות וחינמיות שעושות את כל מה שדרוש מבלי להציף את המשתמש באפשרויות ועל ידי כך לכפות להשתמש בהן כל הזמן. אם המשתמש יבחר בדרך השניה הוא יקבל מחשב קליל, והוא ידע שאחרי התחזוקה השבועית המחשב 100% שלו לשבוע הקרוב.

התוכנה שלדעתי היא הכי קלילה וחינמית שמאחה את הקבצים ודוחסת אותם היא המאחה המובנה של וינדוס. תריץ אותה מתי שאתה צריך ויהיה לך דיסק מאוחה - זה באמת כ"כ פשוט.

אתה מדבר שטויות.

להיפך, הPERFECTDISK לא עושה שום דבר מיותר או מאיט לך את המחשב.

אין לו כיוונים מיותרים, לכל אפשרות בתוכנה יש מטרה ושימוש, דברים שבאמת מיותרים לא הוכנסו לתוכנה משיקולים של אמינות יציבות ופשטות.

מה שכן מצא את דרכו לתוכנה והופך אותה לכל כך טובה זה באמת אותם אופציות שאין בדיפרג של הוינדוס שבגללם כדאי לעבוד עם תוכנה מקצועית.

התוכנה לא יושבת ברקע ולוקחת משאבים בכלל.

כל מה שרץ זה SERVICE אחד קטן שלא לוקח משאבים, ומחכה לזמן המתאים בשביל לומר לתוכנה להתחיל או להפסיק לפעול.

התוכנה עצמה, אם מכוונת לאוטומציה, טוענת את עצמה לזיכרון ונעלמת לגמרי אחרי שעשתה את מלאכתה.

ולא, התוכנה לא מתעסקת עם ההרדיסק כל הזמן, היא רק עובדת פעם ביום (או כמה זמן שתכוון) בזמן שומר מסך או בזמנים שבחרת.

תדירות ההרצה יומית של DEFRAG עדיפה בהרבה על שבועית.

בתדירות יומית יש מעט יותר מה לסדר לכן הDEFRAG יסיים מהר יותר, ומערכת הקבצים לא תידרדר.

אין יותר פשוט קליל ונוח מזה.

הדיפרג של הוינדוס לא רק שאין לא אפשרויות נוחות ונחוצות, במה שכן יש לו הוא עושה עבודה מאוד גרועה.

יש הבדל גדול בין מערכת שמתוחזקת ע"י דיפרג של הוינדוס לבין מערכת שמשתמשת בתוכנה מקצועית.

התוצאות הם לא אותם תוצאות.

היעילות לא אותה יעילות.

המהירות לא אותה מהירות.

אתה לא רוצה להוציא כסף, סבבה.

מספיק לך הדיפרג של הוינדוס, סבבה.

אבל להגיד שהדיפרג של הוינדוס הוא טוב באותה המידה זה בורות ממדרגה ראשונה.

ולהגיד שתוכנות מקצועיות הם מיותרות ומכבידות על המחשב זה שטות מצוצה מהאצבע שלך, שהרי מעולם לא עבדת איתם.

ולמקרה שלא ניקלט אצלך עד עכשיו, נושא הדיון הוא מהי תוכנת הDEFRAG הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אני יורד מהדיון הזה. עם PrefectDisk המחשב שלי עבד לאט, עם המאחה של הוינדוס הוא עובד מהר. תמשיכו להנות מ"האפשרויות המתקדמות" של התוכנה הזאת ולענות את ההארד דיסק.

ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אני יורד מהדיון הזה. עם PrefectDisk המחשב שלי עבד לאט, עם המאחה של הוינדוס הוא עובד מהר. תמשיכו להנות מ"האפשרויות המתקדמות" של התוכנה הזאת ולענות את ההארד דיסק.

ביי.

כנראה שאתה לא יודע איך להשתמש בתוכנה נכון.

באמת חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על עינויים, ראש הכונן ינוע הרבה יותר בעבודה יומיומית על כונן שלא מאוחה כראוי.

תוכנות איחוי מקצועיות מייעלות את העבודה על הכונן גם מבחינת ביצועים וגם מבחינת בלאי מכני, ע"י מיקום חכם של הקבצים על הפלטה.

כל עוד לא תבין את אופן פעילותו של ואת השלכות מיקומם הפיזי של הקבצים השונים, לא תוכל להבין את יתרונות האיחוי בהתאמה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, הנושא הזה הרבה יותר פשוט ממה שנראה לך.

לא סתם, בגלל משפטים כאלה אני אומר:

זה כלי(של Windows) לאנשים שאין להם מושג ירוק איך תוכנת איחוי אמורה לפעול, או לאנשים שקונים מחשבים מערוץ הקניות.

עם PrefectDisk המחשב שלי עבד לאט, עם המאחה של הוינדוס הוא עובד מהר. תמשיכו להנות מ"האפשרויות המתקדמות" של התוכנה הזאת ולענות את ההארד דיסק.

או שיש לך איזה וותיק, או שאתה פשוט לא יודע איך להפעיל תוכנה פשוטה.

עם המפרט העלוב שלי(אתה מוזמן להציץ בפרופיל ולראות על מה מדובר), אני לא שם לב בכלל ל-PerfectDisk.

היא לא מורגשת גם כאשר היא פועלת.

אתה מוזמן להגיע אליי ולראות בעצמך, שכן אני רואה שאתה לא מוכן לקבל שום דבר שאומרים פה.

בכל אופן, הדיון הזה הוא כן רלוונטי לפותח הת'רד. אחרי הכל, כבר הומלצו תוכנות עיקריות - מה שנשאר זה רק לבחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על עינויים, ראש הכונן ינוע הרבה יותר בעבודה יומיומית על כונן שלא מאוחה כראוי.

תוכנות איחוי מקצועיות מייעלות את העבודה על הכונן גם מבחינת ביצועים וגם מבחינת בלאי מכני, ע"י מיקום חכם של הקבצים על הפלטה.

כל עוד לא תבין את אופן פעילותו של ואת השלכות מיקומם הפיזי של הקבצים השונים, לא תוכל להבין את יתרונות האיחוי בהתאמה אישית.

חיכיתי שמישהו יגיד לו את זה. NYROMITH זה שהקבצים מסודרים בצבעים יפים בתחילת הדיסק לא אומר שהם מאוחים טוב, להיפך. תוכנה חכמה

יודעת לשים את הקבצים שרצים הכי הרבה במקומות האידיאליים למהירות וזמן גישה (יותר לכיוון אמצע הדיסק ולא תחילתו) ומבצעים אופטימיזציות

נוספות.

לפותח הת'רד - אני אישית העדפתי יותר את DISKEEPER ע"פ PERFECT DISK עד שהיא התחילה לגרום לי למסכים כחולים משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum

שיכנעת אותי לגבי התוכנה גם כן, רק רציתי שתגיד לי אם אפשר על איזה הגדרות אתה ממליץ לעבוד איתה,

מה להגדיר ? ;)

בAUTOPILOT שים על Screen Saver Schedual שירוץ אוטומטי, PERIOD 1 DAY.

בחלון DEFRAG METHOD כוון SMARTPlacement לכל ההרדיסקים.

פעם בכמה זמן סמן X על Boot Time להרדיסקים שיש בהם או PAGEFILES.

התוכנה תעשה DEFRAG לקבצים הנעולים בRESTART הבא לפני שהוינדוס עולה.

בגדול זהו.

ההרדיסקים שלך יהיו מסודרים ומהירים באופן קבוע ללא התערבות נוספת מצידך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...