שר הפנים - פורז . - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר הפנים - פורז .

udicol

Recommended Posts

הסגות: מתן אזרחות לעובדים זרים היא בעייתית ואינה ניתנת להחלטה מהירה. לדעתי יש לדון בכל מקרה לגופו של עיניין ולא לאזרח עובדים זרים כפתרון כללי של בעיית עובדים זרים.

מי שהצביע שינוי, אכן קיבל נבחר ציבור מהימן, חרוץ, לא פוחד להרעיד עולמות וקמצן (בקופת המפלגה קוראים לו הקמצן... ;)).

"אכן" במשפט שכתבתי יש קונוטציה מדהימה של ריכוז עובדים זרים במחנות ריכוז והשמדתם ההמונית. אכן מדובר בסגנון של White Power , וגזענות . בטח אתה שומע את קרונות הרכבת שמובילים את העובדים הזרים למחנות ריכוז, רק מהמשפט הזה.

אני מציע לך לחבור לכוחות השלום ולתבוע אותי לדין במהירות !

המשפט שכתבתי אכן גורם לחלחלה עמוקה אצל אירגוני השלום העולמיים וה- No Color Power People.

אוי אני פשוט מרחם עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש בעיה. כל עובד זר יכול להקים משפחה בישראל ולקבל אזרחות. זה עדיין לא עושה אותו אזרח טוב יותר ממני וממך.

זו פרצה שכולם ינצלו אותה.

לזה התכוונתי...לא למשהו אחר שאמרת.

ולא אמרתי שמה שאמרת מעורר קונוטציות של שואה, אלא גזענות!

אני לא אתחיל להסביר לך, כי אתה יודע טוב מאוד מה שאתה אומר, כשתבין שמה שאתה מוציא מהמקלדת זאת גזענות לשמה תודיע לי.

בין אם זה הומופוביות, סלידה משוני מוצא, תרבויות או שפות, אתה תמיד בכותרות, כל הכבוד.

ולמה אתה מרחם עליי? כי אני מנהל איתך דיון?

תאמין לי, שאני לא סובל כמו שאתה חושב מהתשובות חסרות ההגיון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמשפט הזה :

יש בעיה. כל עובד זר יכול להקים משפחה בישראל ולקבל אזרחות. זה עדיין לא עושה אותו אזרח טוב יותר ממני וממך.

אתה מסיק:

אבל חבל שאתה לא מבין את הקונוטציות השליליות במה שאתה אומר...

לי זה ישר מזכיר את פעילי White Power בארה"ב שטוענים לגרש את כל הזרים, גם אלה שאזרחים, ו"לטהר" את אוכלוסית ארה"ב...חבל מאוד שאתה לא מבין את זה שמה שכתבת בתגובה שלך הוא שנוי במחלוקת בדיוק בגלל הקונוטציות האלה ועוד אחרי זה טוען שאני לא מבין הבנת הנקרא...

ואתה ממשיך...

לזה התכוונתי...לא למשהו אחר שאמרת.

ולא אמרתי שמה שאמרת מעורר קונוטציות של שואה, אלא גזענות!

אני לא אתחיל להסביר לך, כי אתה יודע טוב מאוד מה שאתה אומר, כשתבין שמה שאתה מוציא מהמקלדת זאת גזענות לשמה תודיע לי.

בין אם זה הומופוביות, סלידה משוני מוצא, תרבויות או שפות, אתה תמיד בכותרות, כל הכבוד.

ולמה אתה מרחם עליי? כי אני מנהל איתך דיון?

תאמין לי, שאני לא סובל כמו שאתה חושב מהתשובות חסרות ההגיון שלך.

Poor u.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, אתה לא יכול להוציא בג"צ נגדי כי אני לא המדינה. אתה יכול ללכת איתי לבית משפט עליון, אבל לעבור קודם כמה דיונים מקדימים.

בנוגע לפורז, אני אחפש את הלינק, עד כמה שאני זוכר מדובר בועדה הקשורה לקרית אונו. מינה 3 מקורבים, כולם עו"ד, שנמצאים בניגוד עניינים.

התיק ביננו יסגר מהר מאוד, עקב חוסר עניין הציבור, בדיוק כמו שהכתבה נעלמה מעיניי ומעיניהם של אחרים - מחוסר עניין .

מה זה משנה? היכן הרעש התקשורתי ? איפה ההד הציבורי? אני לא מכיר פרשה שכזו.

אולי הם כל כך טובים (אותם מינויים) עד שהחליטו פשוט לסגור את העיניינים. אני לא יודע, מה שבטוח אתה אוהב להביא עובדות מוזרות, והשארות מאוד מאוד פרובלמטיות (כמו כל הסגנונות שלך בעבר , שטיחים, שטן, חצי מיליון ילדים - שוק שלם של הרוגים על חשבון המלחמות בין אירגונים תמהוניים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהמשפט הזה :

אתה מסיק:ואתה ממשיך...Poor u.

אני מסיק מה שיש להסיק...מה שאתה אומר הוא מסוכן ושנוי במחלוקת, וגובל בשנאת השונה, שזה מבחינתי הדבר המגעיל ביותר שיש.

ואני ממשיך פשוט מההיכירות שלי עם דיעותיך המתונות/ימניות קיצוניות ביותר בדיונים אחרים שזכו לפירסום כאן בפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת לפרש את התגובה :"Poor U" שזה משהוא מאוד חשוד!

כן כן, מדובר באירגון שנאה בין לאומי ,

Power Off Odd r? Unwanted ,

שזה אירגון שונאי האנשים האי זוגיים, הלא רוצים בהם במולדתם, האנשטימים הגזענים, אשר לא רוצים בשלום כלל, ההומופובים המטרוללים עלי אדמות, החושבים שאחרים חושבים שאין הם שפויים .

אכן צדקת, עלית עליי.

התגובה שלך :

"אני מסיק מה שיש להסיק...מה שאתה אומר הוא מסוכן ושנוי במחלוקת, וגובל בשנאת השונה, שזה מבחינתי הדבר המגעיל ביותר שיש.

ואני ממשיך פשוט מההיכירות שלי עם דיעותיך המתונות/ימניות קיצוניות ביותר בדיונים אחרים שזכו לפירסום כאן בפורום הזה."

אכן משקפת ! אותי .

(:lol:)

אינשאללה שתלך לישון ותקום אחרי שהגוף נוקה מהוודקה של היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אולי בא מכיוון אחר, שהרבה לא יאהבו סביר להניח, אבל אני אומר את דעתי בכל זאת:

מדינת על פי עניות דעתי היא מדינה יהודית, ולכן צריכים לחיות פה יהודים, אז נכון שהמצב הוא לא ממש כזה, ונכון שהרבה אנשים היו רוצים פה הפרדת דת ממדינה, אבל לי זה פשוט יכאב, כי אז פשוט נהיה כמו כל מדינה אחרת (שאולי זה מה שהרבה היו רוצים לראות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אולי בא מכיוון אחר, שהרבה לא יאהבו סביר להניח, אבל אני אומר את דעתי בכל זאת:

מדינת על פי עניות דעתי היא מדינה יהודית, ולכן צריכים לחיות פה יהודים, אז נכון שהמצב הוא לא ממש כזה, ונכון שהרבה אנשים היו רוצים פה הפרדת דת ממדינה, אבל לי זה פשוט יכאב, כי אז פשוט נהיה כמו כל מדינה אחרת (שאולי זה מה שהרבה היו רוצים לראות).

איך אתה מעז?!

ציונות - Out .

נאורות - IN.

(ותזהר מה יפרשו משתמשים נאורים למינהם מהתגובות שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיק ביננו יסגר מהר מאוד, עקב חוסר עניין הציבור, בדיוק כמו שהכתבה נעלמה מעיניי ומעיניהם של אחרים - מחוסר עניין .

מה זה משנה? היכן הרעש התקשורתי ? איפה ההד הציבורי? אני לא מכיר פרשה שכזו.

אולי הם כל כך טובים (אותם מינויים) עד שהחליטו פשוט לסגור את העיניינים. אני לא יודע, מה שבטוח אתה אוהב להביא עובדות מוזרות, והשארות מאוד מאוד פרובלמטיות (כמו כל הסגנונות שלך בעבר , שטיחים, שטן, חצי מיליון ילדים - שוק שלם של הרוגים על חשבון המלחמות בין אירגונים תמהוניים).

במקום להגיד "אתה צודק, התבלבלתי" אתה אומר שהתיק ביננו יסגר. העיקר שלא תטעה.

איפה ההד הציבורי? אין לי מושג, אולי כי העניין עדיין בחיתולים, אולי כי אין הפעם "כלב שמירה" תורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להגיד "אתה צודק, התבלבלתי" אתה אומר שהתיק ביננו יסגר. העיקר שלא תטעה.

איפה ההד הציבורי? אין לי מושג, אולי כי העניין עדיין בחיתולים, אולי כי אין הפעם "כלב שמירה" תורן.

אם לגבי הבגצ'ים , אכן כן התבלבלתי. אם אתה רוצה את תו "התמיד צודק" אז קיבלת. אבל זה ממש לא האישוי ביננו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדינה בעקרון צריכה להיות מדינה אתנית ליהודים, אך את הדת היהודית יש להפריד ממנה.

גם כן בקשר לעובדים הזרים, נכון שיש להם זכויות אדם, ונכון שהם מנסים להתפרנס בכבוד, אבל זה נראה יותר כמו גניבה מצדם שהם באים לפה לנצל את הכלכלה ולשלוח כסף לחו"ל.

כמעט אף מדינה בעולם לא מעוניינת במהגרים, הם רק מוסיפים נטל כלכלי, חברתי, ודמוגרפי.

יחס השטח ומשאבים לאוכלוסיה בישראל כבר נמצא בצד האדום של הסקאלה, וזה רק ילך ויחמיר.

היחס בארה"ב ואירופה הרבה יותר בריא, וישאר כך לעתיד הנראה לעין.

אחרי הכל בני אדם הם כמו ווירוס שמתפשט על קרקע גידול פוריה.

הרעיון הבלתי נסבל של סבסוד אוכלוסיות כמו החרדים שיכולות לעבוד אבל בצורה טפילית מובהקת מתכננים את חייהם על כספי הסקטור העובד לא קיים בשום מקום אחר בסדר גודל שכזה לפי ידיעתי.

כל אדם המסוגל לעבוד צריך לעבוד, ולא לנצל שטויות רוחניות שהם בעיה שלו...

עכשיו אל תקראו לי קומוניסט או אנטי דתי, שיעשו מה שעולה על דעתם, אבל שימצאו מקורות מימון אחרים מניצול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטעים איתך אודי...טוב שניסית להביא אותה בבדיחה, אבל מה זאת המילה R??

לא מצאתי אותה במילון ???

אני מקווה שתקום בבוקר יום אחד ותווכח שכולם התרחקו בגלל שנאתך כלפי השונה.

תתביש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאריאל , לדעתי אתה ממש טועה ! הפרדת הדת מהמדינה זה דבר מאד חשוב כיוון שישראל חיה במאה ה-21 ואחת ולא בתקופת ימי הביניים ,

כמו כן לא אכפת לי אם תהיה מלאת גויים וכולם יקבלו אזרחות (חוץ מערבים! ) העיקר שיישרתו בצבא ויתרמו למדינה.

נ.ב - דוסים מזיעים אם השמיכות שאתם לובשים עליכם לכו לעשות אמבטיה ולמען השם תעבדו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...