שר הפנים - פורז . - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שר הפנים - פורז .

udicol

Recommended Posts

ובכן תמיד אנחנו יודעים להשמיץ ולהתלונן על פוליטיקאים ונבחרי ציבור למינהם.

הפעם אני עושה אחרת (עם תיקון קל), כאשר אני רוצה לציין את שר הפנים ה-"חדש" שלנו. למה "חדש" ? ובכן הוא אחד מהשרים שעושים למען הציבור במדינת יותר מאשר כל שר פנים אחר.

השר הזה "נכנס" ברשויות המקומיות ודואג לטפל במושחתים ובסורחים למינהם.

השר הזה הדיח היום מינוי שאינו חוקי (אחד מחברי ש"ס) לכתבה.

כמו כן הוא נותן אזרחות לחיילי צה"ל עולים מרוסיה ובני משפחותיהם.

השר הזה דואג היטב לקופת מפלגת שינוי, והראייה לכך מצבם הכלכלי הטוב של המפלגה.

השר היחדי שאין לו וולו.

אכן שינוים מרעננים ורצוים מאוד לאזרחי מדינת .

הסגות: מתן אזרחות לעובדים זרים היא בעייתית ואינה ניתנת להחלטה מהירה. לדעתי יש לדון בכל מקרה לגופו של עיניין ולא לאזרח עובדים זרים כפתרון כללי של בעיית עובדים זרים.

מי שהצביע שינוי, אכן קיבל נבחר ציבור מהימן, חרוץ, לא פוחד להרעיד עולמות וקמצן (בקופת המפלגה קוראים לו הקמצן... ;)).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן אחד השרים הטובים ביותר שהיו למדינת ישראל

נבחר ציבור שמשרת את הציבור ולא את עצמו

בשאלת איזרוח העובדים הזרים ממי שהבנתי הוא לא מדבר על כל עובד זר

אלא על כאלה שחיים בארץ ויש להם ילדים שנולדו בארץ

אני חושב שכאלה צריכים לקבל אזרחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן אחד השרים הטובים ביותר שהיו למדינת ישראל

נבחר ציבור שמשרת את הציבור ולא את עצמו

בשאלת איזרוח העובדים הזרים ממי שהבנתי הוא לא מדבר על כל עובד זר

אלא על כאלה שחיים בארץ ויש להם ילדים שנולדו בארץ

אני חושב שכאלה צריכים לקבל אזרחות

יש בעיה. כל עובד זר יכול להקים משפחה בישראל ולקבל אזרחות. זה עדיין לא עושה אותו אזרח טוב יותר ממני וממך.

זו פרצה שכולם ינצלו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין אני גאה בו... וכל עם צריך להיות... סוף סוף בן אדם שנכנס לכנסת לא כדי לשחד כדי לקבל 30 אלף שקל לחודש או וולוו ונהג...

אלא נכנס כדי לעשות שינוי... מכל הבחינות ומבחינתי כולם רק לטובה... הבן הומני לעומת החראות הקודמים שחיילים רוסיים נתנו את החיים שלהם למדינה בלי שהם יהיו חוקיים בכלל בארץ... חוצפה... לכולם צריך לתת אזרחות..

אני גאה בכל מפלגת שינוי שת'אמת כל החברים שלה עושים רק מעשים לטובה ואני גאה שכל משפחתי הצביעה להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר על כל אחד אלא על הקמת ועדה שתבחון כל מקרה לגופו

יש הרבה מקרים של זוג פועלים זרים שיש להם ילדים והם עובדים פה

וחיים כמו כולם אבל בלי אשרה. אני לא מבין למה לא לתת להם

לפחות מעמד של תושב קבע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני הבנתי, הוא רוצה לתת אזרחות רק לילדי עובדים זרים שמלאו להם 16 שנה (או משהו כזה) ומתכוונים לשרת בצה"ל.

באופן כללי, גם אני מרוצה מאוד מפעילותו של פורז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'אמת לא הצבעתי שינוי.

התבלטתי בין שינוי לעלה ירוק (כמה שזה ישמע דפוק..אני מאמין באידיאולוגיה שלהם..ללא קשר לסמים...אני לא בקטע.)

ואני מאוד מבסוט שהם קיבלו מספר רב של מנדטים..

ואולי הם יצליחו לחולל "שינוי" אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכיום יש נגדו בג"צ על 3 מינויים פוליטיים שרוב החברים שהוא מינה נמצאים בניגוד עניינים.

אין מה להגיד, אני party pooper.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה. כל עובד זר יכול להקים משפחה בישראל ולקבל אזרחות. זה עדיין לא עושה אותו אזרח טוב יותר ממני וממך.

זו פרצה שכולם ינצלו אותה.

ומה עושה אותך זכאי יותר לאזרחות מעובד זר שהביאו אותו לכאן, ניצלו אותו וזרקו אותו לפח?

מה עושה אותך יותר זכאי מחייל שהוא לא יהודי שמשרת בכל מקרה את מדינת כמו כולם ואחרי שהוא נהרג זורקים אותו לכלבים במקום לקבור אותו כמו שצריך?

אני שמח שקם שר כזה שמפריד דת ממדינה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עושה אותך זכאי יותר לאזרחות מעובד זר שהביאו אותו לכאן, ניצלו אותו וזרקו אותו לפח?

מה עושה אותך יותר זכאי מחייל שהוא לא יהודי שמשרת בכל מקרה את מדינת כמו כולם ואחרי שהוא נהרג זורקים אותו לכלבים במקום לקבור אותו כמו שצריך?

קופץ בראש הא?!

שים לב טוב טוב :

ובכן תמיד אנחנו יודעים להשמיץ ולהתלונן על פוליטיקאים ונבחרי ציבור למינהם.

הפעם אני עושה אחרת (עם תיקון קל), כאשר אני רוצה לציין את שר הפנים ה-"חדש" שלנו. למה "חדש" ? ובכן הוא אחד מהשרים שעושים למען הציבור במדינת יותר מאשר כל שר פנים אחר.

השר הזה "נכנס" ברשויות המקומיות ודואג לטפל במושחתים ובסורחים למינהם.

כמו כן הוא נותן אזרחות לחיילי צה"ל עולים מרוסיה ובני משפחותיהם.

השר הזה דואג היטב לקופת מפלגת שינוי, והראייה לכך מצבם הכלכלי הטוב של המפלגה.

השר היחדי שאין לו וולו.

אכן שינוים מרעננים ורצוים מאוד לאזרחי מדינת .

הסגות: מתן אזרחות לעובדים זרים היא בעייתית ואינה ניתנת להחלטה מהירה. לדעתי יש לדון בכל מקרה לגופו של עיניין ולא לאזרח עובדים זרים כפתרון כללי של בעיית עובדים זרים.

מי שהצביע שינוי, אכן קיבל נבחר ציבור מהימן, חרוץ, לא פוחד להרעיד עולמות וקמצן (בקופת המפלגה קוראים לו הקמצן... ;)).

ובכן מה שעושה אותי לזכאי יותר ואזרח טוב יותר מכל עובד זר אחר הוא:

נולדתי כאן, שירתתי בצבא, ואני משרת במילואים.

לא הברזתי משום תורנות, ולא קיבלתי אף ג' מסריח אחד. תרמתי למדינה, המדינה צריכה לטפח אנשים כמוני.

בדיוק כמו שאני, הייתי הולך לעבוד במדינה זרה, שם יטפחו היטב את האזרחים המקומיים, וזה סדר עדיפיות טבעי ותקין.

עובד זר שהביאו כדי לעבוד, לא צריך לקבל אזרחות והוא כמובן לא יהיה אזרח יותר טוב ממני !

שוב אתה מסלף, אתה כל הזמן מסלף. לא אמרתי שום דבר על בעייה של איזרוח חיילים עולים.

אם אתה תמשיך ככה, לא יהיה צידוק לענות לך כאן בפורומים!.

Lev- מסקנה אחת ויחידה איתך! אתה שייך לאותם חלק שפשוט לא מבינים את הנקרא! אולי במקום לפטפט תתחיל ללמוד ולהבין מה כותבים כאן!

וכיום יש נגדו בג"צ על 3 מינויים פוליטיים שרוב החברים שהוא מינה נמצאים בניגוד עניינים.

אין מה להגיד, אני party pooper.

אני מניח שהמידע בראשותך מהימן. אבל משום מה הבגצים האילו לא בדיוק חשובים כמו שבגצים אחרי שרים שנואים יותר רודפים.

נראה לי יותר פשוט לייל משפטי בגצים מאשר להציג עובדות. אתה יודע אני יכול להציג בג"צ נגדך, נגד "פשעי אזרחות " לכאורה ואז נראה איך התקשורת תתיחס לזה. בדיוק כמו שהבג"ז נגדך "חשוב" אני מניח שהבג"צים נגד פורז ממש ממש ממש לא ענייניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין?

התייחסתי למשהו אחד שאמרת!

לא לכל מה שאמרת...אולי אתה זה שלא מבין את הבנת הנקרא...ואל תשכח שאני בטח צעיר ממך ב2-3 שנים, אז אל תתנשא ותחשוב שאני ילד בן 15...לא שזה מוריד מרמתי אם הייתי! אבל זה שאתה לא מבין מה אני רושם ולמה אני מתייחס, זאת בעייה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה " לא " אתה כתבת, זה החלומות של הגולשים.

ומה אתה שואל אותי ? "מה עושה אותי יותר זכאי...?", וכי מה אפשר להבין ממשפט זה ?

בסעיף ההשגות הכללתי אך ורק את העובדים הזרים. שבאופן טבעי אני אזרח טוב יותר מהם, כן כן , אני אזרח "טוב" יותר מהם.

לגבי הגיל....

תרגיש טוב עם עצמך.

(אני רחוק ממך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, אני רוצה רק להתייחס שלפחות תתן הזדמנות למישהו זר שרוצה להקים כאן ולהיות אזרח כאן ולהיות חייל כאן!

למה לפסול מישהו שונה ממך? באמת הגזמתי בתגובה שלי, כי באמת הרבה אנשים יכולים לנצל פירצה כזאת כדי לזרום לכאן בהמונים,

אז אפשר לפתור את זה בעזרת סינון יותר אינטנסיבי ויותר יעיל...כי אף מדינה לא רוצה אצלה יותר מדי זרים...אפילו מדינות "נאורות" כמו ארה"ב ושוויץ.

אבל למשל מישהו שרוצה להיות אזרח ישראלי וממש לשרת בצבא והכל, אני לא רואה למה לא צריך לתת לו הזדמנות...שוב, זה ייעשה אחרי סינון.

אבל חבל שאתה לא מבין את הקונוטציות השליליות במה שאתה אומר...

לי זה ישר מזכיר את פעילי White Power בארה"ב שטוענים לגרש את כל הזרים, גם אלה שאזרחים, ו"לטהר" את אוכלוסית ארה"ב...חבל מאוד שאתה לא מבין את זה שמה שכתבת בתגובה שלך הוא שנוי במחלוקת בדיוק בגלל הקונוטציות האלה ועוד אחרי זה טוען שאני לא מבין הבנת הנקרא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שהמידע בראשותך מהימן. אבל משום מה הבגצים האילו לא בדיוק חשובים כמו שבגצים אחרי שרים שנואים יותר רודפים.

נראה לי יותר פשוט לייל משפטי בגצים מאשר להציג עובדות. אתה יודע אני יכול להציג בג"צ נגדך, נגד "פשעי אזרחות " לכאורה ואז נראה איך התקשורת תתיחס לזה. בדיוק כמו שהבג"ז נגדך "חשוב" אני מניח שהבג"צים נגד פורז ממש ממש ממש לא ענייניים.

ידידי, אתה לא יכול להוציא בג"צ נגדי כי אני לא המדינה. אתה יכול ללכת איתי לבית משפט עליון, אבל לעבור קודם כמה דיונים מקדימים.

בנוגע לפורז, אני אחפש את הלינק, עד כמה שאני זוכר מדובר בועדה הקשורה לקרית אונו. מינה 3 מקורבים, כולם עו"ד, שנמצאים בניגוד עניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...